Power Digital
26 de posturi deschise100% remoteColumbiaNicaraguaArgentina
AI și dateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 15% din 26 posturi
Marketing și comunicare25%
Suport IT și administrare15%
Strategie, consultanță și analiză13%
Management executiv și conducere13%
Operațiuni și administrație12%
Creație, media și redactare10%
Customer success și suport8%
Vânzări2%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 26 de posturi în căutare
63joburi, ultimele 30 de zile
4noi, ultimele 7 zile
26posturi distincte (2.4 anunțuri fiecare)
31publicate în ziua cea mai activă (2026-10-06)
243deschise pe pagina de cariere, orice vechime
61vârsta mediană, zile
16%IT (10)
5%în Europa (3)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 243 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 974 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote63 · 100%
Nivel de experiență
Mid-level16 · 25%
Senior15 · 24%
Junior7 · 11%
Conducere (C-level)7 · 11%
Staff3 · 5%
Rol
Marketing și comunicare17 · 27%
Management executiv și conducere9 · 14%
Suport IT și administrare9 · 14%
Strategie, consultanță și analiză8 · 13%
Operațiuni și administrație7 · 11%
Creație, media și redactare6 · 10%
Customer success și suport5 · 8%
Vânzări1 · 2%
Țări
Columbia21
Nicaragua15
Argentina14
Mexic13
Brazilia13
Ecuador12
Costa Rica10
Chile10
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Stagiar/ă Digital Marketing
acum 4 hOriginal: Digital Marketing Intern
RemoteJuniorMarketing și comunicare
Stagiar/ă Digital Marketing
acum 4 hOriginal: Digital Marketing Intern
RemoteJuniorMarketing și comunicare
Remotedoar SUAStaffManagement executiv și conducere
Associate Audience Analyst
acum 11 hRemoteJuniorStrategie, consultanță și analiză
Paid Media Strategist, Fashion
acum 9 zileRemotedoar SUAMid-levelMarketing și comunicare
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
acum 14 zileRemoteConducere (C-level)Suport IT și administrare
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
acum 14 zileRemoteConducere (C-level)Suport IT și administrare
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
acum 14 zileRemoteConducere (C-level)Suport IT și administrare
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
acum 14 zileRemoteConducere (C-level)Suport IT și administrare
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
acum 14 zileRemoteConducere (C-level)Suport IT și administrare
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
acum 14 zileRemoteConducere (C-level)Suport IT și administrare
IT Project Manager, CTO's Operating Partner
acum 14 zileRemoteConducere (C-level)Suport IT și administrare
Data Operations Lead, B2B
acum 14 zileRemoteSeniorOperațiuni și administrație
Data Operations Lead, B2B
acum 14 zileRemoteSeniorOperațiuni și administrație
Data Operations Lead, B2B
acum 14 zileRemoteSeniorOperațiuni și administrație
Data Operations Lead, B2B
acum 14 zileRemoteSeniorOperațiuni și administrație
Data Operations Lead, B2B
acum 14 zileRemoteSeniorOperațiuni și administrație
Data Operations Lead, B2B
acum 14 zileRemoteSeniorOperațiuni și administrație
Data Operations Lead, B2B
acum 14 zileRemoteSeniorOperațiuni și administrație
Account Manager, CRO
acum 15 zileRemoteMid-levelVânzări
Data Access Manager
acum 16 zileRemoteManagement executiv și conducere
Data Access Manager
acum 16 zileRemoteManagement executiv și conducere
Data Access Manager
acum 16 zileRemoteManagement executiv și conducere
Data Access Manager
acum 16 zileRemoteManagement executiv și conducere
Data Access Manager
acum 16 zileRemoteManagement executiv și conducere
Data Access Manager
acum 16 zileRemoteManagement executiv și conducere
Creative Strategist, B2B
acum 17 zileRemoteCreație, media și redactare
Creative Strategist, B2B
acum 17 zileRemoteCreație, media și redactare
Creative Strategist, B2B
acum 17 zileRemoteCreație, media și redactare
Creative Strategist, B2B
acum 17 zileRemoteCreație, media și redactare
Creative Strategist, B2B
acum 17 zileRemoteCreație, media și redactare
Creative Strategist, B2B
acum 17 zileRemoteCreație, media și redactare
Director/oare, Evenimente și Experiențe
acum 17 zileOriginal: Director, Events & Experiences
Remotedoar SUAStaffManagement executiv și conducere
Analist/ă Performanță Paid Media Fashion Senior
acum 17 zileOriginal: Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Analist/ă Performanță Paid Media Fashion Senior
acum 17 zileOriginal: Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Analist/ă Performanță Paid Media Fashion Senior
acum 17 zileOriginal: Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Analist/ă Performanță Paid Media Fashion Senior
acum 17 zileOriginal: Fashion Paid Media Senior Performance Analyst
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Paid Media Strategist, Fashion
acum 17 zileRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Original: Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Original: Senior Paid Advertising Strategist - Ecommerce
RemoteSeniorMarketing și comunicare
RemoteSeniorCustomer success și suport
RemoteSeniorCustomer success și suport
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
acum 17 zileRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Paid Advertising Strategist - Ecommerce
acum 17 zileRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Fashion Paid Advertising Strategist
acum 17 zileRemoteMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Fashion Paid Advertising Strategist
acum 17 zileRemoteMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Fashion Paid Advertising Strategist
acum 17 zileRemoteMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Fashion Paid Advertising Strategist
acum 17 zileRemoteMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Original: CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
RemoteMid-levelCustomer success și suport
Original: CPG Paid Advertising Strategist, Client Experience
RemoteMid-levelCustomer success și suport
vedeți toate cele 63 de joburi →
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 105, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 02:13 UTC, corp de 3113644 octeți.