RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare

← înapoi

Dentons

16 posturi deschise44% remotePoloniaItaliaRegatul Unit

Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 12% din 16 posturi

Finanțe și juridic22%
Management executiv și conducere17%
Suport IT și administrare11%
Vânzări6%
Resurse umane / HR / recrutare6%
Operațiuni și administrație6%
Strategie, consultanță și analiză6%
Altele28%
18joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-13)
61deschise pe pagina de cariere, orice vechime
92vârsta mediană, zile
11%IT (2)
83%în Europa (15)
44%remote
17%cu salariu

Indicator de mărime: 61 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 2150 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
024
032
041
053
065
077
084
098
1017

Mod de lucru

Remote8 · 44%
Mod de lucru nespecificat7 · 39%
Hibrid3 · 17%

Nivel de experiență

Mid-level9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%

Rol

Finanțe și juridic4 · 22%
Management executiv și conducere3 · 17%
Suport IT și administrare2 · 11%
Strategie, consultanță și analiză1 · 6%
Operațiuni și administrație1 · 6%
Vânzări1 · 6%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 6%

Țări

Polonia10
Italia3
Regatul Unit3
Cehia2
Canada2
Statele Unite ale Americii2
Australia1

Orașe

Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Internship - Banking and Finance Team - Milan
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyoriginal ↗
JuniorFinanțe și juridic
Original: Key Clients Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
JuniorFinanțe și juridicpoloneză obligatorie
Original: Global SAP SuccessFactors Support Analyst
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Australiaoriginal ↗
RemoteMid-levelSuport IT și administrare
Original: Curricular Internship - Corporate M&A Team - Rome
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Rome, Metropolitan City of Rome, Italyoriginal ↗
JuniorStrategie, consultanță și analiză
Original: Virtual Assistant
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Original: Global Sector Manager
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·United States | Toronto, Ontario, Canadaoriginal ↗
USD 100K–124K / anRemoteMid-levelManagement executiv și conducere
Original: Global Sector Manager
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·United Kingdom | Polandoriginal ↗
RemoteMid-levelManagement executiv și conducere
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·United Kingdom | Polandoriginal ↗
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Toronto, Ontario, Canada | United Statesoriginal ↗
USD 34K–43K / anRemoteMid-level
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·United Kingdom | Polandoriginal ↗
RemoteMid-level
Original: Service Desk Technician (Dentons Europe Services)
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Prague, Prague, Czechiaoriginal ↗
Suport IT și administrare
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
HibridMid-level
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
HibridMid-levelVânzări
Original: HR Payroll and Reporting Specialist
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
HibridMid-levelResurse umane / HR / recrutarepoloneză obligatorie
Original: Ambasadorka / Ambasador Dentons
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Polandoriginal ↗
RemotePL
Original: Cash Collection Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
JuniorFinanțe și juridicpoloneză obligatorie

Kopista/Kopistka

acum 22 de zile
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandoriginal ↗
PL

Asistent/ă Facturare

acum 24 de zile
Original: Billing Assistant
Dentons·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Milan, Metropolitan City of Milan, Italyoriginal ↗
EUR 40K–42K / anJuniorFinanțe și juridic

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 58, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 06:22 UTC, corp de 420893 octeți.