RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare
Denne side findes på Dansk.Skift×

← înapoi

AlayaCare

10 posturi deschise10% remoteCanadaStatele Unite ale AmericiiAustralia

Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 30% din 10 posturi

Resurse umane / HR / recrutare30%
Finanțe și juridic20%
Mobile (iOS / Android)10%
Dezvoltare full-stack10%
Dezvoltare software (general)10%
Strategie, consultanță și analiză10%
Altele10%
10joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
22deschise pe pagina de cariere, orice vechime
32vârsta mediană, zile
30%IT (3)
0%în Europa (0)
10%remote
40%cu salariu

Indicator de mărime: 22 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 226 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
031
040
050
060
072
084
0910
105

Mod de lucru

Hibrid8 · 80%
Mod de lucru nespecificat1 · 10%
Remote1 · 10%

Nivel de experiență

Senior4 · 40%
Junior2 · 20%
Mid-level1 · 10%

Rol

Resurse umane / HR / recrutare3 · 30%
Finanțe și juridic2 · 20%
Dezvoltare full-stack1 · 10%
Dezvoltare software (general)1 · 10%
Mobile (iOS / Android)1 · 10%
Strategie, consultanță și analiză1 · 10%

Țări

Canada6
Statele Unite ale Americii2
Australia2

Orașe

Toronto4
Montréal2
Melbourne1
Sydney1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Managed Services Specialist
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
Senior
Original: Associate People Business Partner
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 75K–90K / anHibridJuniorResurse umane / HR / recrutare
Original: Treasury Specialist (Contract)
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 60K–75K / anHibridFinanțe și juridic
Original: Accounts Receivable Specialist
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 60K–75K / anHibridFinanțe și juridic
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 100K–120K / anHibridSeniorResurse umane / HR / recrutare
Original: Junior Fullstack Developer (Python)
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·Montréal, Quebec, Canadaoriginal ↗
HibridJuniorDezvoltare full-stackfranceză obligatoriePythonJavaScriptTypeScript
Original: Senior Developer - Escalation Management
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
HibridSeniorDezvoltare software (general)JavaScriptPHPPython

Payroll Specialist

acum 25 de zile
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
HibridResurse umane / HR / recrutare

iOS Developer

acum 28 de zile
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·Montréal, Quebec, Canadaoriginal ↗
HibridMid-levelMobile (iOS / Android)franceză obligatorie
Original: Professional Services Consultant (U.S. Skilled Care)
AlayaCare·Software pentru companii (SaaS)·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 97, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 09:15 UTC, corp de 435241 octeți.