RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← înapoi

Ōura

34 de posturi deschise26% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitFinlanda

Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 21% din 34 posturi

Produs și design14%
Inginerie (non-software) și tehnică14%
Marketing și comunicare11%
Operațiuni și administrație11%
Finanțe și juridic11%
Date și machine learning9%
Suport IT și administrare6%
Altele3%
35joburi, ultimele 30 de zile
13noi, ultimele 7 zile
34posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
86deschise pe pagina de cariere, orice vechime
49vârsta mediană, zile
20%IT (7)
20%în Europa (7)
26%remote
80%cu salariu

Indicator de mărime: 86 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 395 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
011
023
033
043
052
061
078
0813
0922
1028

Mod de lucru

Hibrid23 · 66%
Remote9 · 26%
La birou3 · 9%

Nivel de experiență

Senior21 · 60%
Staff10 · 29%
Mid-level3 · 9%

Rol

Produs și design5 · 14%
Inginerie (non-software) și tehnică5 · 14%
Operațiuni și administrație4 · 11%
Finanțe și juridic4 · 11%
Marketing și comunicare4 · 11%
Date și machine learning3 · 9%
Suport IT și administrare2 · 6%
Management de proiect și program1 · 3%

Țări

Statele Unite ale Americii28
Regatul Unit5
Finlanda2

Orașe

San Francisco21
London5
Helsinki1
Boston1
Oulu1

Joburi din ultimele 30 de zile

Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 185K–200K / anHibridSenior
Ōura·On-site - Helsinki, Varsinais-Suomioriginal ↗
La birouMid-levelOperațiuni și administrațiefinlandeză obligatorie
Ōura·Remote - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 151K–178K / anRemoteSeniorProdus și design
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorInginerie (non-software) și tehnică
Original: Senior Manager, Commercial Partnerships Revenue Accounting and Lifecycle Enablement
Ōura·Remote - United Statesoriginal ↗
USD 170K–200K / anRemotedoar SUAStaffFinanțe și juridic
Original: Senior Materials Program Manager
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 143,6K–169K / anHibridSeniorManagement de proiect și program
Original: Staff AI Engineer
Ōura·Remote - United Statesoriginal ↗
USD 198,0K–233K / anRemoteStaffDate și machine learning
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Original: Senior Retail Marketing Manager, LATAM
Ōura·Remote - San Francisco, California; Remote - United Statesoriginal ↗
USD 143,6K–169K / anRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Ōura·Hybrid - London, Englandoriginal ↗
HibridSeniorMarketing și comunicare
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 143,6K–169K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
Original: Senior Business Systems Engineer
Ōura·Remote - United Statesoriginal ↗
USD 172K–203K / anRemotedoar SUASeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Ōura·Hybrid - San Francisco, California; Remote - Boston, Massachusettsoriginal ↗
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorProdus și design
Ōura·Remote - United Statesoriginal ↗
USD 172,6K–203K / anRemotedoar SUASeniorDate și machine learningPythonSQL
Original: Staff Manager, Global Trade Compliance
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 170K–200K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
Ōura·On-site - Oulu, North Ostrobothnia·aplicați până la 2026-10-29original ↗
La birouStaffInginerie (non-software) și tehnică
Ōura·Hybrid - London, Englandoriginal ↗
HibridSeniorVânzări
Ōura·Remote - United Statesoriginal ↗
USD 143,6K–169K / anRemotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Original: IT Support Specialist II
Ōura·On-site - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 93,5K–110K / anLa birouMid-levelSuport IT și administrare
Original: Senior Technical Product Manager, IT Service Management
Ōura·Remote - United Statesoriginal ↗
USD 143K–169K / anRemotedoar SUASeniorSuport IT și administrareJavaScriptPython
Original: Staff Technical Product Manager
Ōura·Remote - United Statesoriginal ↗
USD 198K–233K / anRemotedoar SUAStaffProdus și design
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 198,0K–233K / anHibridStaffDezvoltare full-stackPythonTypeScript
Original: Senior Manufacturing Designer, Mechanics
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorInginerie (non-software) și tehnică
Original: Senior Sourcing Manager (PCB/SiP)
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 151,3K–178K / anHibridMid-levelProdus și design
Original: Staff AI Data Transformation Architect
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 198,0K–233K / anHibridStaffStrategie, consultanță și analiză
Ōura·Hybrid - London, Englandoriginal ↗
HibridStaffFinanțe și juridic
Ōura·Hybrid - London, Englandoriginal ↗
HibridSeniorDate și machine learningPython
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 143,6K–169K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorProdus și design

Director of Payments

acum 25 de zile
Ōura·Hybrid - San Francisco, California; Remote - United Statesoriginal ↗
USD 200,6K–236K / anHibridStaffManagement executiv și conducere
Original: Staff Electrical Engineer
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 216K–255K / anHibridStaffInginerie (non-software) și tehnică
Original: Manager, Visual Merchandising, EMEA
Ōura·Hybrid - London, Englandoriginal ↗
HibridStaffRetail și magazine
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorInginerie (non-software) și tehnică
Ōura·Hybrid - San Francisco, Californiaoriginal ↗
USD 119K–140K / anHibridMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 254, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:14 UTC, corp de 1027772 octeți.