Ōura
34 de posturi deschise26% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitFinlanda
Domeniu necunoscutCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 21% din 34 posturi
Produs și design14%
Inginerie (non-software) și tehnică14%
Marketing și comunicare11%
Operațiuni și administrație11%
Finanțe și juridic11%
Date și machine learning9%
Suport IT și administrare6%
Altele3%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 34 de posturi în căutare
35joburi, ultimele 30 de zile
13noi, ultimele 7 zile
34posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
86deschise pe pagina de cariere, orice vechime
49vârsta mediană, zile
20%IT (7)
20%în Europa (7)
26%remote
80%cu salariu
Indicator de mărime: 86 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 395 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid23 · 66%
Remote9 · 26%
La birou3 · 9%
Nivel de experiență
Senior21 · 60%
Staff10 · 29%
Mid-level3 · 9%
Rol
Produs și design5 · 14%
Inginerie (non-software) și tehnică5 · 14%
Operațiuni și administrație4 · 11%
Finanțe și juridic4 · 11%
Marketing și comunicare4 · 11%
Date și machine learning3 · 9%
Suport IT și administrare2 · 6%
Management de proiect și program1 · 3%
Țări
Statele Unite ale Americii28
Regatul Unit5
Finlanda2
Orașe
San Francisco21
London5
Helsinki1
Boston1
Oulu1
Joburi din ultimele 30 de zile
Voice AI Lead (Fixed-Term 6 Months)
acum 10 hUSD 185K–200K / anHibridSenior
Office Manager
acum 16 hLa birouMid-levelOperațiuni și administrațiefinlandeză obligatorie
USD 151K–178K / anRemoteSeniorProdus și design
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorInginerie (non-software) și tehnică
Manager Senior, Contabilitatea Veniturilor din Parteneriate Comerciale și Lifecycle Enablement
acum 1 ziOriginal: Senior Manager, Commercial Partnerships Revenue Accounting and Lifecycle Enablement
USD 170K–200K / anRemotedoar SUAStaffFinanțe și juridic
Program Manager Materiale Senior
acum 1 ziOriginal: Senior Materials Program Manager
USD 143,6K–169K / anHibridSeniorManagement de proiect și program
AI Engineer Staff
acum 1 ziOriginal: Staff AI Engineer
USD 198,0K–233K / anRemoteStaffDate și machine learning
Senior Sourcing Manager
acum 2 zileUSD 172,6K–203K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Marketing Manager Retail Senior, LATAM
acum 3 zileOriginal: Senior Retail Marketing Manager, LATAM
USD 143,6K–169K / anRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Lead Counsel, Commercial and Marketing, EMEA
acum 3 zileHibridSeniorMarketing și comunicare
Executive Assistant, Marketing
acum 4 zileUSD 143,6K–169K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
Business Systems Engineer Senior
acum 4 zileOriginal: Senior Business Systems Engineer
USD 172K–203K / anRemotedoar SUASeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Senior Product Manager, Women’s Health
acum 4 zileUSD 172,6K–203K / anHibridSeniorProdus și design
Senior ML Data Scientist - Women’s Health
acum 7 zileUSD 172,6K–203K / anRemotedoar SUASeniorDate și machine learningPythonSQL
Manager Staff, Conformitate Comerț Global
acum 8 zileOriginal: Staff Manager, Global Trade Compliance
USD 170K–200K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
Staff Antenna Design Engineer
acum 8 zileLa birouStaffInginerie (non-software) și tehnică
Senior Retail Account Manager EMEA
acum 8 zileHibridSeniorVânzări
USD 143,6K–169K / anRemotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Specialist/ă Suport IT II
acum 10 zileOriginal: IT Support Specialist II
USD 93,5K–110K / anLa birouMid-levelSuport IT și administrare
Original: Senior Technical Product Manager, IT Service Management
USD 143K–169K / anRemotedoar SUASeniorSuport IT și administrareJavaScriptPython
Product Manager Tehnic Staff
acum 14 zileOriginal: Staff Technical Product Manager
USD 198K–233K / anRemotedoar SUAStaffProdus și design
Staff Full Stack Engineer
acum 14 zileUSD 198,0K–233K / anHibridStaffDezvoltare full-stackPythonTypeScript
Designer Producție Senior, Mecanică
acum 16 zileOriginal: Senior Manufacturing Designer, Mechanics
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorInginerie (non-software) și tehnică
Manager Aprovizionare Senior (PCB/SiP)
acum 16 zileOriginal: Senior Sourcing Manager (PCB/SiP)
USD 172,6K–203K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Packaging Product Manager
acum 17 zileUSD 151,3K–178K / anHibridMid-levelProdus și design
Arhitect/ă Transformare Date AI Staff
acum 18 zileOriginal: Staff AI Data Transformation Architect
USD 198,0K–233K / anHibridStaffStrategie, consultanță și analiză
HibridStaffFinanțe și juridic
Senior ML Algorithm Scientist
acum 22 de zileHibridSeniorDate și machine learningPython
Senior Hardware Operations Program Specialist
acum 23 de zileUSD 143,6K–169K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Senior Product Designer, Movement
acum 24 de zileUSD 172,6K–203K / anHibridSeniorProdus și design
Director of Payments
acum 25 de zileUSD 200,6K–236K / anHibridStaffManagement executiv și conducere
Inginer/ă Electric/ă Staff
acum 28 de zileOriginal: Staff Electrical Engineer
USD 216K–255K / anHibridStaffInginerie (non-software) și tehnică
Manager, Visual Merchandising, EMEA
acum 29 de zileOriginal: Manager, Visual Merchandising, EMEA
HibridStaffRetail și magazine
Senior CMF Quality Engineer
acum 29 de zileUSD 172,6K–203K / anHibridSeniorInginerie (non-software) și tehnică
Demand Planner, E-Commerce
acum 29 de zileUSD 119K–140K / anHibridMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 254, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:14 UTC, corp de 1027772 octeți.