RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare

← înapoi

Hello Heart

9 posturi deschise56% remoteStatele Unite ale AmericiiIsrael

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 22% din 9 posturi

Date și machine learning22%
Customer success și suport22%
Marketing și comunicare11%
Operațiuni și administrație11%
Strategie, consultanță și analiză11%
Management executiv și conducere11%
Altele11%
9joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
18deschise pe pagina de cariere, orice vechime
32vârsta mediană, zile
22%IT (2)
0%în Europa (0)
56%remote
56%cu salariu

Indicator de mărime: 18 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 141 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
083
097
107

Mod de lucru

Remote5 · 56%
Mod de lucru nespecificat4 · 44%

Nivel de experiență

Senior5 · 56%
Staff3 · 33%

Rol

Customer success și suport2 · 22%
Date și machine learning2 · 22%
Management executiv și conducere1 · 11%
Strategie, consultanță și analiză1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%
Operațiuni și administrație1 · 11%

Țări

Statele Unite ale Americii5
Israel4

Orașe

Tel Aviv4

Joburi din ultimele 30 de zile

Hello Heart·AI și date·Remote USoriginal ↗
USD 60K–72K / anRemotedoar SUACustomer success și suport
Hello Heart·AI și date·Tel Aviv, Israeloriginal ↗
SeniorManagement executiv și conducere
Hello Heart·AI și date·Tel Aviv, Israeloriginal ↗
Senior
Hello Heart·AI și date·Remote USoriginal ↗
USD 145K–160K / anRemotedoar SUASeniorDate și machine learningPythonSQL
Hello Heart·AI și date·Tel Aviv, Israeloriginal ↗
SeniorStrategie, consultanță și analiză
Original: Director, Client Strategy and Growth
Hello Heart·AI și date·Remote USoriginal ↗
USD 185K–210K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Hello Heart·AI și date·Tel Aviv, Israeloriginal ↗
SeniorDate și machine learningPythonSQL
Hello Heart·AI și date·Remote USoriginal ↗
USD 155K–175K / anRemotedoar SUAStaffOperațiuni și administrație
Original: Senior Manager, Client Success
Hello Heart·AI și date·Remote USoriginal ↗
USD 145K–165K / anRemotedoar SUAStaffCustomer success și suport

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 92, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:12 UTC, corp de 139284 octeți.