RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare

← înapoi

Sitreps

18 posturi deschise26% remoteStatele Unite ale Americii

Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 11% din 18 posturi

Management executiv și conducere37%
Marketing și comunicare21%
Strategie, consultanță și analiză16%
Dezvoltare software (general)10%
Altele16%
19joburi, ultimele 30 de zile
13noi, ultimele 7 zile
18posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
44deschise pe pagina de cariere, orice vechime
35vârsta mediană, zile
11%IT (2)
0%în Europa (0)
26%remote
74%cu salariu

Indicator de mărime: 44 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 289 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
012
020
030
040
050
060
071
0812
0912
1017

Mod de lucru

Mod de lucru nespecificat12 · 63%
Remote5 · 26%
La birou2 · 11%

Nivel de experiență

Senior7 · 37%
Conducere (C-level)5 · 26%
Junior2 · 11%

Rol

Management executiv și conducere7 · 37%
Marketing și comunicare4 · 21%
Strategie, consultanță și analiză3 · 16%
Dezvoltare software (general)2 · 11%

Țări

Statele Unite ale Americii19

Orașe

Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1

Joburi din ultimele 30 de zile

Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Minneapolis, Minnesotaoriginal ↗
USD 165K–185K / anSeniorStrategie, consultanță și analiză
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Norfolk, Virginiaoriginal ↗
USD 165K–185K / anStrategie, consultanță și analiză
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Remote in the US original ↗
USD 110K–140K / anRemotedoar SUAJuniorDezvoltare software (general)JavaSQLTypeScript
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·San Diego, Californiaoriginal ↗
USD 165K–185K / anStrategie, consultanță și analiză
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·San Diego, Californiaoriginal ↗
USD 165K–185K / anSenior
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Washington, DC original ↗
USD 200K–240K / anSenior
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Philadelphiaoriginal ↗
USD 175K–195K / anConducere (C-level)Management executiv și conducere
Original: Vice President, Government Affairs & Programs
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Washington, DC areaoriginal ↗
Conducere (C-level)Management executiv și conducere
Original: Federal Growth Lead, Navy
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)original ↗
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Original: Federal Growth Lead, Fourth Estate
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)original ↗
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)original ↗
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Original: Federal Growth Lead, Combatant Commands
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US considered)original ↗
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Baltimore, MDoriginal ↗
USD 165K–200K / anConducere (C-level)Management executiv și conducere
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Tampa, FLoriginal ↗
USD 175K–195K / anConducere (C-level)Management executiv și conducere
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Tysons, VA (or NC, TX, CO)original ↗
USD 160K–210K / anManagement executiv și conducere
Original: Engagement Manager, Marine Corps
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Tysons, VAoriginal ↗
USD 160K–210K / anManagement executiv și conducere
Original: Embedded Intelligence Operator
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·New York, NYoriginal ↗
USD 110K–130K / anLa birouDezvoltare software (general)PythonSQL

Manager General

acum 23 de zile
Original: General Manager
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·St. Louis, MOoriginal ↗
USD 170K–200K / anLa birouConducere (C-level)Management executiv și conducere

Asociat/ă Venituri

acum 24 de zile
Original: Revenue Associate
Sitreps·Imobiliare, construcții și proptech·Tysons Corner, VAoriginal ↗
USD 160K–190K / anJunior

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 259, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:15 UTC, corp de 399800 octeți.