RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
This page is available in English.Switch×

← înapoi

Decentralized Masters

8 posturi deschise88% remoteRegatul UnitStatele Unite ale AmericiiArgentina

Crypto și Web3Companie non-techPonderea IT: 0% din 8 posturi

Marketing și comunicare25%
Operațiuni și administrație25%
Finanțe și juridic12%
Creație, media și redactare12%
Altele25%
8joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
12deschise pe pagina de cariere, orice vechime
29vârsta mediană, zile
0%IT (0)
50%în Europa (4)
88%remote
12%cu salariu

Indicator de mărime: 12 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 421 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
106

Mod de lucru

Remote7 · 88%
Mod de lucru nespecificat1 · 12%

Nivel de experiență

Mid-level7 · 88%

Rol

Operațiuni și administrație2 · 25%
Marketing și comunicare2 · 25%
Creație, media și redactare1 · 12%
Finanțe și juridic1 · 12%

Țări

Regatul Unit4
Statele Unite ale Americii4
Argentina3
Brazilia3
Filipine3
India3
Mexic2
Germania1

Orașe

London4
Miami4
Buenos Aires3
Mumbai3
Mexico City2
Rio de Janeiro2
Austin2
Manila1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Executive Assistant (Inflection Club)
Decentralized Masters·Crypto și Web3·Manila, Metro Manila, Philippines | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Mexico City, Mexico City, Mexico | Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Braziloriginal ↗
Mid-levelOperațiuni și administrație
Original: People and Culture Specialist
Decentralized Masters·Crypto și Web3·Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | State of Rio de Janeiro, Brazil | Philippinesoriginal ↗
RemoteMid-level
Decentralized Masters·Crypto și Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdom | Austin, Texas, United States | Berlin, Berlin, Germany | Mumbai, Maharashtra, Indiaoriginal ↗
RemoteMid-levelMarketing și comunicare
Original: Affiliate and Partnerships Coordinator
Decentralized Masters·Crypto și Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdom | Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil | Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina | Mumbai, Maharashtra, India | Mexico City, Mexicooriginal ↗
RemoteMid-levelMarketing și comunicare
Decentralized Masters·Crypto și Web3·Mumbai, Maharashtra, India | Lahore, Punjab, Pakistan | Philippinesoriginal ↗
USD 1.500–1.800 / lunăRemoteMid-level

Copywriter

acum 19 zile
Original: Copywriter
Decentralized Masters·Crypto și Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdomoriginal ↗
RemoteMid-levelCreație, media și redactare
Original: Personal Assistant
Decentralized Masters·Crypto și Web3·Dubai, Dubai, United Arab Emiratesoriginal ↗
RemoteMid-levelOperațiuni și administrațiefranceză obligatorie

Financial Scriptwriter

acum 29 de zile
Decentralized Masters·Crypto și Web3·Miami, Florida, United States | London, England, United Kingdom | New York, New York, United States | Austin, Texas, United Statesoriginal ↗
RemoteFinanțe și juridic

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 105, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:42 UTC, corp de 279447 octeți.