Sitreps
18 posturi deschise26% remoteStatele Unite ale Americii
Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 11% din 18 posturi
Management executiv și conducere37%
Marketing și comunicare21%
Strategie, consultanță și analiză16%
Dezvoltare software (general)10%
Altele16%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 18 posturi în căutare
19joburi, ultimele 30 de zile
13noi, ultimele 7 zile
18posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
6publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
44deschise pe pagina de cariere, orice vechime
35vârsta mediană, zile
11%IT (2)
0%în Europa (0)
26%remote
74%cu salariu
Indicator de mărime: 44 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 289 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat12 · 63%
Remote5 · 26%
La birou2 · 11%
Nivel de experiență
Senior7 · 37%
Conducere (C-level)5 · 26%
Junior2 · 11%
Rol
Management executiv și conducere7 · 37%
Marketing și comunicare4 · 21%
Strategie, consultanță și analiză3 · 16%
Dezvoltare software (general)2 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii19
Orașe
Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 165K–185K / anSeniorStrategie, consultanță și analiză
USD 165K–185K / anStrategie, consultanță și analiză
Forward Deployed Software Engineer
acum 17 hUSD 110K–140K / anRemotedoar SUAJuniorDezvoltare software (general)JavaSQLTypeScript
USD 165K–185K / anStrategie, consultanță și analiză
Navy Mission Engagement Lead
acum 18 hUSD 165K–185K / anSenior
Cyber Mission Engagement Lead
acum 18 hUSD 200K–240K / anSenior
General Manager, Home Services
acum 1 ziUSD 175K–195K / anConducere (C-level)Management executiv și conducere
Original: Vice President, Government Affairs & Programs
Conducere (C-level)Management executiv și conducere
Coordonator/oare Growth Federal, Navy
acum 3 zileOriginal: Federal Growth Lead, Navy
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Growth Lead Federal, Fourth Estate
acum 3 zileOriginal: Federal Growth Lead, Fourth Estate
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Federal Growth Lead, Air Force/Space Force
acum 3 zileRemotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Original: Federal Growth Lead, Combatant Commands
Remotedoar SUASeniorMarketing și comunicare
Chief Operating Officer
acum 4 zileUSD 165K–200K / anConducere (C-level)Management executiv și conducere
General Manager, Home Services
acum 14 zileUSD 175K–195K / anConducere (C-level)Management executiv și conducere
Engagement Manager, Homeland Security
acum 18 zileUSD 160K–210K / anManagement executiv și conducere
Manager Implicare, Marine Corps
acum 18 zileOriginal: Engagement Manager, Marine Corps
USD 160K–210K / anManagement executiv și conducere
Operator/oare Embedded Intelligence
acum 22 de zileOriginal: Embedded Intelligence Operator
USD 110K–130K / anLa birouDezvoltare software (general)PythonSQL
Manager General
acum 23 de zileOriginal: General Manager
USD 170K–200K / anLa birouConducere (C-level)Management executiv și conducere
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 259, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:15 UTC, corp de 399800 octeți.