88 de posturi deschise41% remoteStatele Unite ale AmericiiSingaporeRegatul Unit
Media, divertisment și publicitateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 41% din 88 posturi
Date și machine learning25%
Dezvoltare software (general)20%
Marketing și comunicare11%
Produs și design11%
Vânzări9%
Finanțe și juridic4%
Strategie, consultanță și analiză3%
Altele8%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 88 de posturi în căutare
93joburi, ultimele 30 de zile
24noi, ultimele 7 zile
88posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
18publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
161deschise pe pagina de cariere, orice vechime
22vârsta mediană, zile
43%IT (40)
15%în Europa (14)
41%remote
5%cu salariu
Indicator de mărime: 161 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 1085 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid43 · 46%
Remote38 · 41%
Mod de lucru nespecificat9 · 10%
La birou3 · 3%
Nivel de experiență
Senior38 · 41%
Staff30 · 32%
Junior12 · 13%
Mid-level4 · 4%
Conducere (C-level)1 · 1%
Rol
Date și machine learning23 · 25%
Dezvoltare software (general)16 · 17%
Marketing și comunicare11 · 12%
Produs și design10 · 11%
Vânzări8 · 9%
Finanțe și juridic4 · 4%
Strategie, consultanță și analiză3 · 3%
Management executiv și conducere3 · 3%
Țări
Statele Unite ale Americii69
Singapore5
Regatul Unit4
Irlanda4
Elveția3
Brazilia3
Țările de Jos2
Suedia1
Orașe
San Francisco45
New York City25
Palo Alto20
Seattle20
Los Angeles5
London4
Dublin4
Zürich3
Joburi din ultimele 30 de zile
Sr. Manager, Salarizare
acum 4 hOriginal: Sr. Manager, Payroll
Remotedoar SUASeniorResurse umane / HR / recrutare
Manager II, Customer Support
acum 5 hHibridStaffCustomer success și suport
Retail Transformation Lead
acum 5 hRemotedoar SUASeniorRetail și magazine
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Sr. Lead Counsel, Privacy
acum 10 hRemotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Original: Product Policy Lead, Ads
Remotedoar SUASeniorStrategie, consultanță și analiză
Brand Partnerships Lead
acum 1 ziRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Director/oare Artistic/ă Lead
acum 1 ziOriginal: Lead Art Director
HibridStaffCreație, media și redactare
Lead Copywriter
acum 1 ziHibridSeniorCreație, media și redactare
HibridSeniorVânzări
Remotedoar SUAStaffDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Sr. Coordonator/oare Marketing Integrat
acum 2 zileOriginal: Sr. Integrated Marketing Lead
HibridSeniorMarketing și comunicare
Brand Marketing Manager
acum 2 zileRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Manager I, Operațiuni de Venituri
acum 2 zileOriginal: Manager I, Revenue Operations
HibridStaffOperațiuni și administrație
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Original: Administrative Business Partner I - Communications and Growth Marketing
USD 37,63–77,48 / orăHibridMid-levelMarketing și comunicare
Partener/ă Client Lead (tvScientific)
acum 3 zileOriginal: Lead Client Partner (tvScientific)
HibridSenior
Sr. Measurement Partner
acum 3 zileHibridSenior
Program Manager Tehnic Staff
acum 4 zileOriginal: Staff Technical Program Manager
Remotedoar SUADezvoltare software (general)SQL
Remotedoar SUAStaffDezvoltare software (general)PythonSQL
Product Policy Lead, Platform Integrity
acum 4 zileRemotedoar SUASeniorStrategie, consultanță și analiză
Original: Senior Client Account Manager (eCommerce) - Greater China Region
HibridSeniorVânzări
HibridSeniorVânzări
Staff Product Manager, Măsurare Reclame
acum 7 zileOriginal: Staff Product Manager, Ads Measurement
HibridStaffProdus și design
Original: Staff Machine Learning Engineer, Ads Conversion Core Modeling
HibridStaffDate și machine learningSQL
Sr. Lead Counsel, Labor & Employment
acum 8 zileRemotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Integrated Marketing Specialist (B2B)
acum 8 zileHibridMarketing și comunicare
Director Corporate Strategy, Ads
acum 8 zileRemotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
Sr. Client Partner, Auto
acum 8 zileHibridSenior
Manager Industrie Lead
acum 8 zileOriginal: Lead Industry Manager
HibridSeniorManagement executiv și conducere
Șef/ă de Staff al GM, Publicitate
acum 9 zileOriginal: Chief of Staff to GM, Ads
Conducere (C-level)Management executiv și conducere
Original: Sr. Product Manager, Ads Quality Delivery
Remotedoar SUASeniorProdus și design
Machine Learning Engineer Staff
acum 9 zileOriginal: Staff Machine Learning Engineer
Remotedoar SUAStaffDate și machine learning
USD 133,6K–153,6K / anHibridDate și machine learningC++JavaPython
Original: Sr. Staff Product Manager, Adversarial Actors
Remotedoar SUAStaffProdus și design
Sr. Program Manager Vânzări SMB & Channel
acum 10 zileOriginal: Sr. SMB & Channel Sales Program Manager
La birouSeniorVânzări
Sr. Client Account Manager, Modă de Lux
acum 11 zileOriginal: Sr. Client Account Manager, Luxury Fashion
HibridSeniorVânzări
Sr. Counsel, Compliance & Investigations
acum 14 zileRemotedoar SUASeniorFinanțe și juridic
Sr. Manager, Policy Communications
acum 14 zileHibridSeniorMarketing și comunicare
Partener/ă Client Lead, Servicii Financiare
acum 14 zileOriginal: Lead Client Partner, Financial Services
HibridSeniorFinanțe și juridic
Lead Client Partner, Beauty - Global Accounts
acum 14 zileHibridSenior
Solutions Engineer Intern 2027 (USA)
acum 15 zileOriginal: Solutions Engineer Intern 2027 (USA)
USD 7.500–9.500 / lunăRemotedoar SUAJuniorDezvoltare software (general)C++JavaJavaScript
Remotedoar SUAStaffDate și machine learning
Marketing Manager Integrat
acum 15 zileOriginal: Integrated Marketing Manager
HibridSeniorMarketing și comunicare
Original: Staff Product Manager, Ads Quality Ranking
StaffProdus și design
Remotedoar SUAStaffProdus și design
StaffProdus și design
SeniorProdus și design
vedeți toate cele 93 de joburi →
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 548, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:31 UTC, corp de 1914134 octeți.