Agent
12 posturi deschise100% remoteMexicArgentinaFilipine
Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 17% din 12 posturi
Marketing și comunicare36%
Meserii, construcții și producție21%
Finanțe și juridic14%
Vânzări7%
Date și machine learning7%
Customer success și suport7%
Dezvoltare software (general)7%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 12 posturi în căutare
14joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-19)
19deschise pe pagina de cariere, orice vechime
11vârsta mediană, zile
14%IT (2)
0%în Europa (0)
100%remote
86%cu salariu
Indicator de mărime: 19 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 70 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote14 · 100%
Nivel de experiență
Mid-level4 · 29%
Junior1 · 7%
Rol
Marketing și comunicare5 · 36%
Meserii, construcții și producție3 · 21%
Finanțe și juridic2 · 14%
Dezvoltare software (general)1 · 7%
Vânzări1 · 7%
Customer success și suport1 · 7%
Date și machine learning1 · 7%
Țări
Mexic5
Argentina5
Filipine3
Brazilia3
Columbia3
Guatemala1
El Salvador1
Paraguay1
Orașe
Cebu City1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: E-Commerce Specialist (BigCommerce / B2B)
RemoteMarketing și comunicare
Original: Pre-Construction Job Coordinator / Estimator (Residential - high end)
USD 2.000–2.500 / lunăRemoteMeserii, construcții și producție
Financial Controller
acum 4 zileUSD 2.000–2.500RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Financial Controller
acum 4 zileUSD 2.000–2.500RemoteMid-levelFinanțe și juridic
Jr Paid Media Buyer
acum 4 zileOriginal: Jr Paid Media Buyer
USD 1.000–1.300 / lunăRemoteJuniorMarketing și comunicare
Social Media & Community Manager
acum 4 zileUSD 2.000–3.000 / lunăRemoteMarketing și comunicare
Analist/ă Marketing E-commerce
acum 8 zileOriginal: E-commerce Marketing Analyst
USD 1.100–2.000RemoteMarketing și comunicare
Analist/ă Marketing E-commerce
acum 9 zileOriginal: E-commerce Marketing Analyst
USD 1.100–2.000RemoteMarketing și comunicare
Developer + Suport AI
acum 10 zileOriginal: Developer + AI Support
RemoteDezvoltare software (general)JavaScriptTypeScript
Original: Residential Estimator (New York / Long Island / Northeast projects)
USD 1.500–2.500 / lunăRemoteMeserii, construcții și producție
Asistent/ă Vânzări CPG
acum 14 zileOriginal: CPG Sales Assistant
USD 1.500–2.000 / lunăRemoteMid-levelVânzări
Original: Customer Support & Service Coordinator (HVAC)
USD 1.400–1.600 / lunăRemoteCustomer success și suport
Commercial Masonry Estimator
acum 23 de zileUSD 1.500–2.500 / lunăRemoteMid-levelMeserii, construcții și producțiespaniolă obligatorie
Product Data Analyst (Academic Background)
acum 23 de zileUSD 3.500–4.500 / lunăRemoteDate și machine learningPythonSQL
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 250, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:18 UTC, corp de 218052 octeți.