RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare

← înapoi

OLIVER

22 de posturi deschise8% remoteRegatul UnitIrlandaBelgia

Media, divertisment și publicitateCompanie non-techPonderea IT: 0% din 22 posturi

Marketing și comunicare46%
Creație, media și redactare19%
Management de proiect și program12%
Operațiuni și administrație8%
Management executiv și conducere8%
Vânzări4%
Altele4%
26joburi, ultimele 30 de zile
8noi, ultimele 7 zile
22posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
39deschise pe pagina de cariere, orice vechime
22vârsta mediană, zile
0%IT (0)
96%în Europa (25)
8%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 39 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 219 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
031
040
050
061
071
082
0913
1021

Mod de lucru

Hibrid14 · 54%
Mod de lucru nespecificat9 · 35%
Remote2 · 8%
La birou1 · 4%

Nivel de experiență

Senior4 · 15%
Mid-level3 · 12%
Staff1 · 4%
Junior1 · 4%

Rol

Marketing și comunicare12 · 46%
Creație, media și redactare5 · 19%
Management de proiect și program3 · 12%
Management executiv și conducere2 · 8%
Operațiuni și administrație2 · 8%
Vânzări1 · 4%

Țări

Regatul Unit15
Irlanda4
Belgia3
Spania1
Germania1
Franța1
Africa de Sud1

Orașe

London7
Dublin4
Brussels3
Leeds2
Sheffield2
Birmingham2
Madrid1
Bournemouth1

Joburi din ultimele 30 de zile

OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Kingston, United Kingdomoriginal ↗
HibridMarketing și comunicare
Original: Account Executive
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Madrid, Spain original ↗
HibridVânzărispaniolă obligatorie
Original: Social Media Manager 7-Month FTC
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·London, United Kingdom original ↗
HibridMarketing și comunicare
Original: Senior Integrated Designer
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Dublin, Ireland original ↗
SeniorCreație, media și redactare
Original: Social Creative (2.5 days a week)
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·London, United Kingdom original ↗
HibridCreație, media și redactare
Original: Social Executive
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Bournemouth, United Kingdomoriginal ↗
RemoteManagement executiv și conducere
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Hamburg, Germanyoriginal ↗
Marketing și comunicaregermană obligatorie
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Dublin, Ireland original ↗
Mid-levelCreație, media și redactare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Dublin, Ireland original ↗
Mid-levelCreație, media și redactare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·London, United Kingdom original ↗
HibridStaffManagement executiv și conducere
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·London, United Kingdom original ↗
HibridSeniorMarketing și comunicare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Brussels, Belgium original ↗
Management de proiect și programneerlandeză obligatoriefranceză obligatorie
Original: Traffic & Project Manager (courant en flamand et en français)
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Brussels, Belgium original ↗
Operațiuni și administrațieneerlandeză obligatoriefranceză obligatorie
Original: Product Marketing Manager - UK - 6 months
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·London, United Kingdom original ↗
HibridMarketing și comunicare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Paris, France original ↗
Marketing și comunicareFR
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Leeds, United Kingdomoriginal ↗
HibridMarketing și comunicare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Sheffield, United Kingdomoriginal ↗
HibridMarketing și comunicare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Birmingham, United Kingdom original ↗
HibridMarketing și comunicare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Leeds, United Kingdomoriginal ↗
HibridMarketing și comunicare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Sheffield, United Kingdomoriginal ↗
HibridMarketing și comunicare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Birmingham, United Kingdom original ↗
HibridMarketing și comunicare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Durban, South Africaoriginal ↗
Junior
Original: Localisation Project Coordinator
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·London, United Kingdom original ↗
HibridCreație, media și redactare
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Dublin, Ireland original ↗
RemoteSeniorManagement de proiect și program
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·London, United Kingdom original ↗
La birouMid-levelOperațiuni și administrație
OLIVER·Media, divertisment și publicitate·Brussels, Belgium original ↗
SeniorManagement de proiect și programfranceză obligatorie

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 34, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:26 UTC, corp de 768449 octeți.