RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 8 min
Română
Autentificare
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← înapoi

Abacum

10 posturi deschise31% remoteStatele Unite ale AmericiiSpaniaArgentina

Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 10% din 10 posturi

Vânzări31%
Management executiv și conducere23%
Resurse umane / HR / recrutare15%
Marketing și comunicare8%
Suport IT și administrare8%
Altele15%
13joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1.3 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-09-29)
15deschise pe pagina de cariere, orice vechime
17vârsta mediană, zile
8%IT (1)
31%în Europa (4)
31%remote
8%cu salariu

Indicator de mărime: 15 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 121 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
080
095
109

Mod de lucru

Hibrid9 · 69%
Remote4 · 31%

Nivel de experiență

Senior3 · 23%
Junior2 · 15%

Rol

Vânzări4 · 31%
Management executiv și conducere3 · 23%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 15%
Suport IT și administrare1 · 8%
Marketing și comunicare1 · 8%

Țări

Statele Unite ale Americii6
Spania4
Argentina3
Mexic1
Canada1

Orașe

New York City4
Barcelona4
Buenos Aires3
Mexico City1
Toronto1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Talent Acquisition Partner
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·New York Cityoriginal ↗
HibridSeniorResurse umane / HR / recrutare
Original: Professional Services Manager
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·Remote USoriginal ↗
Remotedoar SUAManagement executiv și conducere
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·Barcelona | Buenos Airesoriginal ↗
HibridSuport IT și administrareSQL
Original: Professional Services Associate
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·Barcelonaoriginal ↗
HibridJunior
Original: Senior Partner Account Manager
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·Remote USoriginal ↗
Remotedoar SUASeniorVânzări
Original: People Operations Generalist
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·New York Cityoriginal ↗
HibridSeniorResurse umane / HR / recrutare
Original: Marketing Manager, Lifecycle
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·New York Cityoriginal ↗
USD 115K–130K / anHibridMarketing și comunicare
Original: Professional Services Manager
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·Buenos Aires | Mexico Cityoriginal ↗
HibridManagement executiv și conducere
Original: Professional Services Associate (EPM)
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·Buenos Airesoriginal ↗
HibridJunior
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·Remoteoriginal ↗
RemoteVânzări
Original: Enterprise Account Executive - North America
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·North America | Remote US | New York City | Torontooriginal ↗
RemoteVânzări
Original: Professional Services Manager
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·Barcelonaoriginal ↗
HibridManagement executiv și conducere
Original: Sales Development Representative (SDR) - DACH
Abacum·Software pentru companii (SaaS)·Barcelonaoriginal ↗
HibridVânzărigermană obligatorie

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:12 UTC, corp de 215286 octeți.