Interdependence
8 posturi deschise100% remote
Media, divertisment și publicitateCompanie non-techPonderea IT: 0% din 8 posturi
Vânzări50%
Management executiv și conducere25%
Resurse umane / HR / recrutare12%
Strategie, consultanță și analiză12%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
8joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-12)
32deschise pe pagina de cariere, orice vechime
94vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 32 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 499 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote8 · 100%
Nivel de experiență
Senior3 · 38%
Mid-level3 · 38%
Staff2 · 25%
Rol
Vânzări4 · 50%
Management executiv și conducere2 · 25%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 12%
Strategie, consultanță și analiză1 · 12%
Țări
fără date
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Fractional HR Director
acum 11 hRemoteStaffResurse umane / HR / recrutare
Original: PR Account Manager, Professional Services
RemoteSeniorVânzări
Digital Account Executive, Public Relations
acum 11 zileRemoteMid-levelVânzări
Account Executive, Relații Publice
acum 11 zileOriginal: Account Executive, Public Relations
RemoteMid-levelVânzări
Organic Social Manager (B2B)
acum 16 zileRemoteSeniorManagement executiv și conducere
Sales Development Representative
acum 17 zileOriginal: Sales Development Representative
RemoteMid-levelVânzări
PR Account Supervisor, Health
acum 17 zileRemoteSeniorManagement executiv și conducere
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 16, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:19 UTC, corp de 914412 octeți.