10a Labs
7 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale Americii
Domeniu necunoscutCompanie non-techPonderea IT: 0% din 7 posturi
Finanțe și juridic57%
Resurse umane / HR / recrutare29%
Altele14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-15)
21deschise pe pagina de cariere, orice vechime
123vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
29%cu salariu
Indicator de mărime: 21 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 519 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 100%
Nivel de experiență
Senior2 · 29%
Staff2 · 29%
Junior1 · 14%
Mid-level1 · 14%
Rol
Finanțe și juridic4 · 57%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 29%
Țări
Statele Unite ale Americii4
Orașe
Washington4
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Senior Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist – Overnight Shift
RemoteSeniorFinanțe și juridic
RemoteJuniorFinanțe și juridic
RemoteSeniorFinanțe și juridic
Original: Principal Imminent Risk (Law Enforcement) Specialist
RemoteStaffFinanțe și juridic
Recruiter Tehnic
acum 8 zileOriginal: Technical Recruiter
USD 90K–120K / anRemoteResurse umane / HR / recrutare
Trust & Safety Investigator
acum 28 de zileRemoteMid-level
Head of People
acum 29 de zileOriginal: Head of People
USD 150K–190K / anRemoteStaffResurse umane / HR / recrutare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 20, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:14 UTC, corp de 142201 octeți.