Abacum
10 posturi deschise31% remoteStatele Unite ale AmericiiSpaniaArgentina
Software pentru companii (SaaS)Companie de produse softwarePonderea IT: 10% din 10 posturi
Vânzări31%
Management executiv și conducere23%
Resurse umane / HR / recrutare15%
Marketing și comunicare8%
Suport IT și administrare8%
Altele15%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
13joburi, ultimele 30 de zile
1noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1.3 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-09-29)
15deschise pe pagina de cariere, orice vechime
17vârsta mediană, zile
8%IT (1)
31%în Europa (4)
31%remote
8%cu salariu
Indicator de mărime: 15 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 121 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid9 · 69%
Remote4 · 31%
Nivel de experiență
Senior3 · 23%
Junior2 · 15%
Rol
Vânzări4 · 31%
Management executiv și conducere3 · 23%
Resurse umane / HR / recrutare2 · 15%
Suport IT și administrare1 · 8%
Marketing și comunicare1 · 8%
Țări
Statele Unite ale Americii6
Spania4
Argentina3
Mexic1
Canada1
Orașe
New York City4
Barcelona4
Buenos Aires3
Mexico City1
Toronto1
Joburi din ultimele 30 de zile
Partener/ă Talent Acquisition Senior
acum 2 zileOriginal: Senior Talent Acquisition Partner
HibridSeniorResurse umane / HR / recrutare
Manager Servicii Profesionale
acum 9 zileOriginal: Professional Services Manager
Remotedoar SUAManagement executiv și conducere
RevOps Analyst & Salesforce Admin
acum 9 zileHibridSuport IT și administrareSQL
Account Manager Parteneri Senior
acum 13 zileOriginal: Senior Partner Account Manager
Remotedoar SUASeniorVânzări
Generalist/ă Operațiuni People
acum 13 zileOriginal: People Operations Generalist
HibridSeniorResurse umane / HR / recrutare
Marketing Manager, Lifecycle
acum 15 zileOriginal: Marketing Manager, Lifecycle
USD 115K–130K / anHibridMarketing și comunicare
Manager Servicii Profesionale
acum 17 zileOriginal: Professional Services Manager
HibridManagement executiv și conducere
Specialist/ă Servicii Profesionale (EPM)
acum 17 zileOriginal: Professional Services Associate (EPM)
HibridJunior
Enterprise Account Executive - EMEA
acum 24 de zileRemoteVânzări
Account Executive Enterprise - North America
acum 24 de zileOriginal: Enterprise Account Executive - North America
RemoteVânzări
Manager Servicii Profesionale
acum 24 de zileOriginal: Professional Services Manager
HibridManagement executiv și conducere
Sales Development Representative (SDR) - DACH
acum 28 de zileOriginal: Sales Development Representative (SDR) - DACH
HibridVânzărigermană obligatorie
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:12 UTC, corp de 215286 octeți.