Salsify
6 posturi deschise71% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitPortugalia
E-commerce și retailCompanie non-techPonderea IT: 0% din 6 posturi
Vânzări29%
Produs și design29%
Marketing și comunicare14%
Management de proiect și program14%
Strategie, consultanță și analiză14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 6 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-08)
14deschise pe pagina de cariere, orice vechime
30vârsta mediană, zile
0%IT (0)
57%în Europa (4)
71%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 14 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 255 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote5 · 71%
Mod de lucru nespecificat2 · 29%
Nivel de experiență
Senior5 · 71%
Mid-level1 · 14%
Rol
Vânzări2 · 29%
Produs și design2 · 29%
Management de proiect și program1 · 14%
Marketing și comunicare1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%
Țări
Statele Unite ale Americii3
Regatul Unit2
Portugalia2
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Account Executive Enterprise II
acum 1 ziOriginal: Enterprise Account Executive II
GBP 80,8K–95K / anRemotedoar UKMid-levelVânzări
Senior Account Executive Enterprise
acum 2 zileOriginal: Senior Enterprise Account Executive
USD 119K–140K / anRemotedoar SUASeniorVânzări
Senior GTM Strategy & Ops Program Manager
acum 2 zileEUR 43,8K–51,5K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program
Senior Product Manager - AI Innovation
acum 15 zileGBP 93,5K–110K / anSeniorProdus și design
Senior Product Manager - AI Innovation
acum 15 zileUSD 162K–180K / anSeniorProdus și design
Senior Events Manager
acum 15 zileUSD 114,8K–135K / anRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Managed Services Consultant
acum 17 zileEUR 34,8K–41K / anRemoteStrategie, consultanță și analiză
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 16, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:21 UTC, corp de 261784 octeți.