CookUnity
27 de posturi deschise30% remoteStatele Unite ale AmericiiArgentinaPeru
Alimente, băuturi și bunuri de larg consumCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 11% din 27 posturi
Operațiuni și administrație22%
Management executiv și conducere15%
Finanțe și juridic11%
Resurse umane / HR / recrutare7%
Meserii, construcții și producție7%
Dezvoltare software (general)7%
Date și machine learning4%
Altele11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 27 de posturi în căutare
27joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
27posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-06)
163deschise pe pagina de cariere, orice vechime
161vârsta mediană, zile
11%IT (3)
0%în Europa (0)
30%remote
59%cu salariu
Indicator de mărime: 163 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1277 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat19 · 70%
Remote8 · 30%
Nivel de experiență
Junior6 · 22%
Mid-level5 · 19%
Senior4 · 15%
Staff2 · 7%
Conducere (C-level)2 · 7%
Rol
Operațiuni și administrație6 · 22%
Management executiv și conducere4 · 15%
Finanțe și juridic3 · 11%
Dezvoltare software (general)2 · 7%
Meserii, construcții și producție2 · 7%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 7%
Sănătate1 · 4%
Date și machine learning1 · 4%
Țări
Statele Unite ale Americii17
Argentina4
Peru2
Canada1
Orașe
New York City5
Buenos Aires4
Seattle4
Lima2
Miami2
Los Angeles2
Atlanta1
Toronto1
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 85K–96K / anRemotedoar SUAJunior
Original: Director, Labeling and Nutrition Compliance
Remotedoar SUAStaffFinanțe și juridic
Asociat/ă Operațiuni de Business
acum 1 ziOriginal: Business Operations Associate
JuniorOperațiuni și administrație
Supply Chain Analyst
acum 2 zileJuniorOperațiuni și administrație
Manager General, CookUnity Flagship
acum 7 zileOriginal: General Manager, CookUnity Flagship
USD 150K–200K / anConducere (C-level)Management executiv și conducere
Product Support Engineer
acum 8 zileOriginal: Product Support Engineer
RemoteMid-levelDezvoltare software (general)SQL
RemoteStaffDezvoltare software (general)JavaScriptPythonSQL
MAP Supervisor
acum 10 zileUSD 28–32 / orăManagement executiv și conducere
Clinical Supervisor, RDN (Part-time)
acum 14 zileRemotedoar SUASeniorSănătate
Senior Product Data Analyst
acum 14 zileRemoteSeniorDate și machine learningSQL
Sustainability Team Member
acum 14 zileUSD 19 / orăspaniolă obligatorie
Operator/oare Zero Waste
acum 14 zileOriginal: Zero Waste Operator
USD 18 / orăMeserii, construcții și producțiespaniolă obligatorie
Lucrător/oare Depozit
acum 16 zileOriginal: Warehouse Associate
USD 21–22 / orăJuniorOperațiuni și administrațiespaniolă obligatorie
Recruiting Operations Specialist
acum 17 zileMid-levelResurse umane / HR / recrutare
Marketing Manager Ciclu de Viață Senior
acum 17 zileOriginal: Senior Lifecycle Marketing Manager
USD 145K–154K / anSeniorMarketing și comunicare
Supervizor/oare Bucătărie
acum 17 zileOriginal: Kitchen Supervisor
USD 24–25 / orăMid-levelHoReCa și curățeniespaniolă obligatorie
People Operations Coordinator
acum 17 zileUSD 27,5–28 / orăResurse umane / HR / recrutare
Specialist/ă Siguranță Alimentară
acum 17 zileOriginal: Food Safety Specialist
USD 20–23 / orăPază și protecțiespaniolă obligatorie
Director/oare General/ă, Cookin
acum 18 zileOriginal: General Manager, Cookin
CAD 150K–175K / anConducere (C-level)Management executiv și conducere
Sr. Accounting Analyst
acum 18 zileRemoteSeniorFinanțe și juridic
Supervizor/oare Fulfillment
acum 22 de zileOriginal: Fulfillment Supervisor
USD 26 / orăMid-levelOperațiuni și administrațiespaniolă obligatorie
Membru Echipă Fulfillment
acum 22 de zileOriginal: Fulfillment Team Member
USD 18 / orăOperațiuni și administrație
Quality Control Team Member
acum 24 de zileUSD 19 / orăMeserii, construcții și producție
Culinary Supervisor
acum 24 de zileUSD 24–27 / orăJuniorManagement executiv și conducerespaniolă obligatorie
Lucrător/oare Logistică
acum 24 de zileOriginal: Logistics Associate
USD 22 / orăJuniorOperațiuni și administrațiespaniolă obligatorie
Food Specialist
acum 29 de zileRemote
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 141, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:11 UTC, corp de 2824724 octeți.