Geotab
23 de posturi deschise31% remoteStatele Unite ale AmericiiCanadaSpania
Mobilitate și autoCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 39% din 23 posturi
Dezvoltare software (general)25%
Vânzări19%
Produs și design14%
Finanțe și juridic11%
Inginerie (non-software) și tehnică6%
Management executiv și conducere6%
Securitate IT3%
Altele11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 23 de posturi în căutare
36joburi, ultimele 30 de zile
14noi, ultimele 7 zile
23posturi distincte (1.6 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
68deschise pe pagina de cariere, orice vechime
28vârsta mediană, zile
31%IT (11)
33%în Europa (12)
31%remote
33%cu salariu
Indicator de mărime: 68 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 149 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat18 · 50%
Remote11 · 31%
Hibrid7 · 19%
Nivel de experiență
Senior14 · 39%
Junior5 · 14%
Staff5 · 14%
Mid-level3 · 8%
Conducere (C-level)2 · 6%
Rol
Dezvoltare software (general)9 · 25%
Vânzări7 · 19%
Produs și design5 · 14%
Finanțe și juridic4 · 11%
Management executiv și conducere2 · 6%
Inginerie (non-software) și tehnică2 · 6%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 3%
Customer success și suport1 · 3%
Țări
Statele Unite ale Americii11
Canada11
Spania3
Germania3
Polonia2
Regatul Unit2
Thailanda1
Singapore1
Orașe
Oakville6
Atlanta5
Las Vegas4
Madrid3
Berlin2
Toronto2
Bangkok1
Warsaw1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Solutions Engineer - Thailand (12-month contract)
HibridSeniorDezvoltare software (general)
Original: Full Sales Cycle Representative
HibridSeniorVânzări
Asociat/ă Business Development
acum 2 zileOriginal: Business Development Associate
USD 110–160 / orăJuniorVânzări
Asociat/ă Business Development
acum 2 zileOriginal: Business Development Associate
CAD 110–160 / orăJuniorVânzări
Original: Senior Product Manager, Vehicle Data (Regional Growth) – EMEA
SeniorProdus și design
Original: Senior Product Manager, Vehicle Data (Regional Growth) – EMEA
SeniorProdus și design
Original: Senior Product Manager, Vehicle Data (Regional Growth) – EMEA
SeniorProdus și design
Original: Senior Product Manager, Vehicle Data (Regional Growth) – EMEA
SeniorProdus și design
Original: Senior Product Manager, Vehicle Data (Regional Growth) – Southeast Asia
SeniorProdus și design
AI Solutions Developer (Remote)
acum 3 zileUSD 83,2K–102,8K / anRemoteMid-levelDezvoltare software (general)JavaScriptPythonTypeScript
Site Reliability Engineering
acum 3 zileHibridJuniorDevOps / SRE / Platformă / CloudPythonSQL
Inginerie Sisteme Vehicule Senior
acum 3 zileOriginal: Senior Vehicle Systems Engineering
CAD 104,4K–135,7K / anHibridSeniorDezvoltare software (general)PythonSQL
AI Solutions Developer (Remote)
acum 3 zileCAD 85,5K–105,6K / anRemoteMid-levelDezvoltare software (general)JavaScriptPythonTypeScript
Vehicle Systems Engineering
acum 3 zileCAD 85,5K–105,6K / anJuniorDezvoltare software (general)CC++MATLAB
Business Development Associate - Public Sector
acum 7 zileUSD 110K–160K / anRemoteJuniorVânzări
Head of Insurance Solutions
acum 7 zileHibridStaffFinanțe și juridic
Head of Insurance Solutions
acum 7 zileCAD 163,8K–227,5K / anHibridStaffFinanțe și juridic
Head of MyG Core Workflows
acum 10 zileOriginal: Head of MyG Core Workflows
Remotedoar SUAStaffManagement executiv și conducere
Head of MyG Core Workflows
acum 10 zileOriginal: Head of MyG Core Workflows
CAD 138,6K–184,9K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Lead Software Developer
acum 14 zileCAD 116,2K–155K / anSeniorDezvoltare software (general)C#JavaScriptSQL
Vice President, Channel Sales – North America
acum 16 zileRemoteConducere (C-level)Vânzări
Vice President, Channel Sales – North America
acum 16 zileRemotedoar SUAConducere (C-level)Vânzări
Dezvoltator/oare Embedded
acum 16 zileOriginal: Embedded Developer
Mid-levelDezvoltare software (general)BashCC#
Manager, Customer Success (Berlin, Germany)
acum 18 zileOriginal: Manager, Customer Success (Berlin, Germany)
HibridStaffCustomer success și suportgermană obligatorie
Inginer/ă Hardware în Teren Senior
acum 21 de zileOriginal: Senior Field Hardware Engineer
Remotedoar SUASeniorInginerie (non-software) și tehnică
Tax Manager - Europe
acum 23 de zileFinanțe și juridic
Specialist/ă Securitate Produs
acum 28 de zileOriginal: Product Security Specialist
CAD 85,5K–105,6K / anSeniorSecuritate ITBashCC#
Team Lead, Dezvoltare Software
acum 28 de zileOriginal: Team Lead, Software Development
CAD 104,4K–135,7K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)C#JavaScriptSQL
Team Lead, Dezvoltare Software
acum 28 de zileOriginal: Team Lead, Software Development
Remotedoar SUASeniorDezvoltare software (general)C#JavaScriptSQL
Field Service Technical Specialist
acum 28 de zileField Service Technical Specialist
acum 28 de zileField Service Technical Specialist
acum 28 de zileField Service Technical Specialist
acum 28 de zileField Hardware Engineer
acum 29 de zileRemoteInginerie (non-software) și tehnică
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 555, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:23 UTC, corp de 1714885 octeți.