The Brattle Group
12 posturi deschiseStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitSpania
Consultanță, agenții și servicii pentru companiiCompanie non-techPonderea IT: 0% din 12 posturi
Știință și cercetare44%
Finanțe și juridic36%
Resurse umane / HR / recrutare20%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 12 posturi în căutare
25joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (2.1 anunțuri fiecare)
9publicate în ziua cea mai activă (2026-10-16)
58deschise pe pagina de cariere, orice vechime
35vârsta mediană, zile
0%IT (0)
20%în Europa (5)
0%remote
28%cu salariu
Indicator de mărime: 58 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 234 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat25 · 100%
Nivel de experiență
Junior18 · 72%
Mid-level1 · 4%
Rol
Știință și cercetare11 · 44%
Finanțe și juridic9 · 36%
Resurse umane / HR / recrutare5 · 20%
Țări
Statele Unite ale Americii19
Regatul Unit4
Spania1
Canada1
Orașe
Chicago4
San Francisco4
New York City4
Boston4
London4
Washington3
Madrid1
Toronto1
Joburi din ultimele 30 de zile
Legal Assistant
acum 2 zileUSD 60K–65K / anJuniorFinanțe și juridic
Associate, PhD - Focus Finanțe (2027)
acum 7 zileOriginal: Associate, PhD - Finance Focus (2027)
JuniorFinanțe și juridic
Associate, PhD - Focus Finanțe (2027)
acum 7 zileOriginal: Associate, PhD - Finance Focus (2027)
JuniorFinanțe și juridic
Associate, PhD - Focus Finanțe (2027)
acum 7 zileOriginal: Associate, PhD - Finance Focus (2027)
JuniorFinanțe și juridic
Associate, PhD - Focus Finanțe (2027)
acum 7 zileOriginal: Associate, PhD - Finance Focus (2027)
JuniorFinanțe și juridic
Associate, PhD - Focus Finanțe (2027)
acum 7 zileOriginal: Associate, PhD - Finance Focus (2027)
JuniorFinanțe și juridic
Știință și cercetare
Știință și cercetarespaniolă obligatorie
Știință și cercetare
Consilier/ă Juridic/ă General/ă Asistent/ă
acum 7 zileOriginal: Assistant General Counsel
USD 240K–275K / anFinanțe și juridic
Original: Associate, PhD - Economics Focus (2027)
JuniorȘtiință și cercetare
Original: Associate, PhD - Economics Focus (2027)
JuniorȘtiință și cercetare
Original: Associate, PhD - Economics Focus (2027)
JuniorȘtiință și cercetare
Original: Associate, PhD - Economics Focus (2027)
JuniorȘtiință și cercetare
Original: Associate, PhD - Economics Focus (2027)
JuniorȘtiință și cercetare
Original: Associate, PhD - Economics Focus (2027)
JuniorȘtiință și cercetare
Temporary Global Tax Accountant
acum 9 zileUSD 33–36 / orăFinanțe și juridic
Temporary Talent Acquisition Assistant
acum 9 zileUSD 29–31 / orăJuniorResurse umane / HR / recrutare
Research Associate Intern
acum 9 zileJuniorȘtiință și cercetare
Temporary Talent Acquisition Assistant
acum 10 zileUSD 26–28 / orăJuniorResurse umane / HR / recrutare
Temporary Talent Acquisition Assistant
acum 10 zileUSD 26–28 / orăJuniorResurse umane / HR / recrutare
Part-Time HR Specialist (Fixed-Term Contract)
acum 14 zileMid-levelResurse umane / HR / recrutare
2027 Research Analyst - Competition - London
acum 15 zileȘtiință și cercetare
Temporary Talent Acquisition Assistant
acum 21 de zileUSD 26–28 / orăJuniorResurse umane / HR / recrutare
Asociat/ă, MBA - Finanțe Corporative
acum 28 de zileOriginal: Associate, MBA - Corporate Finance
JuniorFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 19, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-23 22:22 UTC, corp de 522388 octeți.