Control Risks
41 de posturi deschise7% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitIndia
Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 7% din 41 posturi
Strategie, consultanță și analiză19%
Finanțe și juridic17%
Știință și cercetare14%
Management executiv și conducere10%
Meserii, construcții și producție7%
Dezvoltare software (general)7%
Inginerie (non-software) și tehnică7%
Management de proiect și program7%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 41 de posturi în căutare
42joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
41posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-08)
115deschise pe pagina de cariere, orice vechime
43vârsta mediană, zile
7%IT (3)
26%în Europa (11)
7%remote
38%cu salariu
Indicator de mărime: 115 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1643 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid22 · 52%
Mod de lucru nespecificat17 · 40%
Remote3 · 7%
Nivel de experiență
Mid-level16 · 38%
Senior10 · 24%
Staff5 · 12%
Junior4 · 10%
Rol
Strategie, consultanță și analiză8 · 19%
Finanțe și juridic7 · 17%
Știință și cercetare6 · 14%
Management executiv și conducere4 · 10%
Management de proiect și program3 · 7%
Meserii, construcții și producție3 · 7%
Dezvoltare software (general)3 · 7%
Inginerie (non-software) și tehnică3 · 7%
Țări
Statele Unite ale Americii15
Regatul Unit11
India3
Japonia2
Brazilia2
Australia2
Arabia Saudită1
Nigeria1
Orașe
London9
Washington5
Houston4
Chicago4
Delhi3
San Francisco3
Cardiff2
Tokyo2
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Researcher, Cyber Threat Intelligence
HibridMid-levelȘtiință și cercetare
Original: Investigative Researcher, Cyber Threat Intelligence
HibridMid-levelȘtiință și cercetare
HibridStaffManagement executiv și conducere
Intercompany Accountant
acum 4 zileFinanțe și juridic
Coordonator/oare Proiect
acum 5 zileOriginal: Project Coordinator
Mid-levelManagement de proiect și program
GSOC Shift Supervisor - Night Shift
acum 8 zileMid-levelMeserii, construcții și producție
StaffFinanțe și juridic
Researcher- Online Threat Intelligence
acum 10 zileMid-levelȘtiință și cercetare
Embedded Security Intelligence Analyst
acum 10 zileMid-levelDezvoltare software (general)
Consultant - Global Program Specialist
acum 10 zileUSD 85K–100K / anHibridMid-levelManagement de proiect și program
HibridMid-levelFinanțe și juridic
GSOC Operator
acum 12 zileUSD 65K–71K / anHibridJuniorMeserii, construcții și producție
GSOC Analyst - Swing Shift
acum 12 zileUSD 55K–60K / anHibridMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Original: Senior Consultant, Electronic and Physical Security Design Engineering
HibridSeniorInginerie (non-software) și tehnică
Original: Senior Consultant - Physical Security Designer
USD 115K–130K / anHibridSeniorCreație, media și redactare
Project Manager Securitate
acum 16 zileOriginal: Security Project Manager
USD 90K–100K / anHibridMid-levelManagement de proiect și program
Researcher, Online Threat Intelligence
acum 16 zileHibridMid-levelȘtiință și cercetare
Agent/ă Protecție/Șofer/iță
acum 16 zileOriginal: Executive Protection Agent/Driver
USD 110K–115K / anHibridSeniorTransport și șoferi
Original: Associate Director, Electronic and Physical Security Design Engineering
HibridStaffInginerie (non-software) și tehnică
Analist/ă Regional/ă de Intelligence
acum 22 de zileOriginal: Regional Intelligence Analyst
USD 80K–90K / anHibridStrategie, consultanță și analiză
Analist/ă Regional/ă de Intelligence
acum 22 de zileOriginal: Regional Intelligence Analyst
Mid-levelStrategie, consultanță și analiză
Associate Operations Manager, Embedded Consulting Services
acum 22 de zileJuniorDezvoltare software (general)
Software Engineer
acum 23 de zileDezvoltare software (general)C#JavaScriptSQL
Senior FP&A Analyst
acum 23 de zileSeniorFinanțe și juridic
Researcher (Fluent Kurdish and Arabic)
acum 23 de zileHibridMid-levelȘtiință și cercetare
Manager GSOC
acum 23 de zileOriginal: GSOC Manager
USD 135K–145K / anHibridSeniorManagement executiv și conducere
FP&A Analyst
acum 23 de zileFinanțe și juridic
Senior Due Diligence Analyst
acum 24 de zileUSD 1–130K / anHibridSeniorStrategie, consultanță și analiză
Marketing Associate
acum 24 de zileUSD 80K–95K / anHibridJuniorMarketing și comunicare
Analist/ă Due Diligence
acum 24 de zileOriginal: Due Diligence Analyst
USD 70K–85K / anHibridMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Director, Business Development - Discovery and Data Insights
acum 24 de zileHibridStaffVânzări
Cyber Detection and Response Analyst
acum 24 de zileUSD 120K–140K / anRemoteMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Tehnician/ă Revit Asociat/ă
acum 24 de zileOriginal: Associate Revit Technician
HibridJuniorInginerie (non-software) și tehnică
Data Center Physical Security Assurance Manager
acum 25 de zileUSD 140K–150K / anRemoteSeniorManagement executiv și conducere
Manager Conformitate Securitate Data Center
acum 25 de zileOriginal: Data Center Security Compliance Manager
USD 140K–150K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Marketing Manager
acum 26 de zileUSD 115K–130K / anSeniorMarketing și comunicare
Assistant Financial Accountant
acum 26 de zileFinanțe și juridicfranceză obligatoriegermană obligatoriespaniolă obligatorie
SOC Operator
acum 29 de zileMeserii, construcții și producție
Senior Consultant, Digital Forensics
acum 29 de zileUSD 115K–130K / anHibridSeniorStrategie, consultanță și analiză
Analist/ă Protecție Executivi - Tura de Zi (12x36)
acum 29 de zileOriginal: Executive Protection Analyst - Day Shift (12x36)
Strategie, consultanță și analizăportugheză obligatoriespaniolă obligatorie
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 58, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 06:22 UTC, corp de 989614 octeți.