Decentralized Masters
8 posturi deschise88% remoteRegatul UnitStatele Unite ale AmericiiArgentina
Crypto și Web3Companie non-techPonderea IT: 0% din 8 posturi
Marketing și comunicare25%
Operațiuni și administrație25%
Finanțe și juridic12%
Creație, media și redactare12%
Altele25%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
8joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
12deschise pe pagina de cariere, orice vechime
29vârsta mediană, zile
0%IT (0)
50%în Europa (4)
88%remote
12%cu salariu
Indicator de mărime: 12 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 421 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 88%
Mod de lucru nespecificat1 · 12%
Nivel de experiență
Mid-level7 · 88%
Rol
Operațiuni și administrație2 · 25%
Marketing și comunicare2 · 25%
Creație, media și redactare1 · 12%
Finanțe și juridic1 · 12%
Țări
Regatul Unit4
Statele Unite ale Americii4
Argentina3
Brazilia3
Filipine3
India3
Mexic2
Germania1
Orașe
London4
Miami4
Buenos Aires3
Mumbai3
Mexico City2
Rio de Janeiro2
Austin2
Manila1
Joburi din ultimele 30 de zile
Asistent/ă Executiv/ă (Inflection Club)
acum 3 zileOriginal: Executive Assistant (Inflection Club)
Mid-levelOperațiuni și administrație
Email Marketing Operations Assistant
acum 4 zileRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Coordonator/oare Afiliați și Parteneriate
acum 4 zileOriginal: Affiliate and Partnerships Coordinator
RemoteMid-levelMarketing și comunicare
Information Systems Support
acum 19 zileUSD 1.500–1.800 / lunăRemoteMid-level
Asistent/ă Personal/ă
acum 29 de zileOriginal: Personal Assistant
RemoteMid-levelOperațiuni și administrațiefranceză obligatorie
Financial Scriptwriter
acum 29 de zileRemoteFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 105, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:42 UTC, corp de 279447 octeți.