RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← înapoi

onX

11 posturi deschise91% remoteStatele Unite ale Americii

HR techCompanie de produse softwarePonderea IT: 18% din 11 posturi

Marketing și comunicare36%
Management executiv și conducere18%
Securitate IT9%
Operațiuni și administrație9%
Produs și design9%
Dezvoltare software (general)9%
Inginerie (non-software) și tehnică9%
11joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
11posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
25deschise pe pagina de cariere, orice vechime
53vârsta mediană, zile
18%IT (2)
0%în Europa (0)
91%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 25 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1274 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
061
071
084
093
109

Mod de lucru

Remote10 · 91%
La birou1 · 9%

Nivel de experiență

Senior8 · 73%
Mid-level2 · 18%

Rol

Marketing și comunicare4 · 36%
Management executiv și conducere2 · 18%
Operațiuni și administrație1 · 9%
Inginerie (non-software) și tehnică1 · 9%
Dezvoltare software (general)1 · 9%
Securitate IT1 · 9%
Produs și design1 · 9%

Țări

Statele Unite ale Americii11

Orașe

Bozeman10
Missoula9
Austin2
Denver1
Kalispell1
Minneapolis1
Portland1
Salt Lake City1

Joburi din ultimele 30 de zile

onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoriginal ↗
USD 115K–144K / anRemotedoar SUASeniorOperațiuni și administrație
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoriginal ↗
USD 120K–150K / anRemotedoar SUAMid-levelManagement executiv și conducere
Original: Senior Hardware Field Test Engineer
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United Statesoriginal ↗
USD 123K–154K / anRemotedoar SUASeniorInginerie (non-software) și tehnică

Web Engineer III

acum 2 zile
onX·HR tech·Austin, Texas, United States; Bozeman, Montana, United States; Denver, Colorado, United States; Free Solo; Kalispell, Montana, United States; Minneapolis, Minnesota, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remote; Portland, Oregon, United States; Salt Lake City, Utah, United States; Seattle, Washington, United Statesoriginal ↗
USD 130K–153K / anRemotedoar SUAMid-levelDezvoltare software (general)JavaScriptTypeScript
Original: Sr. Community Marketing Manager - Fish - South
onX·HR tech·Austin, Texas, United Statesoriginal ↗
USD 112K–140K / anRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoriginal ↗
USD 115,2K–158K / anRemotedoar SUASeniorManagement executiv și conducere
Original: Senior Lifecycle Marketing Manager - Partnerships
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoriginal ↗
USD 115K–145K / anRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoriginal ↗
USD 92,8K–116K / anRemotedoar SUAMarketing și comunicare
Original: Senior Security Analyst
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United Statesoriginal ↗
USD 136K–170K / anLa birouSeniorSecuritate ITPython
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoriginal ↗
USD 113K–142K / anRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
onX·HR tech·Bozeman, Montana, United States; Missoula, Montana, United States; Open to Remoteoriginal ↗
USD 154K–180K / anRemotedoar SUASeniorProdus și design

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 138, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:20 UTC, corp de 397672 octeți.