RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare

← înapoi

Roofr

8 posturi deschise100% remoteCanadaStatele Unite ale Americii

E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 12% din 8 posturi

Customer success și suport50%
Vânzări12%
Date și machine learning12%
Produs și design12%
Management executiv și conducere12%
8joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-16)
12deschise pe pagina de cariere, orice vechime
28vârsta mediană, zile
12%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
38%cu salariu

Indicator de mărime: 12 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 38 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
097
105

Mod de lucru

Remote8 · 100%

Nivel de experiență

Mid-level3 · 38%
Junior2 · 25%
Senior2 · 25%

Rol

Customer success și suport4 · 50%
Management executiv și conducere1 · 12%
Produs și design1 · 12%
Vânzări1 · 12%
Date și machine learning1 · 12%

Țări

Canada5
Statele Unite ale Americii1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Roofr·E-commerce și retail·Remote - LATAMoriginal ↗
RemoteJuniorCustomer success și suportspaniolă obligatorie
Original: Customer Support Specialist, Bilingual (English/Spanish)
Roofr·E-commerce și retail·Remote - Canadaoriginal ↗
CAD 50K–57,5K / anRemoteJuniorCustomer success și suportspaniolă obligatorie
Original: Onboarding Manager, Bilingual (English/Spanish) - Contract
Roofr·E-commerce și retail·Remote - LATAMoriginal ↗
RemoteMid-levelManagement executiv și conducerespaniolă obligatorie
Original: Onboarding Manager, Bilingual (Spanish)
Roofr·E-commerce și retail·Remote - Canadaoriginal ↗
RemoteCustomer success și suportspaniolă obligatorie
Roofr·E-commerce și retail·Remote - Canadaoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Original: Customer Success Manager
Roofr·E-commerce și retail·Remote - Canadaoriginal ↗
RemoteMid-levelCustomer success și suport
Roofr·E-commerce și retail·Remote - USoriginal ↗
USD 70K–75K / anRemoteMid-levelVânzări

Senior Data Analyst

acum 29 de zile
Original: Senior Data Analyst
Roofr·E-commerce și retail·Remote - Canadaoriginal ↗
CAD 130K–140K / anRemoteSeniorDate și machine learningSQL

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 92, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:14 UTC, corp de 171708 octeți.