OLIVER - APAC
27 de posturi deschise10% remoteIndiaVietnamFilipine
Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 4% din 27 posturi
Marketing și comunicare32%
Vânzări19%
Creație, media și redactare19%
Produs și design10%
Suport IT și administrare3%
Finanțe și juridic3%
Management de proiect și program3%
Altele3%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 27 de posturi în căutare
31joburi, ultimele 30 de zile
12noi, ultimele 7 zile
27posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
9publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
49deschise pe pagina de cariere, orice vechime
24vârsta mediană, zile
3%IT (1)
0%în Europa (0)
10%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 49 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 239 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
La birou19 · 61%
Hibrid9 · 29%
Remote3 · 10%
Nivel de experiență
Senior17 · 55%
Mid-level10 · 32%
Staff3 · 10%
Rol
Marketing și comunicare10 · 32%
Vânzări6 · 19%
Creație, media și redactare6 · 19%
Produs și design3 · 10%
Strategie, consultanță și analiză1 · 3%
Finanțe și juridic1 · 3%
Suport IT și administrare1 · 3%
Management de proiect și program1 · 3%
Țări
India19
Vietnam4
Filipine2
China2
Malaysia1
Singapore1
Thailanda1
Indonezia1
Orașe
Mumbai19
Ho Chi Minh City4
Manila2
Kuala Lumpur1
Bangkok1
Jakarta1
Joburi din ultimele 30 de zile
SEO Lead
acum 19 hRemoteSeniorMarketing și comunicare
Senior Account Executive
acum 20 hHibridSeniorVânzări
Director/oare Artistic/ă Senior
acum 20 hOriginal: Senior Art Director
La birouStaffCreație, media și redactare
Designer Grafică Animată
acum 1 ziOriginal: Motion Graphic Designer
La birouMid-levelProdus și design
Senior Designer
acum 1 ziLa birouSeniorCreație, media și redactare
Senior Influencer Manager
acum 1 ziLa birouSeniorMarketing și comunicare
Original: Beauty Editor / Content Strategist (Brand Lead)
La birouSeniorMarketing și comunicare
Brand Lead
acum 1 ziLa birouSeniorMarketing și comunicare
Brand Lead
acum 1 ziLa birouSeniorMarketing și comunicare
GenAI Strategist
acum 2 zileHibridMid-levelStrategie, consultanță și analiză
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Accountant
acum 2 zileLa birouMid-levelFinanțe și juridic
Senior Account Manager
acum 7 zileHibridSeniorVânzări
Integrated Designer
acum 7 zileHibridMid-levelCreație, media și redactare
Regional Digital Project Manager
acum 8 zileHibridSeniorManagement de proiect și program
Original: Social Content Writer (Brand Journalist)
HibridMid-levelMarketing și comunicare
Gen AI Senior Motion Creator
acum 17 zileLa birouSenior
Senior Account Manager/Project Manager
acum 19 zileOriginal: Senior Account Manager/Project Manager
HibridSeniorVânzări
Brand Lead
acum 24 de zileLa birouSeniorMarketing și comunicare
Social Media Manager
acum 24 de zileLa birouMid-levelMarketing și comunicare
Designer Grafică Animată
acum 24 de zileOriginal: Motion Graphic Designer
La birouMid-levelProdus și design
Graphic Designer
acum 24 de zileLa birouMid-levelProdus și design
Senior Designer
acum 24 de zileLa birouSeniorCreație, media și redactare
Senior Influencer Marketing Manager
acum 24 de zileLa birouSeniorMarketing și comunicare
Director/oare Creativ/ă Associate (Artă)
acum 25 de zileOriginal: Associate Creative Director (Art)
La birouStaffCreație, media și redactare
Manager Dezvoltare Afaceri Noi
acum 29 de zileOriginal: New Business Manager
RemoteSeniorManagement executiv și conducere
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 125, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:19 UTC, corp de 1369899 octeți.