Amwins Global Risks
6 posturi deschise14% remoteRegatul Unit
Bănci, asigurări și finanțeCompanie non-techPonderea IT: 0% din 6 posturi
Customer success și suport57%
Finanțe și juridic29%
Marketing și comunicare14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 6 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
10deschise pe pagina de cariere, orice vechime
16vârsta mediană, zile
0%IT (0)
86%în Europa (6)
14%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 10 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 144 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat5 · 71%
Remote1 · 14%
Hibrid1 · 14%
Nivel de experiență
fără date
Rol
Customer success și suport4 · 57%
Finanțe și juridic2 · 29%
Marketing și comunicare1 · 14%
Țări
Regatul Unit6
Orașe
Cheltenham5
London1
Joburi din ultimele 30 de zile
Development Underwriter
acum 1 ziRemoteFinanțe și juridic
Customer success și suport
Customer success și suport
Original: Client Services Technician - International Claims
Customer success și suport
Marketing Coordinator
acum 17 zileHibridMarketing și comunicare
Tehnician/ă Servicii Clienți - Entry
acum 17 zileOriginal: Client Services Technician - Entry
Customer success și suport
Contabil/ă Asistent/ă Trezorerie - FTC
acum 23 de zileOriginal: Assistant Treasury Accountant - FTC
Finanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 17, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 10:22 UTC, corp de 331695 octeți.