LaunchDarkly
23 de posturi deschise67% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitIndia
Unelte pentru dezvoltatori și infrastructurăCompanie de produse softwarePonderea IT: 13% din 23 posturi
Vânzări21%
Management executiv și conducere17%
Customer success și suport12%
Dezvoltare software (general)12%
Strategie, consultanță și analiză12%
Resurse umane / HR / recrutare8%
Dezvoltare backend4%
Marketing și comunicare4%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 23 de posturi în căutare
24joburi, ultimele 30 de zile
12noi, ultimele 7 zile
23posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
53deschise pe pagina de cariere, orice vechime
35vârsta mediană, zile
17%IT (4)
12%în Europa (3)
67%remote
33%cu salariu
Indicator de mărime: 53 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 283 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote16 · 67%
Mod de lucru nespecificat6 · 25%
Hibrid2 · 8%
Nivel de experiență
Senior12 · 50%
Staff9 · 38%
Conducere (C-level)1 · 4%
Junior1 · 4%
Rol
Vânzări5 · 21%
Management executiv și conducere4 · 17%
Strategie, consultanță și analiză3 · 12%
Customer success și suport3 · 12%
Dezvoltare software (general)3 · 12%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 8%
Operațiuni și administrație1 · 4%
Marketing și comunicare1 · 4%
Țări
Statele Unite ale Americii12
Regatul Unit3
India3
Orașe
London3
Boston1
Joburi din ultimele 30 de zile
Revenue Operations Manager - EMEA
acum 10 hRemoteSeniorOperațiuni și administrație
VP, Product Management
acum 1 ziOriginal: VP, Product Management
Remotedoar SUAConducere (C-level)Management executiv și conducere
GTM Data Governance Manager (MDM)
acum 2 zileUSD 129,9K–178,6K / anRemotedoar SUASeniorStrategie, consultanță și analiză
Regional Sales Director, Enterprise - EMEA
acum 2 zileStaffVânzări
Original: Corporate Regional Sales Director - EMEA
StaffVânzări
Manager, Vânzări Corporate - London
acum 2 zileOriginal: Manager, Corporate Sales - London
StaffVânzări
Manager Sisteme HR, Analytics și AI
acum 2 zileOriginal: People Systems, Analytics, and AI Manager
USD 103,6K–142,4K / anRemotedoar SUASeniorManagement executiv și conducere
Original: Director of People Programs, Systems & Analytics
Remotedoar SUAStaffManagement executiv și conducere
Senior Benefits Manager
acum 4 zileUSD 116K–159K / anRemotedoar SUASeniorResurse umane / HR / recrutare
Senior Customer Success Manager - West Coast
acum 4 zileOriginal: Senior Customer Success Manager - West Coast
USD 145,5K–200,1K / anRemoteSeniorCustomer success și suport
SeniorMarketing și comunicare
Backend Software Engineer, SDK
acum 4 zileOriginal: Backend Software Engineer, SDK
USD 145,5K–200,1K / anRemotedoar SUASeniorDezvoltare backendC#C++Erlang
Original: Inbound Sales Development Representative - Boston
USD 73,7K–101,3K / anHibridJuniorVânzări
Customer Success Manager Strategic
acum 8 zileOriginal: Strategic Customer Success Manager
USD 145,5K–200,1K / anRemotedoar SUACustomer success și suport
Director/oare Senior, Sisteme GTM
acum 11 zileOriginal: Senior Director, GTM Systems
Remotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
Director/oare Senior, Enablement
acum 11 zileOriginal: Senior Director, Enablement
Remotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
Manager Senior, Securitate
acum 14 zileOriginal: Senior Manager, Security
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Director/oare, Operațiuni Resurse Umane
acum 15 zileOriginal: Director, People Operations
Remotedoar SUAStaffResurse umane / HR / recrutare
Senior Solutions Engineer - Central
acum 16 zileUSD 182,6K–251,0K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)
Senior Solutions Engineer - EMEA
acum 25 de zileHibridSeniorDezvoltare software (general)
Engineering Manager, Cloud Engineering
acum 29 de zileRemotedoar SUAStaffDezvoltare software (general)
Contabil/ă Venituri Senior
acum 29 de zileOriginal: Senior Revenue Accountant
SeniorFinanțe și juridic
Senior Customer Success Manager - EMEA
acum 29 de zileRemoteSeniorCustomer success și suport
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 260, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:39 UTC, corp de 744936 octeți.