RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← înapoi

Salsify

6 posturi deschise71% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitPortugalia

E-commerce și retailCompanie non-techPonderea IT: 0% din 6 posturi

Vânzări29%
Produs și design29%
Marketing și comunicare14%
Management de proiect și program14%
Strategie, consultanță și analiză14%
7joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-08)
14deschise pe pagina de cariere, orice vechime
30vârsta mediană, zile
0%IT (0)
57%în Europa (4)
71%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 14 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 255 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
021
030
040
050
060
070
082
094
107

Mod de lucru

Remote5 · 71%
Mod de lucru nespecificat2 · 29%

Nivel de experiență

Senior5 · 71%
Mid-level1 · 14%

Rol

Vânzări2 · 29%
Produs și design2 · 29%
Management de proiect și program1 · 14%
Marketing și comunicare1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%

Țări

Statele Unite ale Americii3
Regatul Unit2
Portugalia2

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Enterprise Account Executive II
Salsify·E-commerce și retail·Remote - United Kingdomoriginal ↗
GBP 80,8K–95K / anRemotedoar UKMid-levelVânzări
Original: Senior Enterprise Account Executive
Salsify·E-commerce și retail·Remote - USoriginal ↗
USD 119K–140K / anRemotedoar SUASeniorVânzări
Salsify·E-commerce și retail·Remote - Portugaloriginal ↗
EUR 43,8K–51,5K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program
Salsify·E-commerce și retail·United Kingdomoriginal ↗
GBP 93,5K–110K / anSeniorProdus și design
Salsify·E-commerce și retail·United Statesoriginal ↗
USD 162K–180K / anSeniorProdus și design
Salsify·E-commerce și retail·Remote - USoriginal ↗
USD 114,8K–135K / anRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Salsify·E-commerce și retail·Remote - Portugaloriginal ↗
EUR 34,8K–41K / anRemoteStrategie, consultanță și analiză

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 16, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:21 UTC, corp de 261784 octeți.