AlayaCare
10 posturi deschise10% remoteCanadaStatele Unite ale AmericiiAustralia
Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 30% din 10 posturi
Resurse umane / HR / recrutare30%
Finanțe și juridic20%
Mobile (iOS / Android)10%
Dezvoltare full-stack10%
Dezvoltare software (general)10%
Strategie, consultanță și analiză10%
Altele10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
10joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
22deschise pe pagina de cariere, orice vechime
32vârsta mediană, zile
30%IT (3)
0%în Europa (0)
10%remote
40%cu salariu
Indicator de mărime: 22 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 226 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid8 · 80%
Mod de lucru nespecificat1 · 10%
Remote1 · 10%
Nivel de experiență
Senior4 · 40%
Junior2 · 20%
Mid-level1 · 10%
Rol
Resurse umane / HR / recrutare3 · 30%
Finanțe și juridic2 · 20%
Dezvoltare full-stack1 · 10%
Dezvoltare software (general)1 · 10%
Mobile (iOS / Android)1 · 10%
Strategie, consultanță și analiză1 · 10%
Țări
Canada6
Statele Unite ale Americii2
Australia2
Orașe
Toronto4
Montréal2
Melbourne1
Sydney1
Joburi din ultimele 30 de zile
Partener/ă Business People Associate
acum 3 zileOriginal: Associate People Business Partner
CAD 75K–90K / anHibridJuniorResurse umane / HR / recrutare
Specialist/ă Trezorerie (Contract)
acum 8 zileOriginal: Treasury Specialist (Contract)
CAD 60K–75K / anHibridFinanțe și juridic
Specialist/ă Creanțe
acum 8 zileOriginal: Accounts Receivable Specialist
CAD 60K–75K / anHibridFinanțe și juridic
Senior People Business Partner
acum 9 zileCAD 100K–120K / anHibridSeniorResurse umane / HR / recrutare
Fullstack Developer Junior (Python)
acum 23 de zileOriginal: Junior Fullstack Developer (Python)
HibridJuniorDezvoltare full-stackfranceză obligatoriePythonJavaScriptTypeScript
Developer Senior - Managementul Escaladărilor
acum 24 de zileOriginal: Senior Developer - Escalation Management
HibridSeniorDezvoltare software (general)JavaScriptPHPPython
Payroll Specialist
acum 25 de zileHibridResurse umane / HR / recrutare
iOS Developer
acum 28 de zileHibridMid-levelMobile (iOS / Android)franceză obligatorie
Consultant/ă Servicii Profesionale (U.S. Skilled Care)
acum 29 de zileOriginal: Professional Services Consultant (U.S. Skilled Care)
RemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 97, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 09:15 UTC, corp de 435241 octeți.