RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 9 min
Română
Autentificare
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← înapoi

Ashby

16 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale AmericiiCanadaRegatul Unit

HR techCompanie de produse softwarePonderea IT: 12% din 16 posturi

Management de proiect și program24%
Produs și design12%
Customer success și suport12%
Strategie, consultanță și analiză12%
Management executiv și conducere12%
Date și machine learning6%
Marketing și comunicare6%
Altele6%
17joburi, ultimele 30 de zile
9noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
67deschise pe pagina de cariere, orice vechime
129vârsta mediană, zile
12%IT (2)
29%în Europa (5)
100%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 67 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 963 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

118
122
010
025
032
048
051
067
076
085
094
1017

Mod de lucru

Remote17 · 100%

Nivel de experiență

Staff4 · 24%
Senior4 · 24%

Rol

Management de proiect și program4 · 24%
Customer success și suport2 · 12%
Produs și design2 · 12%
Management executiv și conducere2 · 12%
Strategie, consultanță și analiză2 · 12%
Dezvoltare software (general)1 · 6%
Marketing și comunicare1 · 6%
Operațiuni și administrație1 · 6%

Țări

Statele Unite ale Americii12
Canada9
Regatul Unit5
Germania4
Irlanda4
Spania3
Franța3
Belgia2

Orașe

Hamburg1
Berlin1
London1
Austin1
Denver1
Los Angeles1
New York City1
San Francisco1

Joburi din ultimele 30 de zile

Ashby·HR tech·Remote - US | Remote - Canadaoriginal ↗
USD 170K–230K / anRemoteStaffCustomer success și suport
Original: Mid-Market Customer Success Manager - EMEA
Ashby·HR tech·Remote - European Union | United Kingdomoriginal ↗
EUR 45K–105K / anRemoteCustomer success și suport

Demo Engineer

acum 2 zile
Ashby·HR tech·Remote - US | Remote - Canadaoriginal ↗
USD 130K–184K / anRemoteDezvoltare software (general)
Original: Support Trainer - EMEA
Ashby·HR tech·United Kingdom | Belgium | Italy | Germany | Denmark | Ireland | Romania | Czech Republic | Poland | Spain | Netherlands | Portugal | Franceoriginal ↗
GBP 64K–100K / anRemote
Original: Senior Product Manager
Ashby·HR tech·Remote - US | Remote - Canadaoriginal ↗
USD 190K–230K / anRemoteSeniorProdus și design
Original: Staff Product Manager
Ashby·HR tech·Remote - US | Remote - Canadaoriginal ↗
USD 220K–280K / anRemoteStaffProdus și design
Ashby·HR tech·Remote - European Union | United Kingdom | Belgium | Germany | Hamburg | Ireland | Spain | Netherlands | Portugal | Franceoriginal ↗
GBP 90K–120K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program
Original: Renewal Manager, SMB - Americas
Ashby·HR tech·Remote - US | Remote - Canadaoriginal ↗
USD 90K–129K / anRemoteManagement executiv și conducere
Ashby·HR tech·Remote - European Union | United Kingdom | Ireland | Netherlands | London | France | Berlinoriginal ↗
GBP 95K–115K / anRemoteMarketing și comunicare
Original: Head of Procurement
Ashby·HR tech·Remote - USoriginal ↗
USD 220K–260K / anRemotedoar SUAStaffOperațiuni și administrație
Ashby·HR tech·Remote - US | Austin | Los Angeles | Remote - Canada | Seattle | New York | San Francisco | Denveroriginal ↗
USD 150K–240K / anRemoteDate și machine learningSQL
Original: Senior Strategic Implementation Specialist - Americas
Ashby·HR tech·Remote - US | Remote - Canadaoriginal ↗
USD 150K–200K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program
Original: Manager of Implementations, High Touch - EMEA
Ashby·HR tech·Remote - European Union | United Kingdom | Birmingham | Bristol | Germany | Ireland | Spainoriginal ↗
EUR 108,8K–142,4K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Original: Implementation Consultant - Americas
Ashby·HR tech·Remote - US | Remote - Canadaoriginal ↗
USD 90K–129K / anRemoteManagement de proiect și program
Original: Technical Solutions Consultant - Americas
Ashby·HR tech·Remote - USoriginal ↗
USD 130K–224K / anRemotedoar SUAStrategie, consultanță și analiză
Ashby·HR tech·Remote - US | Remote - Canadaoriginal ↗
USD 120K–170K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program
Ashby·HR tech·Remote - USoriginal ↗
USD 165K–224K / anRemotedoar SUAStrategie, consultanță și analiză

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 225, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:12 UTC, corp de 2199625 octeți.