RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← înapoi

ePlus Technology, inc.

15 posturi deschise27% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit

Unelte pentru dezvoltatori și infrastructurăCompanie de produse softwarePonderea IT: 40% din 15 posturi

Vânzări27%
Suport IT și administrare20%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud13%
Finanțe și juridic13%
Strategie, consultanță și analiză13%
Dezvoltare software (general)7%
Management de proiect și program7%
15joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
15posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
63deschise pe pagina de cariere, orice vechime
64vârsta mediană, zile
40%IT (6)
7%în Europa (1)
27%remote
93%cu salariu

Indicator de mărime: 63 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 262 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
027
035
045
053
064
075
087
0915
1012

Mod de lucru

Mod de lucru nespecificat8 · 53%
Remote4 · 27%
Hibrid2 · 13%
La birou1 · 7%

Nivel de experiență

Senior3 · 20%
Staff2 · 13%
Junior1 · 7%
Conducere (C-level)1 · 7%
Mid-level1 · 7%

Rol

Vânzări4 · 27%
Suport IT și administrare3 · 20%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud2 · 13%
Strategie, consultanță și analiză2 · 13%
Finanțe și juridic2 · 13%
Dezvoltare software (general)1 · 7%
Management de proiect și program1 · 7%

Țări

Statele Unite ale Americii12
Regatul Unit1

Orașe

New York City3
Chesapeake1
San Ramon1
Virginia Beach1
Irvine1
Sterling1
Herndon1

Joburi din ultimele 30 de zile

ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Chesapeake, Virginiaoriginal ↗
USD 16,83–24,04 / orăLa birouSuport IT și administrare
Original: Sales Director- Technology Solutions (Req #1475)
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·New York, NYoriginal ↗
USD 150K–195K / anStaffVânzări
Original: Sr Solutions Architect - Presales (Req# 1477)
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·New York, NYoriginal ↗
USD 150K–200K / anSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Original: AV Programmer (Req #1456)
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·New Yorkoriginal ↗
USD 35–55 / orăDezvoltare software (general)
Original: Lead Program Manager
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·San Ramon, CA original ↗
USD 150K–170K / anHibridSeniorManagement de proiect și program
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote (Midwest Preferred)original ↗
USD 110K–150K / anRemoteDevOps / SRE / Platformă / Cloud
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Virginiaoriginal ↗
USD 24,03–28,84 / orăSuport IT și administrare
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Virginia Beach, VAoriginal ↗
USD 16,83–24,04 / orăSuport IT și administrare
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
USD 150K–195K / anRemotedoar SUAStaffVânzări
Original: UK Inside Sales Rep (Req #1460)
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - UKoriginal ↗
Remotedoar UKJuniorVânzări
Original: Senior Vice President (SVP) of Sales, Req #1455
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Northeast Regionoriginal ↗
USD 225K–250K / anConducere (C-level)Vânzări
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Irvine, Californiaoriginal ↗
USD 175K–190K / anSeniorStrategie, consultanță și analiză
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Sterling, VAoriginal ↗
USD 19,23–24,03 / orăStrategie, consultanță și analiză
Original: Paralegal, Public Company Corporate Governance (Req #1443)
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Herndon, VAoriginal ↗
USD 45,67–48,07 / orăHibridFinanțe și juridic
Original: Support Billing Specialist (Req #1441)
ePlus Technology, inc.·Unelte pentru dezvoltatori și infrastructură·Remote - USoriginal ↗
USD 21,63–26,44 / orăRemotedoar SUAMid-levelFinanțe și juridic

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 135, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:47 UTC, corp de 1963161 octeți.