RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← înapoi

Verve

14 posturi deschise20% remoteRegatul UnitGermaniaIrlanda

Media, divertisment și publicitateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 21% din 14 posturi

Produs și design27%
Vânzări20%
Finanțe și juridic13%
Mobile (iOS / Android)7%
Resurse umane / HR / recrutare7%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud7%
Operațiuni și administrație7%
Dezvoltare software (general)7%
15joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
14posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-09-28)
35deschise pe pagina de cariere, orice vechime
56vârsta mediană, zile
20%IT (3)
67%în Europa (10)
20%remote
20%cu salariu

Indicator de mărime: 35 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 561 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
064
076
084
097
1010

Mod de lucru

Mod de lucru nespecificat8 · 53%
Hibrid4 · 27%
Remote3 · 20%

Nivel de experiență

Senior9 · 60%
Staff2 · 13%
Mid-level1 · 7%

Rol

Produs și design4 · 27%
Vânzări3 · 20%
Finanțe și juridic2 · 13%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 7%
Mobile (iOS / Android)1 · 7%
Management executiv și conducere1 · 7%
Operațiuni și administrație1 · 7%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 7%

Țări

Regatul Unit6
Germania5
Irlanda3
India2
Statele Unite ale Americii2
China1

Orașe

London6
Dublin3
Bengaluru2
New York City2
Beijing1
Essen1
Frankfurt am Main1

Joburi din ultimele 30 de zile

Verve·Media, divertisment și publicitate·London, UKoriginal ↗
HibridStaffResurse umane / HR / recrutare
Verve·Media, divertisment și publicitate·Dublin, Ireland; London, UKoriginal ↗
SeniorProdus și design
Original: Senior Product Manager, Data Insights & Analytics
Verve·Media, divertisment și publicitate·Dublin, Ireland; London, UKoriginal ↗
SeniorProdus și design
Original: Financial Accountant
Verve·Media, divertisment și publicitate·London, UKoriginal ↗
SeniorFinanțe și juridic
Verve·Media, divertisment și publicitate·Germany - Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorVânzări
Verve·Media, divertisment și publicitate·Bangalore, Indiaoriginal ↗
SeniorMobile (iOS / Android)Objective-CSwift
Original: Technical Product Manager
Verve·Media, divertisment și publicitate·Germany - Remoteoriginal ↗
RemoteProdus și design
Original: Technical Account Management Director (APAC)
Verve·Media, divertisment și publicitate·Beijing, Chinaoriginal ↗
StaffManagement executiv și conduceregermană obligatorie
Original: Sales Development Representative (m/w/d)
Verve·Media, divertisment și publicitate·Essen, Germanyoriginal ↗
Vânzărigermană obligatorieDE

Manager Birou | London

acum 22 de zile
Original: Office Manager | London
Verve·Media, divertisment și publicitate·London, UKoriginal ↗
GBP 35K–50K / anOperațiuni și administrație
Verve·Media, divertisment și publicitate·Dublin, Ireland; Germany - Remote; London, UKoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Original: Senior Account Manager, Demand
Verve·Media, divertisment și publicitate·New York, USoriginal ↗
USD 140K–160K / anHibridSeniorVânzări
Verve·Media, divertisment și publicitate·Frankfurt am Main, Germanyoriginal ↗
HibridMid-levelFinanțe și juridicgermană obligatorie
Original: Senior DevOps Engineer - GCP
Verve·Media, divertisment și publicitate·Bangalore, Indiaoriginal ↗
SeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudGolangPythonRust

Solutions Engineer

acum 29 de zile
Verve·Media, divertisment și publicitate·New York, USoriginal ↗
USD 130K–150K / anHibridSeniorDezvoltare software (general)PythonSQL

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 233, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:15 UTC, corp de 361141 octeți.