OLIVER
22 de posturi deschise8% remoteRegatul UnitIrlandaBelgia
Media, divertisment și publicitateCompanie non-techPonderea IT: 0% din 22 posturi
Marketing și comunicare46%
Creație, media și redactare19%
Management de proiect și program12%
Operațiuni și administrație8%
Management executiv și conducere8%
Vânzări4%
Altele4%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 22 de posturi în căutare
26joburi, ultimele 30 de zile
8noi, ultimele 7 zile
22posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
39deschise pe pagina de cariere, orice vechime
22vârsta mediană, zile
0%IT (0)
96%în Europa (25)
8%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 39 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 219 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid14 · 54%
Mod de lucru nespecificat9 · 35%
Remote2 · 8%
La birou1 · 4%
Nivel de experiență
Senior4 · 15%
Mid-level3 · 12%
Staff1 · 4%
Junior1 · 4%
Rol
Marketing și comunicare12 · 46%
Creație, media și redactare5 · 19%
Management de proiect și program3 · 12%
Management executiv și conducere2 · 8%
Operațiuni și administrație2 · 8%
Vânzări1 · 4%
Țări
Regatul Unit15
Irlanda4
Belgia3
Spania1
Germania1
Franța1
Africa de Sud1
Orașe
London7
Dublin4
Brussels3
Leeds2
Sheffield2
Birmingham2
Madrid1
Bournemouth1
Joburi din ultimele 30 de zile
Social Media Manager
acum 16 hHibridMarketing și comunicare
Social Media Manager FTC 7 Luni
acum 1 ziOriginal: Social Media Manager 7-Month FTC
HibridMarketing și comunicare
Designer Integrat Senior
acum 1 ziOriginal: Senior Integrated Designer
SeniorCreație, media și redactare
Original: Social Creative (2.5 days a week)
HibridCreație, media și redactare
Marketing și comunicaregermană obligatorie
Creative Artworker
acum 2 zileMid-levelCreație, media și redactare
Integrated Designer
acum 9 zileMid-levelCreație, media și redactare
Director of Social & Creator
acum 15 zileHibridStaffManagement executiv și conducere
Content Strategist & AI Copy Lead
acum 17 zileHibridSeniorMarketing și comunicare
Management de proiect și programneerlandeză obligatoriefranceză obligatorie
Original: Traffic & Project Manager (courant en flamand et en français)
Operațiuni și administrațieneerlandeză obligatoriefranceză obligatorie
Product Marketing Manager - UK - 6 luni
acum 21 de zileOriginal: Product Marketing Manager - UK - 6 months
HibridMarketing și comunicare
Social Media Content Creator (H/F)
acum 21 de zileMarketing și comunicareFR
Assistant Communications Delivery Manager
acum 22 de zileHibridMarketing și comunicare
Assistant Communications Delivery Manager
acum 22 de zileHibridMarketing și comunicare
Assistant Communications Delivery Manager
acum 22 de zileHibridMarketing și comunicare
Assistant Communications Content Manager
acum 22 de zileHibridMarketing și comunicare
Assistant Communications Content Manager
acum 22 de zileHibridMarketing și comunicare
Assistant Communications Content Manager
acum 22 de zileHibridMarketing și comunicare
Communication Design Internship
acum 23 de zileJunior
Coordonator/oare Proiect Localizare
acum 23 de zileOriginal: Localisation Project Coordinator
HibridCreație, media și redactare
Senior Account & Project Manager
acum 25 de zileRemoteSeniorManagement de proiect și program
Finance ERP Business Analyst
acum 28 de zileLa birouMid-levelOperațiuni și administrație
Traffic & Project Manager (Flemish & French)
acum 29 de zileSeniorManagement de proiect și programfranceză obligatorie
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 34, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:26 UTC, corp de 768449 octeți.