RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← înapoi

Skylight

16 posturi deschise94% remoteStatele Unite ale AmericiiCanada

Producție și hardwareCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 25% din 16 posturi

Marketing și comunicare25%
Vânzări12%
Retail și magazine12%
Dezvoltare full-stack12%
Operațiuni și administrație12%
Dezvoltare frontend6%
Securitate IT6%
Produs și design6%
16joburi, ultimele 30 de zile
8noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
17deschise pe pagina de cariere, orice vechime
8vârsta mediană, zile
25%IT (4)
0%în Europa (0)
94%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 17 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 43 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
091
1016

Mod de lucru

Remote15 · 94%
Mod de lucru nespecificat1 · 6%

Nivel de experiență

Staff6 · 38%
Mid-level5 · 31%
Senior5 · 31%

Rol

Marketing și comunicare4 · 25%
Retail și magazine2 · 12%
Operațiuni și administrație2 · 12%
Vânzări2 · 12%
Dezvoltare full-stack2 · 12%
Management executiv și conducere1 · 6%
Securitate IT1 · 6%
Produs și design1 · 6%

Țări

Statele Unite ale Americii16
Canada1

Orașe

Seattle3
Los Angeles2
Chicago1
Dallas1
Minneapolis1
San Francisco1

Joburi din ultimele 30 de zile

Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 150K–180K / anRemoteStaffRetail și magazine
Original: Retail Operations Manager
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 120K–135K / anRemoteMid-levelRetail și magazine
Skylight·Producție și hardware·United States | Seattle, Washington, United States | Los Angeles, California, United Statesoriginal ↗
USD 130K–160K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare

3PL Manager

acum 1 zi
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 120K–150K / anRemoteSeniorManagement executiv și conducere
Skylight·Producție și hardware·United States | Seattle, Washington, United States | Los Angeles, California, United Statesoriginal ↗
USD 110K–130K / anRemoteMid-levelOperațiuni și administrație
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 120K–140K / anRemotedoar SUAMid-levelVânzări
Original: National Retail Sales Coordinator
Skylight·Producție și hardware·United States | Seattle, Washington, United States | Minneapolis, Minnesota, United States | Chicago, Illinois, United States | Dallas, Texas, United Statesoriginal ↗
USD 90K–110K / anRemoteMid-levelVânzări
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 180K–210K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Original: Senior Full Stack Engineer - Customer Service
Skylight·Producție și hardware·United States | Canadaoriginal ↗
USD 180K–200K / anRemoteSeniorDezvoltare full-stackRubyTypeScript
Original: Principal or Staff Product Security Engineer
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 200K–250K / anRemoteStaffSecuritate IT
Original: Head of Ecommerce
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 200K–275K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Original: Principal Product Manager
Skylight·Producție și hardware·San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 200K–250K / anStaffProdus și design
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 160K–200K / anRemoteStaffMarketing și comunicare
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 160K–200K / anRemoteSeniorDezvoltare full-stackTypeScript
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 180K–220K / anRemoteSeniorDezvoltare frontendTypeScript
Original: Supply Chain Operations - Strategy and Special Projects Lead
Skylight·Producție și hardware·United Statesoriginal ↗
USD 160K–200K / anRemoteSeniorOperațiuni și administrație

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 92, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 200 (unchanged) la 2026-10-24 06:24 UTC, corp de 197156 octeți.