RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare
Тази страница е достъпна на Български.Превключване×

← înapoi

Trackier

10 posturi deschise30% remoteIndia

Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 20% din 10 posturi

Vânzări40%
Customer success și suport20%
Dezvoltare software (general)20%
Produs și design10%
Altele10%
10joburi, ultimele 30 de zile
8noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
12deschise pe pagina de cariere, orice vechime
3vârsta mediană, zile
20%IT (2)
0%în Europa (0)
30%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 12 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 124 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
080
091
1010

Mod de lucru

Mod de lucru nespecificat7 · 70%
Remote3 · 30%

Nivel de experiență

Junior3 · 30%
Mid-level3 · 30%
Senior2 · 20%
Staff2 · 20%

Rol

Vânzări4 · 40%
Dezvoltare software (general)2 · 20%
Customer success și suport2 · 20%
Produs și design1 · 10%

Țări

India10

Orașe

Noida10

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Graphic Design Intern
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
RemoteJunior

Product Manager

acum 2 zile
Original: Product Manager
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
RemoteMid-levelProdus și design
Original: Senior Business Development Representative - Apptrove
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
SeniorVânzări
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
SeniorVânzări
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
StaffDezvoltare software (general)GolangJavaScriptTypeScript
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
RemoteStaffDezvoltare software (general)GolangJavaScriptTypeScript
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
JuniorVânzări
Original: Business Development Representative - Apptrove
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
JuniorVânzări
Original: Customer Success- Trackier (Account Management)
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
Mid-levelCustomer success și suport
Original: Customer Success - Apptrove (Onboarding & Account Management)
Trackier·Software pentru companii (SaaS)·Noida, Uttar Pradesh, Indiaoriginal ↗
Mid-levelCustomer success și suport

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 123, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 05:41 UTC, corp de 71433 octeți.