Pathward, N.A.
23 de posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii
Sector public, educație și non-profitCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 13% din 23 posturi
Finanțe și juridic39%
Strategie, consultanță și analiză17%
QA și testare13%
Management executiv și conducere13%
Vânzări4%
Operațiuni și administrație4%
Altele9%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 23 de posturi în căutare
23joburi, ultimele 30 de zile
10noi, ultimele 7 zile
23posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
61deschise pe pagina de cariere, orice vechime
37vârsta mediană, zile
13%IT (3)
0%în Europa (0)
100%remote
91%cu salariu
Indicator de mărime: 61 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 270 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote23 · 100%
Nivel de experiență
Staff7 · 30%
Senior7 · 30%
Mid-level5 · 22%
Conducere (C-level)3 · 13%
Rol
Finanțe și juridic9 · 39%
Strategie, consultanță și analiză4 · 17%
Management executiv și conducere3 · 13%
QA și testare3 · 13%
Operațiuni și administrație1 · 4%
Vânzări1 · 4%
Țări
Statele Unite ale Americii1
Orașe
Troy1
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 104K–174K / anRemoteStaffFinanțe și juridic
Original: Director, Asset Management (Equipment)
USD 125K–208K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Consultant/ă Analist/ă Fraude
acum 1 ziOriginal: Fraud Analyst Advisor
USD 72K–120K / anRemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
USD 182K–273K / anRemoteConducere (C-level)Finanțe și juridic
Original: Director, Enrollment & Onboarding (Tax)
USD 86K–145K / anRemoteStaffFinanțe și juridic
Director, Compliance Tax Solutions
acum 2 zileUSD 104K–174K / anRemoteStaffFinanțe și juridic
USD 72K–120K / anRemoteStaffOperațiuni și administrație
USD 86K–145K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Field Examiner Senior
acum 4 zileUSD 72K–120K / anRemoteSenior
Analist/ă BSA AML II
acum 7 zileOriginal: BSA AML Analyst II
USD 50K–84K / anRemoteMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Original: Director, Identity and Access Management
USD 125K–208K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Business Analyst Consultant
acum 8 zileOriginal: Business Analyst Advisor
USD 86K–145K / anRemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
Business Controls Advisor
acum 10 zileUSD 86K–145K / anRemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
USD 50K–84K / anRemoteMid-levelFinanțe și juridic
VP, Soluții FI
acum 21 de zileOriginal: VP, FI Solutions
USD 150K–227K / anRemoteConducere (C-level)Management executiv și conducere
Manager, BSA High Risk Customer Reviews
acum 22 de zileUSD 72K–120K / anRemoteStaffFinanțe și juridic
Financial Crimes Quality Assurance (QA) Sr. Analyst
acum 28 de zileUSD 60K–100,5K / anRemoteSeniorQA și testare
Original: Financial Crimes Quality Assurance (QA) Analyst II
USD 50K–84K / anRemoteMid-levelQA și testare
Financial Crimes Quality Assurance (QA) Analyst I
acum 28 de zileUSD 43K–70K / anRemoteMid-levelQA și testare
Sr Legal Counsel VP (Vendor Contracts / Privacy)
acum 29 de zileUSD 104K–174K / anRemoteConducere (C-level)Finanțe și juridic
Paralegal Senior
acum 29 de zileRemoteSeniorFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 252, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:36 UTC, corp de 1067168 octeți.