Centorrino Technologies
13 posturi deschise14% remoteAustralia
Software pentru companii (SaaS)Furnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 54% din 13 posturi
Suport IT și administrare29%
Management de proiect și program21%
Strategie, consultanță și analiză14%
Securitate IT7%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud7%
Finanțe și juridic7%
Dezvoltare software (general)7%
Management executiv și conducere7%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 13 posturi în căutare
14joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
13posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-07)
25deschise pe pagina de cariere, orice vechime
17vârsta mediană, zile
50%IT (7)
0%în Europa (0)
14%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 25 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 227 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid7 · 50%
Mod de lucru nespecificat5 · 36%
Remote2 · 14%
Nivel de experiență
Mid-level5 · 36%
Junior1 · 7%
Staff1 · 7%
Senior1 · 7%
Rol
Suport IT și administrare4 · 29%
Management de proiect și program3 · 21%
Strategie, consultanță și analiză2 · 14%
Finanțe și juridic1 · 7%
Management executiv și conducere1 · 7%
Dezvoltare software (general)1 · 7%
Securitate IT1 · 7%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 7%
Țări
Australia14
Orașe
Melbourne5
Canberra4
Sydney4
Darwin2
Brisbane1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Desktop Support Officer (Education)
Suport IT și administrare
Analist/ă Service Desk - NV1
acum 3 zileOriginal: Service Desk Analyst - NV1
HibridSuport IT și administrare
Benefits & Risk Management Specialist
acum 3 zileHibridFinanțe și juridic
Desktop Support Officer - Part Time
acum 4 zileJuniorSuport IT și administrare
Head of Service Management
acum 4 zileRemoteStaffManagement executiv și conducere
Manager Service Delivery
acum 8 zileOriginal: Service Delivery Manager
HibridMid-levelManagement de proiect și program
Service Desk Engineer - Tranziții
acum 9 zileOriginal: Service Desk Engineer - Transitions
HibridMid-levelDezvoltare software (general)
Manager Service Delivery
acum 9 zileOriginal: Service Delivery Manager
HibridMid-levelManagement de proiect și program
Cyber Security Engineer
acum 10 zileOriginal: Cyber Security Engineer
RemoteMid-levelSecuritate ITBash
Consulting Support Coordinator
acum 11 zileHibridMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Wintel Infrastructure Engineer
acum 17 zileOriginal: Wintel Infrastructure Engineer
DevOps / SRE / Platformă / Cloud
System Test Analyst
acum 17 zileStrategie, consultanță și analiză
Project Manager
acum 17 zileSeniorManagement de proiect și program
Administrator/oare Service Desk - Audio Vizual
acum 23 de zileOriginal: Service Desk Administrator - Audio Visual
HibridSuport IT și administrare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 57, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:39 UTC, corp de 188841 octeți.