RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← înapoi

Centorrino Technologies

13 posturi deschise14% remoteAustralia

Software pentru companii (SaaS)Furnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 54% din 13 posturi

Suport IT și administrare29%
Management de proiect și program21%
Strategie, consultanță și analiză14%
Securitate IT7%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud7%
Finanțe și juridic7%
Dezvoltare software (general)7%
Management executiv și conducere7%
14joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
13posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-07)
25deschise pe pagina de cariere, orice vechime
17vârsta mediană, zile
50%IT (7)
0%în Europa (0)
14%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 25 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 227 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
031
040
050
060
070
081
099
1014

Mod de lucru

Hibrid7 · 50%
Mod de lucru nespecificat5 · 36%
Remote2 · 14%

Nivel de experiență

Mid-level5 · 36%
Junior1 · 7%
Staff1 · 7%
Senior1 · 7%

Rol

Suport IT și administrare4 · 29%
Management de proiect și program3 · 21%
Strategie, consultanță și analiză2 · 14%
Finanțe și juridic1 · 7%
Management executiv și conducere1 · 7%
Dezvoltare software (general)1 · 7%
Securitate IT1 · 7%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 7%

Țări

Australia14

Orașe

Melbourne5
Canberra4
Sydney4
Darwin2
Brisbane1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Desktop Support Officer (Education)
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Howard Springs, Northern Territory, Australiaoriginal ↗
Suport IT și administrare
Original: Service Desk Analyst - NV1
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Canberra, Australian Capital Territory, Australiaoriginal ↗
HibridSuport IT și administrare
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Canberra, Australian Capital Territory, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
HibridFinanțe și juridic
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
JuniorSuport IT și administrare
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Australiaoriginal ↗
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Original: Service Delivery Manager
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Brisbane, Queensland, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
HibridMid-levelManagement de proiect și program
Original: Service Desk Engineer - Transitions
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Coburg, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
HibridMid-levelDezvoltare software (general)
Original: Service Delivery Manager
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Canberra, Australian Capital Territory, Australiaoriginal ↗
HibridMid-levelManagement de proiect și program
Original: Cyber Security Engineer
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Australiaoriginal ↗
RemoteMid-levelSecuritate ITBash
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
HibridMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Original: Wintel Infrastructure Engineer
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australia | Canberra, Australian Capital Territory, Australiaoriginal ↗
DevOps / SRE / Platformă / Cloud
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Darwin, Northern Territory, Australiaoriginal ↗
Strategie, consultanță și analiză

Project Manager

acum 17 zile
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Darwin, Northern Territory, Australiaoriginal ↗
SeniorManagement de proiect și program
Original: Service Desk Administrator - Audio Visual
Centorrino Technologies·Software pentru companii (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
HibridSuport IT și administrare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 57, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:39 UTC, corp de 188841 octeți.