RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← înapoi

LaunchDarkly

23 de posturi deschise67% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitIndia

Unelte pentru dezvoltatori și infrastructurăCompanie de produse softwarePonderea IT: 13% din 23 posturi

Vânzări21%
Management executiv și conducere17%
Customer success și suport12%
Dezvoltare software (general)12%
Strategie, consultanță și analiză12%
Resurse umane / HR / recrutare8%
Dezvoltare backend4%
Marketing și comunicare4%
24joburi, ultimele 30 de zile
12noi, ultimele 7 zile
23posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
53deschise pe pagina de cariere, orice vechime
35vârsta mediană, zile
17%IT (4)
12%în Europa (3)
67%remote
33%cu salariu

Indicator de mărime: 53 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 283 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
011
020
031
042
051
061
072
0811
0915
1019

Mod de lucru

Remote16 · 67%
Mod de lucru nespecificat6 · 25%
Hibrid2 · 8%

Nivel de experiență

Senior12 · 50%
Staff9 · 38%
Conducere (C-level)1 · 4%
Junior1 · 4%

Rol

Vânzări5 · 21%
Management executiv și conducere4 · 17%
Strategie, consultanță și analiză3 · 12%
Customer success și suport3 · 12%
Dezvoltare software (general)3 · 12%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 8%
Operațiuni și administrație1 · 4%
Marketing și comunicare1 · 4%

Țări

Statele Unite ale Americii12
Regatul Unit3
India3

Orașe

London3
Boston1

Joburi din ultimele 30 de zile

LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - EMEAoriginal ↗
RemoteSeniorOperațiuni și administrație
Original: VP, Product Management
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
Remotedoar SUAConducere (C-level)Management executiv și conducere
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
USD 129,9K–178,6K / anRemotedoar SUASeniorStrategie, consultanță și analiză
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·London, England, United Kingdomoriginal ↗
StaffVânzări
Original: Corporate Regional Sales Director - EMEA
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·London, England, United Kingdomoriginal ↗
StaffVânzări
Original: Manager, Corporate Sales - London
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·London, England, United Kingdomoriginal ↗
StaffVânzări
Original: People Systems, Analytics, and AI Manager
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
USD 103,6K–142,4K / anRemotedoar SUASeniorManagement executiv și conducere
Original: Director of People Programs, Systems & Analytics
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
Remotedoar SUAStaffManagement executiv și conducere
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
USD 116K–159K / anRemotedoar SUASeniorResurse umane / HR / recrutare
Original: Senior Customer Success Manager - West Coast
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - US Westoriginal ↗
USD 145,5K–200,1K / anRemoteSeniorCustomer success și suport
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Indiaoriginal ↗
SeniorMarketing și comunicare
Original: Backend Software Engineer, SDK
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
USD 145,5K–200,1K / anRemotedoar SUASeniorDezvoltare backendC#C++Erlang
Original: Inbound Sales Development Representative - Boston
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Hybrid - Bostonoriginal ↗
USD 73,7K–101,3K / anHibridJuniorVânzări
Original: Strategic Customer Success Manager
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
USD 145,5K–200,1K / anRemotedoar SUACustomer success și suport
Original: Senior Director, GTM Systems
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
Remotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
Original: Senior Director, Enablement
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
Remotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
Original: Senior Manager, Security
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - US Westoriginal ↗
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Original: Director, People Operations
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
Remotedoar SUAStaffResurse umane / HR / recrutare
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - US Centraloriginal ↗
USD 182,6K–251,0K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Hybrid - EMEAoriginal ↗
HibridSeniorDezvoltare software (general)
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
Remotedoar SUAStaffDezvoltare software (general)
Original: Senior Revenue Accountant
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Indiaoriginal ↗
SeniorFinanțe și juridic
Original: Senior Sales Engineer - India
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Indiaoriginal ↗
SeniorVânzări
LaunchDarkly·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - EMEAoriginal ↗
RemoteSeniorCustomer success și suport

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 260, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:39 UTC, corp de 744936 octeți.