ePlus Technology, inc.
15 posturi deschise27% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit
Unelte pentru dezvoltatori și infrastructurăCompanie de produse softwarePonderea IT: 40% din 15 posturi
Vânzări27%
Suport IT și administrare20%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud13%
Finanțe și juridic13%
Strategie, consultanță și analiză13%
Dezvoltare software (general)7%
Management de proiect și program7%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 15 posturi în căutare
15joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
15posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
63deschise pe pagina de cariere, orice vechime
64vârsta mediană, zile
40%IT (6)
7%în Europa (1)
27%remote
93%cu salariu
Indicator de mărime: 63 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 262 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat8 · 53%
Remote4 · 27%
Hibrid2 · 13%
La birou1 · 7%
Nivel de experiență
Senior3 · 20%
Staff2 · 13%
Junior1 · 7%
Conducere (C-level)1 · 7%
Mid-level1 · 7%
Rol
Vânzări4 · 27%
Suport IT și administrare3 · 20%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud2 · 13%
Strategie, consultanță și analiză2 · 13%
Finanțe și juridic2 · 13%
Dezvoltare software (general)1 · 7%
Management de proiect și program1 · 7%
Țări
Statele Unite ale Americii12
Regatul Unit1
Orașe
New York City3
Chesapeake1
San Ramon1
Virginia Beach1
Irvine1
Sterling1
Herndon1
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 16,83–24,04 / orăLa birouSuport IT și administrare
Original: Sales Director- Technology Solutions (Req #1475)
USD 150K–195K / anStaffVânzări
Original: Sr Solutions Architect - Presales (Req# 1477)
USD 150K–200K / anSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Programator/oare AV (Req #1456)
acum 1 ziOriginal: AV Programmer (Req #1456)
USD 35–55 / orăDezvoltare software (general)
Lead Program Manager
acum 2 zileOriginal: Lead Program Manager
USD 150K–170K / anHibridSeniorManagement de proiect și program
USD 110K–150K / anRemoteDevOps / SRE / Platformă / Cloud
IT Operations Analyst
acum 7 zileUSD 24,03–28,84 / orăSuport IT și administrare
USD 16,83–24,04 / orăSuport IT și administrare
USD 150K–195K / anRemotedoar SUAStaffVânzări
Reprezentant/ă Vânzări Interne UK (Req #1460)
acum 15 zileOriginal: UK Inside Sales Rep (Req #1460)
Remotedoar UKJuniorVânzări
Vicepreședinte Senior (SVP) Vânzări, Req #1455
acum 17 zileOriginal: Senior Vice President (SVP) of Sales, Req #1455
USD 225K–250K / anConducere (C-level)Vânzări
Managing Security Consultant - West (Req #1445)
acum 22 de zileUSD 175K–190K / anSeniorStrategie, consultanță și analiză
Returns Analyst I (Req #1450)
acum 23 de zileUSD 19,23–24,03 / orăStrategie, consultanță și analiză
Original: Paralegal, Public Company Corporate Governance (Req #1443)
USD 45,67–48,07 / orăHibridFinanțe și juridic
Specialist/ă Facturare Suport (Req #1441)
acum 29 de zileOriginal: Support Billing Specialist (Req #1441)
USD 21,63–26,44 / orăRemotedoar SUAMid-levelFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 135, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:47 UTC, corp de 1963161 octeți.