Skylight
16 posturi deschise94% remoteStatele Unite ale AmericiiCanada
Producție și hardwareCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 25% din 16 posturi
Marketing și comunicare25%
Vânzări12%
Retail și magazine12%
Dezvoltare full-stack12%
Operațiuni și administrație12%
Dezvoltare frontend6%
Securitate IT6%
Produs și design6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 16 posturi în căutare
16joburi, ultimele 30 de zile
8noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
17deschise pe pagina de cariere, orice vechime
8vârsta mediană, zile
25%IT (4)
0%în Europa (0)
94%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 17 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 43 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote15 · 94%
Mod de lucru nespecificat1 · 6%
Nivel de experiență
Staff6 · 38%
Mid-level5 · 31%
Senior5 · 31%
Rol
Marketing și comunicare4 · 25%
Retail și magazine2 · 12%
Operațiuni și administrație2 · 12%
Vânzări2 · 12%
Dezvoltare full-stack2 · 12%
Management executiv și conducere1 · 6%
Securitate IT1 · 6%
Produs și design1 · 6%
Țări
Statele Unite ale Americii16
Canada1
Orașe
Seattle3
Los Angeles2
Chicago1
Dallas1
Minneapolis1
San Francisco1
Joburi din ultimele 30 de zile
Senior Manager, Retail Operations
acum 1 ziUSD 150K–180K / anRemoteStaffRetail și magazine
Manager Operațiuni Retail
acum 1 ziOriginal: Retail Operations Manager
USD 120K–135K / anRemoteMid-levelRetail și magazine
Ecommerce Demand Planner
acum 1 ziUSD 130K–160K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
3PL Manager
acum 1 ziUSD 120K–150K / anRemoteSeniorManagement executiv și conducere
Logistics Manager
acum 1 ziUSD 110K–130K / anRemoteMid-levelOperațiuni și administrație
National Sales Account Manager - Walmart
acum 2 zileUSD 120K–140K / anRemotedoar SUAMid-levelVânzări
Coordonator/oare Vânzări Retail Național
acum 2 zileOriginal: National Retail Sales Coordinator
USD 90K–110K / anRemoteMid-levelVânzări
Director of Performance Marketing, Calendar
acum 4 zileUSD 180K–210K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Senior Full Stack Engineer - Relații Clienți
acum 8 zileOriginal: Senior Full Stack Engineer - Customer Service
USD 180K–200K / anRemoteSeniorDezvoltare full-stackRubyTypeScript
Original: Principal or Staff Product Security Engineer
USD 200K–250K / anRemoteStaffSecuritate IT
Head of Ecommerce
acum 8 zileOriginal: Head of Ecommerce
USD 200K–275K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Principal Product Manager
acum 10 zileOriginal: Principal Product Manager
USD 200K–250K / anStaffProdus și design
Director of Growth Marketing, Innovation
acum 10 zileUSD 160K–200K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Senior Ecommerce Engineer
acum 14 zileUSD 160K–200K / anRemoteSeniorDezvoltare full-stackTypeScript
Senior or Staff Growth Engineer
acum 17 zileUSD 180K–220K / anRemoteSeniorDezvoltare frontendTypeScript
Original: Supply Chain Operations - Strategy and Special Projects Lead
USD 160K–200K / anRemoteSeniorOperațiuni și administrație
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 92, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 06:24 UTC, corp de 197156 octeți.