Dentons
16 posturi deschise44% remotePoloniaItaliaRegatul Unit
Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 12% din 16 posturi
Finanțe și juridic22%
Management executiv și conducere17%
Suport IT și administrare11%
Vânzări6%
Resurse umane / HR / recrutare6%
Operațiuni și administrație6%
Strategie, consultanță și analiză6%
Altele28%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 16 posturi în căutare
18joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-13)
61deschise pe pagina de cariere, orice vechime
92vârsta mediană, zile
11%IT (2)
83%în Europa (15)
44%remote
17%cu salariu
Indicator de mărime: 61 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 2150 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote8 · 44%
Mod de lucru nespecificat7 · 39%
Hibrid3 · 17%
Nivel de experiență
Mid-level9 · 50%
Junior5 · 28%
Staff1 · 6%
Rol
Finanțe și juridic4 · 22%
Management executiv și conducere3 · 17%
Suport IT și administrare2 · 11%
Strategie, consultanță și analiză1 · 6%
Operațiuni și administrație1 · 6%
Vânzări1 · 6%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 6%
Țări
Polonia10
Italia3
Regatul Unit3
Cehia2
Canada2
Statele Unite ale Americii2
Australia1
Orașe
Warsaw6
Milan2
Prague2
Toronto2
Rome1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Internship - Banking and Finance Team - Milan
JuniorFinanțe și juridic
Original: Key Clients Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
JuniorFinanțe și juridicpoloneză obligatorie
Analist/ă Suport SAP SuccessFactors Global/ă
acum 2 zileOriginal: Global SAP SuccessFactors Support Analyst
RemoteMid-levelSuport IT și administrare
Original: Curricular Internship - Corporate M&A Team - Rome
JuniorStrategie, consultanță și analiză
Asistent/ă Virtual/ă
acum 8 zileOriginal: Virtual Assistant
RemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Manager Sector Global
acum 11 zileOriginal: Global Sector Manager
USD 100K–124K / anRemoteMid-levelManagement executiv și conducere
Manager Sector Global
acum 11 zileOriginal: Global Sector Manager
RemoteMid-levelManagement executiv și conducere
Global Head of Sector Program
acum 11 zileRemoteStaffManagement executiv și conducere
Global Clients&Markets Coordinator
acum 11 zileUSD 34K–43K / anRemoteMid-level
Global Clients&Markets Coordinator
acum 11 zileRemoteMid-level
Original: Service Desk Technician (Dentons Europe Services)
Suport IT și administrare
Revenue Process Specialist
acum 16 zileHibridMid-level
HibridMid-levelVânzări
Specialist/ă HR Salarizare și Raportare
acum 16 zileOriginal: HR Payroll and Reporting Specialist
HibridMid-levelResurse umane / HR / recrutarepoloneză obligatorie
Original: Cash Collection Finance Internship (Dentons Business Services EMEA)
JuniorFinanțe și juridicpoloneză obligatorie
Kopista/Kopistka
acum 22 de zilePL
Asistent/ă Facturare
acum 24 de zileOriginal: Billing Assistant
EUR 40K–42K / anJuniorFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 58, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 06:22 UTC, corp de 420893 octeți.