RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← înapoi

Oddball

10 posturi deschise80% remoteStatele Unite ale Americii

Sector public, educație și non-profitCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 60% din 10 posturi

Dezvoltare software (general)30%
Dezvoltare full-stack20%
Management de proiect și program20%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud10%
Management executiv și conducere10%
Altele10%
10joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-08)
13deschise pe pagina de cariere, orice vechime
17vârsta mediană, zile
60%IT (6)
0%în Europa (0)
80%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 13 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 81 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
092
109

Mod de lucru

Remote8 · 80%
Mod de lucru nespecificat2 · 20%

Nivel de experiență

Conducere (C-level)2 · 20%
Senior2 · 20%

Rol

Dezvoltare software (general)3 · 30%
Management de proiect și program2 · 20%
Dezvoltare full-stack2 · 20%
Management executiv și conducere1 · 10%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 10%

Țări

Statele Unite ale Americii2

Orașe

Washington2

Joburi din ultimele 30 de zile

VP Inginerie

acum 18 h
Original: VP of Engineering
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Remoteoriginal ↗
USD 200K–250K / anRemoteConducere (C-level)Dezvoltare software (general)

Capture Manager

acum 3 zile
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Remoteoriginal ↗
USD 120K–160K / anRemoteManagement executiv și conducere
Original: Senior DevOps/SRE Engineer
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Remoteoriginal ↗
USD 120K–156K / anRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPython

Manager Livrare

acum 9 zile
Original: Delivery Manager
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Remoteoriginal ↗
USD 90K–115K / anRemoteManagement de proiect și program
Original: System Architect
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Remoteoriginal ↗
USD 120K–165K / anRemote

Program Manager

acum 15 zile
Original: Program Manager
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Remoteoriginal ↗
USD 125K–175K / anRemoteManagement de proiect și program
Original: Full Stack Engineer
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Remoteoriginal ↗
USD 100K–135K / anRemoteDezvoltare full-stackGolangTypeScript
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Remoteoriginal ↗
USD 100K–135K / anRemoteDezvoltare software (general)
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Washington DC areaoriginal ↗
USD 130K–175K / anSeniorDezvoltare full-stack
Oddball·Sector public, educație și non-profit·Washington DC areaoriginal ↗
USD 170K–250K / anConducere (C-level)Dezvoltare software (general)

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 99, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:13 UTC, corp de 99869 octeți.