Oddball
10 posturi deschise80% remoteStatele Unite ale Americii
Sector public, educație și non-profitCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 60% din 10 posturi
Dezvoltare software (general)30%
Dezvoltare full-stack20%
Management de proiect și program20%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud10%
Management executiv și conducere10%
Altele10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
10joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-08)
13deschise pe pagina de cariere, orice vechime
17vârsta mediană, zile
60%IT (6)
0%în Europa (0)
80%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 13 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 81 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote8 · 80%
Mod de lucru nespecificat2 · 20%
Nivel de experiență
Conducere (C-level)2 · 20%
Senior2 · 20%
Rol
Dezvoltare software (general)3 · 30%
Management de proiect și program2 · 20%
Dezvoltare full-stack2 · 20%
Management executiv și conducere1 · 10%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 10%
Țări
Statele Unite ale Americii2
Orașe
Washington2
Joburi din ultimele 30 de zile
VP Inginerie
acum 18 hOriginal: VP of Engineering
USD 200K–250K / anRemoteConducere (C-level)Dezvoltare software (general)
Capture Manager
acum 3 zileUSD 120K–160K / anRemoteManagement executiv și conducere
Senior DevOps/SRE Engineer
acum 7 zileOriginal: Senior DevOps/SRE Engineer
USD 120K–156K / anRemoteSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPython
Manager Livrare
acum 9 zileOriginal: Delivery Manager
USD 90K–115K / anRemoteManagement de proiect și program
Program Manager
acum 15 zileOriginal: Program Manager
USD 125K–175K / anRemoteManagement de proiect și program
Full-stack Engineer
acum 17 zileOriginal: Full Stack Engineer
USD 100K–135K / anRemoteDezvoltare full-stackGolangTypeScript
Power Platform Developer
acum 17 zileUSD 100K–135K / anRemoteDezvoltare software (general)
Senior Full Stack Engineer
acum 20 de zileUSD 130K–175K / anSeniorDezvoltare full-stack
VP of Engineering (Oddball Labs)
acum 28 de zileUSD 170K–250K / anConducere (C-level)Dezvoltare software (general)
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 99, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 11:13 UTC, corp de 99869 octeți.