olx
15 posturi deschise52% remoteSpaniaPortugaliaPolonia
Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-techPonderea IT: 0% din 15 posturi
Produs și design45%
Marketing și comunicare19%
Vânzări6%
Operațiuni și administrație6%
Creație, media și redactare6%
Management executiv și conducere6%
Finanțe și juridic3%
Altele6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 15 posturi în căutare
31joburi, ultimele 30 de zile
11noi, ultimele 7 zile
15posturi distincte (2.1 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
57deschise pe pagina de cariere, orice vechime
25vârsta mediană, zile
0%IT (0)
94%în Europa (29)
52%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 57 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1008 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote16 · 52%
Hibrid14 · 45%
La birou1 · 3%
Nivel de experiență
Senior11 · 35%
Staff10 · 32%
Rol
Produs și design14 · 45%
Marketing și comunicare6 · 19%
Management executiv și conducere2 · 6%
Vânzări2 · 6%
Creație, media și redactare2 · 6%
Operațiuni și administrație2 · 6%
Finanțe și juridic1 · 3%
Țări
Spania10
Portugalia10
Polonia8
România3
Bulgaria1
Ucraina1
Africa de Sud1
Kazahstan1
Orașe
Lisbon7
Barcelona5
Warsaw4
Poznań3
Bucharest1
Kraków1
Kyiv1
Sofia1
Joburi din ultimele 30 de zile
Lead Product Manager - Advertising
acum 2 zileRemoteSeniorProdus și design
Lead Product Manager - Advertising
acum 2 zileRemoteSeniorProdus și design
Lead Product Manager - Advertising
acum 2 zileRemoteSeniorProdus și design
Lead Product Manager - Advertising
acum 2 zileRemoteSeniorProdus și design
Lead Product Manager - Advertising
acum 2 zileRemoteSeniorProdus și design
Ad Tech Specialist
acum 3 zileHibrid
Customer Relationship Manager - Cape Town
acum 3 zileLa birouSeniorManagement executiv și conducere
Product Manager Principal, Imobiliare
acum 10 zileOriginal: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProdus și design
Product Manager Principal, Imobiliare
acum 10 zileOriginal: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProdus și design
Product Manager Principal, Imobiliare
acum 10 zileOriginal: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProdus și design
Product Manager Principal, Imobiliare
acum 10 zileOriginal: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProdus și design
Бухгалтер (Accounts Payable)
acum 10 zileHibridFinanțe și juridic
Lider/ka Zespołu Sprzedaży Telefonicznej OTOMOTO
acum 10 zileHibridPL
Team Leader Vânzări Telefonice OTOMOTO
acum 10 zileOriginal: Telesales Team Leader OTOMOTO
HibridManagement executiv și conducerePL
Product Manager Principal, Imobiliare
acum 12 zileOriginal: Principal Product Manager, Real Estate
RemoteStaffProdus și design
Designer de Design System Senior
acum 16 zileOriginal: Senior Design System Designer
RemoteSeniorCreație, media și redactare
Director/oare Group Brand & Media Senior
acum 23 de zileOriginal: Senior Group Brand & Media Director
HibridStaffMarketing și comunicare
Director/oare Group Brand & Media Senior
acum 23 de zileOriginal: Senior Group Brand & Media Director
HibridStaffMarketing și comunicare
Director/oare Group Brand & Media Senior
acum 23 de zileOriginal: Senior Group Brand & Media Director
HibridStaffMarketing și comunicare
Head of Yield and Business Operations
acum 25 de zileHibridStaffOperațiuni și administrație
Head of Yield & Business Operations
acum 25 de zileHibridStaffOperațiuni și administrație
Lead Product Manager - Trust & Safety
acum 25 de zileRemoteSeniorProdus și design
Lead Product Manager - Trust & Safety
acum 25 de zileRemoteSeniorProdus și design
Lead Product Manager - Trust & Safety
acum 25 de zileRemoteSeniorProdus și design
Lead Product Manager - Trust & Safety
acum 25 de zileRemoteSeniorProdus și design
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 50, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:45 UTC, corp de 962694 octeți.