RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← înapoi

Recursion

5 posturi deschise67% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 40% din 5 posturi

Sănătate33%
Știință și cercetare33%
Date și machine learning17%
Dezvoltare software (general)17%
6joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
5posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-09-25)
13deschise pe pagina de cariere, orice vechime
44vârsta mediană, zile
33%IT (2)
17%în Europa (1)
67%remote
67%cu salariu

Indicator de mărime: 13 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1709 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
011
020
030
040
051
060
072
081
093
104

Mod de lucru

Remote4 · 67%
Mod de lucru nespecificat2 · 33%

Nivel de experiență

Staff5 · 83%

Rol

Știință și cercetare2 · 33%
Sănătate2 · 33%
Date și machine learning1 · 17%
Dezvoltare software (general)1 · 17%

Țări

Statele Unite ale Americii5
Regatul Unit1

Orașe

Opportunity3
Salt Lake City3

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Principal AI Researcher
Recursion·AI și date·Remote Opportunity - United Statesoriginal ↗
Remotedoar SUAStaffDate și machine learning
Original: Executive Director, Chemical Biology
Recursion·AI și date·Salt Lake City, Utahoriginal ↗
USD 237,6K–284,9K / anStaffȘtiință și cercetare
Original: Staff Engineer, Identity & Access Management (IAM)
Recursion·AI și date·Remote Opportunity - United States; Salt Lake City, Utahoriginal ↗
USD 180,6K–212,9K / anRemotedoar SUAStaffDezvoltare software (general)C++JavaPython
Original: Scientist, Assay Development (Contractor)
Recursion·AI și date·Salt Lake City, Utahoriginal ↗
Știință și cercetare
Recursion·AI și date·Remote Opportunity - United Kingdomoriginal ↗
GBP 136,5K–167,2K / anRemotedoar UKStaffSănătate
Recursion·AI și date·Remote Opportunity - United Statesoriginal ↗
USD 288,0K–346,1K / anRemotedoar SUAStaffSănătate

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 102, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 14:13 UTC, corp de 183989 octeți.