HeadQuarters
6 posturi deschise100% remoteMexicSerbia
Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-techPonderea IT: 0% din 6 posturi
Finanțe și juridic67%
Resurse umane / HR / recrutare17%
Customer success și suport17%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 6 posturi în căutare
6joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
7deschise pe pagina de cariere, orice vechime
9vârsta mediană, zile
0%IT (0)
50%în Europa (3)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 7 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 36 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote6 · 100%
Nivel de experiență
Mid-level3 · 50%
Junior2 · 33%
Senior1 · 17%
Rol
Finanțe și juridic4 · 67%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 17%
Customer success și suport1 · 17%
Țări
Mexic5
Serbia3
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Asociat/ă Finanțe & Contabilitate
acum 5 zileOriginal: Finance & Accounting Associate
RemoteJuniorFinanțe și juridic
Accounts Payable Specialist
acum 8 zileRemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Accounts Payable/Accounts Receivable Specialist
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Specialist/ă Instruire și Dezvoltare
acum 10 zileOriginal: Learning & Development Specialist
RemoteMid-levelResurse umane / HR / recrutare
Customer Billing and Support Associate
acum 12 zileRemoteJuniorCustomer success și suport
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 19, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:43 UTC, corp de 56972 octeți.