RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← înapoi

HeadQuarters

6 posturi deschise100% remoteMexicSerbia

Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-techPonderea IT: 0% din 6 posturi

Finanțe și juridic67%
Resurse umane / HR / recrutare17%
Customer success și suport17%
6joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
7deschise pe pagina de cariere, orice vechime
9vârsta mediană, zile
0%IT (0)
50%în Europa (3)
100%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 7 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 36 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
091
106

Mod de lucru

Remote6 · 100%

Nivel de experiență

Mid-level3 · 50%
Junior2 · 33%
Senior1 · 17%

Rol

Finanțe și juridic4 · 67%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 17%
Customer success și suport1 · 17%

Țări

Mexic5
Serbia3

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Accountant
HeadQuarters·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Mexicooriginal ↗
RemoteSeniorFinanțe și juridic
Original: Finance & Accounting Associate
HeadQuarters·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Mexico | Serbiaoriginal ↗
RemoteJuniorFinanțe și juridic
HeadQuarters·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Mexicooriginal ↗
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Accounts Payable/Accounts Receivable Specialist
HeadQuarters·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Mexicooriginal ↗
RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Learning & Development Specialist
HeadQuarters·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Mexico | Serbiaoriginal ↗
RemoteMid-levelResurse umane / HR / recrutare
HeadQuarters·Consultanță, agenții și servicii pentru companii·Serbiaoriginal ↗
RemoteJuniorCustomer success și suport

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 19, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 04:43 UTC, corp de 56972 octeți.