Hello Heart
9 posturi deschise56% remoteStatele Unite ale AmericiiIsrael
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 22% din 9 posturi
Date și machine learning22%
Customer success și suport22%
Marketing și comunicare11%
Operațiuni și administrație11%
Strategie, consultanță și analiză11%
Management executiv și conducere11%
Altele11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 9 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
18deschise pe pagina de cariere, orice vechime
32vârsta mediană, zile
22%IT (2)
0%în Europa (0)
56%remote
56%cu salariu
Indicator de mărime: 18 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 141 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote5 · 56%
Mod de lucru nespecificat4 · 44%
Nivel de experiență
Senior5 · 56%
Staff3 · 33%
Rol
Customer success și suport2 · 22%
Date și machine learning2 · 22%
Management executiv și conducere1 · 11%
Strategie, consultanță și analiză1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%
Operațiuni și administrație1 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii5
Israel4
Orașe
Tel Aviv4
Joburi din ultimele 30 de zile
User Support Specialist
acum 1 ziUSD 60K–72K / anRemotedoar SUACustomer success și suport
Application Platform Team Lead
acum 1 ziSeniorManagement executiv și conducere
Senior AI Builder
acum 2 zileSenior
Senior Data Analyst, GTM
acum 10 zileUSD 145K–160K / anRemotedoar SUASeniorDate și machine learningPythonSQL
Senior Product Analyst
acum 17 zileSeniorStrategie, consultanță și analiză
Director/oare, Strategie Clienți și Growth
acum 17 zileOriginal: Director, Client Strategy and Growth
USD 185K–210K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Senior Data Analyst, Product
acum 18 zileSeniorDate și machine learningPythonSQL
Senior Manager, Revenue Operations
acum 24 de zileUSD 155K–175K / anRemotedoar SUAStaffOperațiuni și administrație
Manager Senior, Succesul Clienților
acum 29 de zileOriginal: Senior Manager, Client Success
USD 145K–165K / anRemotedoar SUAStaffCustomer success și suport
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 92, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:12 UTC, corp de 139284 octeți.