RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare

← înapoi

10a Labs

7 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii

Domeniu necunoscutCompanie non-techPonderea IT: 0% din 7 posturi

Finanțe și juridic57%
Resurse umane / HR / recrutare29%
Altele14%
7joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
21deschise pe pagina de cariere, orice vechime
123vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
29%cu salariu

Indicator de mărime: 21 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 519 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
011
021
031
040
050
065
071
081
092
105

Mod de lucru

Remote7 · 100%

Nivel de experiență

Senior2 · 29%
Staff2 · 29%
Junior1 · 14%
Mid-level1 · 14%

Rol

Finanțe și juridic4 · 57%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 29%

Țări

Statele Unite ale Americii4

Orașe

Washington4

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist – Overnight Shift
10a Labs·Washington DCoriginal ↗
RemoteSeniorFinanțe și juridic
10a Labs·Washington DCoriginal ↗
RemoteJuniorFinanțe și juridic
10a Labs·Washington DCoriginal ↗
RemoteSeniorFinanțe și juridic
Original: Principal Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist
10a Labs·Washington DCoriginal ↗
RemoteStaffFinanțe și juridic

Recruiter Tehnic

acum 8 zile
Original: Technical Recruiter
USD 90K–120K / anRemoteResurse umane / HR / recrutare
RemoteMid-level

Head of People

acum 29 de zile
Original: Head of People
USD 150K–190K / anRemoteStaffResurse umane / HR / recrutare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 20, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:14 UTC, corp de 142201 octeți.