Recursion
5 posturi deschise67% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 40% din 5 posturi
Sănătate33%
Știință și cercetare33%
Date și machine learning17%
Dezvoltare software (general)17%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 5 posturi în căutare
6joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
5posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-09-25)
13deschise pe pagina de cariere, orice vechime
44vârsta mediană, zile
33%IT (2)
17%în Europa (1)
67%remote
67%cu salariu
Indicator de mărime: 13 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1709 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote4 · 67%
Mod de lucru nespecificat2 · 33%
Nivel de experiență
Staff5 · 83%
Rol
Știință și cercetare2 · 33%
Sănătate2 · 33%
Date și machine learning1 · 17%
Dezvoltare software (general)1 · 17%
Țări
Statele Unite ale Americii5
Regatul Unit1
Orașe
Opportunity3
Salt Lake City3
Joburi din ultimele 30 de zile
Cercetător/oare Principal AI
acum 2 zileOriginal: Principal AI Researcher
Remotedoar SUAStaffDate și machine learning
Director/oare Executiv/ă, Biologie Chimică
acum 5 zileOriginal: Executive Director, Chemical Biology
USD 237,6K–284,9K / anStaffȘtiință și cercetare
Original: Staff Engineer, Identity & Access Management (IAM)
USD 180,6K–212,9K / anRemotedoar SUAStaffDezvoltare software (general)C++JavaPython
Cercetător/oare, Dezvoltare Teste (Contractor)
acum 17 zileOriginal: Scientist, Assay Development (Contractor)
Știință și cercetare
Executive Director, Clinical Pharmacology/Pharmacometrics
acum 28 de zileGBP 136,5K–167,2K / anRemotedoar UKStaffSănătate
Executive Director, Clinical Pharmacology/Pharmacometrics
acum 28 de zileUSD 288,0K–346,1K / anRemotedoar SUAStaffSănătate
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 102, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 14:13 UTC, corp de 183989 octeți.