RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← înapoi

Interdependence

8 posturi deschise100% remote

Media, divertisment și publicitateCompanie non-techPonderea IT: 0% din 8 posturi

Vânzări50%
Management executiv și conducere25%
Resurse umane / HR / recrutare12%
Strategie, consultanță și analiză12%
8joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-12)
32deschise pe pagina de cariere, orice vechime
94vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 32 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 499 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
010
022
036
044
050
060
073
083
094
108

Mod de lucru

Remote8 · 100%

Nivel de experiență

Senior3 · 38%
Mid-level3 · 38%
Staff2 · 25%

Rol

Vânzări4 · 50%
Management executiv și conducere2 · 25%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 12%
Strategie, consultanță și analiză1 · 12%

Țări

fără date

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Interdependence·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
RemoteStaffResurse umane / HR / recrutare
Original: PR Account Manager, Professional Services
Interdependence·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorVânzări
Original: Director of M&A
Interdependence·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
RemoteStaffStrategie, consultanță și analiză
Interdependence·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
RemoteMid-levelVânzări
Original: Account Executive, Public Relations
Interdependence·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
RemoteMid-levelVânzări
Interdependence·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorManagement executiv și conducere
Original: Sales Development Representative
Interdependence·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
RemoteMid-levelVânzări
Interdependence·Media, divertisment și publicitate·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorManagement executiv și conducere

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 16, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:19 UTC, corp de 914412 octeți.