RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← înapoi

Agent

12 posturi deschise100% remoteMexicArgentinaFilipine

Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 17% din 12 posturi

Marketing și comunicare36%
Meserii, construcții și producție21%
Finanțe și juridic14%
Vânzări7%
Date și machine learning7%
Customer success și suport7%
Dezvoltare software (general)7%
14joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-19)
19deschise pe pagina de cariere, orice vechime
11vârsta mediană, zile
14%IT (2)
0%în Europa (0)
100%remote
86%cu salariu

Indicator de mărime: 19 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 70 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
1012

Mod de lucru

Remote14 · 100%

Nivel de experiență

Mid-level4 · 29%
Junior1 · 7%

Rol

Marketing și comunicare5 · 36%
Meserii, construcții și producție3 · 21%
Finanțe și juridic2 · 14%
Dezvoltare software (general)1 · 7%
Vânzări1 · 7%
Customer success și suport1 · 7%
Date și machine learning1 · 7%

Țări

Mexic5
Argentina5
Filipine3
Brazilia3
Columbia3
Guatemala1
El Salvador1
Paraguay1

Orașe

Cebu City1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: E-Commerce Specialist (BigCommerce / B2B)
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Philippinesoriginal ↗
RemoteMarketing și comunicare
Original: Pre-Construction Job Coordinator / Estimator (Residential - high end)
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Brazil | El Salvador | Mexico | Guatemalaoriginal ↗
USD 2.000–2.500 / lunăRemoteMeserii, construcții și producție
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Philippinesoriginal ↗
USD 2.000–2.500RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Argentinaoriginal ↗
USD 2.000–2.500RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Original: Jr Paid Media Buyer
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Argentinaoriginal ↗
USD 1.000–1.300 / lunăRemoteJuniorMarketing și comunicare
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Mexico | Colombia | Argentinaoriginal ↗
USD 2.000–3.000 / lunăRemoteMarketing și comunicare
Original: E-commerce Marketing Analyst
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Brazil | Paraguayoriginal ↗
USD 1.100–2.000RemoteMarketing și comunicare
Original: E-commerce Marketing Analyst
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Philippines (Cebu)original ↗
USD 1.100–2.000RemoteMarketing și comunicare
Original: Developer + AI Support
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Argentinaoriginal ↗
RemoteDezvoltare software (general)JavaScriptTypeScript
Original: Residential Estimator (New York / Long Island / Northeast projects)
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Latin Americaoriginal ↗
USD 1.500–2.500 / lunăRemoteMeserii, construcții și producție
Original: CPG Sales Assistant
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Mexicooriginal ↗
USD 1.500–2.000 / lunăRemoteMid-levelVânzări
Original: Customer Support & Service Coordinator (HVAC)
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Colombiaoriginal ↗
USD 1.400–1.600 / lunăRemoteCustomer success și suport
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Mexicooriginal ↗
USD 1.500–2.500 / lunăRemoteMid-levelMeserii, construcții și producțiespaniolă obligatorie
Agent·Imobiliare, construcții și proptech·Mexico | Nicaragua | Brazil | Colombia | Argentinaoriginal ↗
USD 3.500–4.500 / lunăRemoteDate și machine learningPythonSQL

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 250, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:18 UTC, corp de 218052 octeți.