Roofr
8 posturi deschise100% remoteCanadaStatele Unite ale Americii
E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 12% din 8 posturi
Customer success și suport50%
Vânzări12%
Date și machine learning12%
Produs și design12%
Management executiv și conducere12%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
8joburi, ultimele 30 de zile
0noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-16)
12deschise pe pagina de cariere, orice vechime
28vârsta mediană, zile
12%IT (1)
0%în Europa (0)
100%remote
38%cu salariu
Indicator de mărime: 12 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 38 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote8 · 100%
Nivel de experiență
Mid-level3 · 38%
Junior2 · 25%
Senior2 · 25%
Rol
Customer success și suport4 · 50%
Management executiv și conducere1 · 12%
Produs și design1 · 12%
Vânzări1 · 12%
Date și machine learning1 · 12%
Țări
Canada5
Statele Unite ale Americii1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
RemoteJuniorCustomer success și suportspaniolă obligatorie
Original: Customer Support Specialist, Bilingual (English/Spanish)
CAD 50K–57,5K / anRemoteJuniorCustomer success și suportspaniolă obligatorie
Original: Onboarding Manager, Bilingual (English/Spanish) - Contract
RemoteMid-levelManagement executiv și conducerespaniolă obligatorie
Manager Onboarding, Bilingv (Spaniolă)
acum 8 zileOriginal: Onboarding Manager, Bilingual (Spanish)
RemoteCustomer success și suportspaniolă obligatorie
Lead Product Designer, Growth
acum 16 zileRemoteSeniorProdus și design
Customer Success Manager
acum 24 de zileOriginal: Customer Success Manager
RemoteMid-levelCustomer success și suport
Field Sales Development Representative
acum 28 de zileUSD 70K–75K / anRemoteMid-levelVânzări
Senior Data Analyst
acum 29 de zileOriginal: Senior Data Analyst
CAD 130K–140K / anRemoteSeniorDate și machine learningSQL
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 92, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:14 UTC, corp de 171708 octeți.