RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← înapoi

olx

15 posturi deschise52% remoteSpaniaPortugaliaPolonia

Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-techPonderea IT: 0% din 15 posturi

Produs și design45%
Marketing și comunicare19%
Vânzări6%
Operațiuni și administrație6%
Creație, media și redactare6%
Management executiv și conducere6%
Finanțe și juridic3%
Altele6%
31joburi, ultimele 30 de zile
11noi, ultimele 7 zile
15posturi distincte (2.1 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
57deschise pe pagina de cariere, orice vechime
25vârsta mediană, zile
0%IT (0)
94%în Europa (29)
52%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 57 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1008 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

111
120
011
020
031
041
050
060
074
081
0917
1022

Mod de lucru

Remote16 · 52%
Hibrid14 · 45%
La birou1 · 3%

Nivel de experiență

Senior11 · 35%
Staff10 · 32%

Rol

Produs și design14 · 45%
Marketing și comunicare6 · 19%
Management executiv și conducere2 · 6%
Vânzări2 · 6%
Creație, media și redactare2 · 6%
Operațiuni și administrație2 · 6%
Finanțe și juridic1 · 3%

Țări

Spania10
Portugalia10
Polonia8
România3
Bulgaria1
Ucraina1
Africa de Sud1
Kazahstan1

Orașe

Lisbon7
Barcelona5
Warsaw4
Poznań3
Bucharest1
Kraków1
Kyiv1
Sofia1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: CRM Marketing Manager
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Barcelona, Spainoriginal ↗
HibridMarketing și comunicare
Original: CRM Marketing Manager
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Lisbon, Portugaloriginal ↗
HibridMarketing și comunicare
Original: CRM Marketing Manager
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Poznań, Poland | Warsaw, Polandoriginal ↗
HibridMarketing și comunicare
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Poland, Polandoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Lisbon, Portugaloriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Portugal, Portugaloriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Spain, Spainoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Barcelona, Spainoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Lisbon, Portugal | Warsaw, Poland | Krakow, Poland | Bucharest, Romania | Sofia, Bulgaria | Kyiv, Ukraineoriginal ↗
Hibrid
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Cape Town, South Africaoriginal ↗
La birouSeniorManagement executiv și conducere
Original: Key Account Manager Motors
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Sibiu, Romania | Targu Mures, Romania | Brasov, Romaniaoriginal ↗
HibridVânzări
Original: Principal Product Manager, Real Estate
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Poland, Polandoriginal ↗
RemoteStaffProdus și design
Original: Principal Product Manager, Real Estate
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Lisbon, Portugaloriginal ↗
RemoteStaffProdus și design
Original: Principal Product Manager, Real Estate
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Portugal, Portugaloriginal ↗
RemoteStaffProdus și design
Original: Principal Product Manager, Real Estate
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Barcelona, Spainoriginal ↗
RemoteStaffProdus și design
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Almaty, Kazakhstanoriginal ↗
HibridFinanțe și juridic
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Poznań, Polandoriginal ↗
HibridPL
Original: Telesales Team Leader OTOMOTO
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Poznań, Polandoriginal ↗
HibridManagement executiv și conducerePL
Original: Principal Product Manager, Real Estate
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Spain, Spainoriginal ↗
RemoteStaffProdus și design
Original: Senior Design System Designer
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Spain, Spainoriginal ↗
RemoteSeniorCreație, media și redactare
Original: Design System Designer
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Spain, Spainoriginal ↗
RemoteCreație, media și redactare
Original: Senior Group Brand & Media Director
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Barcelona, Spainoriginal ↗
HibridStaffMarketing și comunicare
Original: Senior Group Brand & Media Director
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Lisbon, Portugaloriginal ↗
HibridStaffMarketing și comunicare
Original: Senior Group Brand & Media Director
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Warsaw, Polandoriginal ↗
HibridStaffMarketing și comunicare
Original: Key Account Manager Motors
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Timisoara, Romania | Arad, Romania | Oradea, Romania | Hunedoara, Romania | Resita, Romaniaoriginal ↗
HibridVânzări
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Lisbon, Portugaloriginal ↗
HibridStaffOperațiuni și administrație
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Warsaw, Polandoriginal ↗
HibridStaffOperațiuni și administrație
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Lisbon, Portugaloriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Portugal, Portugaloriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Barcelona, Spainoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
olx·Imobiliare, construcții și proptech·Remote Spain, Spainoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 50, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:45 UTC, corp de 962694 octeți.