Monzo
21 de posturi deschise76% remoteRegatul UnitSpaniaIrlanda
Aerospațial și apărareCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 14% din 21 posturi
Finanțe și juridic19%
Produs și design14%
Strategie, consultanță și analiză14%
Management executiv și conducere14%
Vânzări10%
Date și machine learning10%
Marketing și comunicare10%
Creație, media și redactare5%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 21 de posturi în căutare
21joburi, ultimele 30 de zile
9noi, ultimele 7 zile
21posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
72deschise pe pagina de cariere, orice vechime
81vârsta mediană, zile
14%IT (3)
100%în Europa (21)
76%remote
81%cu salariu
Indicator de mărime: 72 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1274 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote16 · 76%
Hibrid3 · 14%
Mod de lucru nespecificat2 · 10%
Nivel de experiență
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%
Rol
Finanțe și juridic4 · 19%
Produs și design3 · 14%
Strategie, consultanță și analiză3 · 14%
Management executiv și conducere3 · 14%
Vânzări2 · 10%
Marketing și comunicare2 · 10%
Date și machine learning2 · 10%
Creație, media și redactare1 · 5%
Țări
Regatul Unit19
Spania3
Irlanda1
Orașe
London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1
Joburi din ultimele 30 de zile
Lead Product Manager, Growth
acum 15 hGBP 120K–140K / anRemoteSeniorProdus și design
Product Manager, Finanțe
acum 16 hOriginal: Product Manager, Finance
GBP 80K–125K / anRemotedoar UKProdus și design
Senior Product Manager, Web Growth
acum 17 hOriginal: Senior Product Manager, Web Growth
GBP 100K–125K / anRemoteSeniorProdus și design
Consilier/ă Clienți Vulnerabili
acum 1 ziOriginal: Vulnerable Customer Advisor
GBP 26,2K–30,6K / anRemotedoar UKStrategie, consultanță și analiză
Redactor/oare Senior, Împrumuturi
acum 1 ziOriginal: Senior Writer, Borrowing
GBP 68K–88K / anRemotedoar UKSeniorCreație, media și redactare
Manager Risc Prudențial
acum 2 zileOriginal: Prudential Risk Manager
GBP 64K–80K / anRemotedoar UKFinanțe și juridic
Strategy & Commercial Manager
acum 2 zileEUR 75K–95K / anHibridVânzări
Original: Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
GBP 95K–115K / anRemotedoar UKSeniorMarketing și comunicare
GBP 42,5K–55,5K / anRemotedoar UKSeniorMarketing și comunicare
Manager Senior Validare Modele
acum 7 zileOriginal: Model Validation Senior Manager
GBP 85K–105K / anRemotedoar UKStaffManagement executiv și conducere
Sales Account Executive
acum 8 zileRemoteVânzări
Original: Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
GBP 38,3K–49K / anRemotedoar UKStaffFinanțe și juridicspaniolă obligatorie
Manager Risc de Credit
acum 15 zileOriginal: Credit Risk Manager
EUR 93,5K–114K / anHibridFinanțe și juridic
Analist/ă Servicii Senior, Workforce Management
acum 16 zileOriginal: Senior Service Analyst, Workforce Management
GBP 40,4K–51,0K / anRemotedoar UKSeniorStrategie, consultanță și analiză
Director/oare Date, EU
acum 16 zileOriginal: Data Director, EU
GBP 150,9K–204,1K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Analist/ă Raportare Reglementară
acum 17 zileOriginal: Regulatory Reporting Analyst
Strategie, consultanță și analiză
Controls Product Senior Manager
acum 21 de zileGBP 85K–115K / anRemotedoar UKStaffManagement executiv și conducere
Staff Data Scientist
acum 23 de zileGBP 124,4K–165K / anRemoteStaffDate și machine learningPythonSQL
Manager Supervizare Risc de Credit
acum 25 de zileOriginal: Credit Risk Oversight Manager
GBP 79,9K–95K / anRemotedoar UKFinanțe și juridic
Data Scientist Asociat/ă - Intern
acum 25 de zileOriginal: Associate Data Scientist - Intern
HibridJuniorDate și machine learningPythonSQL
Associate Software Engineer - Intern
acum 25 de zileJuniorDezvoltare software (general)KotlinSwift
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 150, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 02:13 UTC, corp de 1005343 octeți.