Ashby
16 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale AmericiiCanadaRegatul Unit
HR techCompanie de produse softwarePonderea IT: 12% din 16 posturi
Management de proiect și program24%
Produs și design12%
Customer success și suport12%
Strategie, consultanță și analiză12%
Management executiv și conducere12%
Date și machine learning6%
Marketing și comunicare6%
Altele6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 16 posturi în căutare
17joburi, ultimele 30 de zile
9noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
67deschise pe pagina de cariere, orice vechime
129vârsta mediană, zile
12%IT (2)
29%în Europa (5)
100%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 67 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 963 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote17 · 100%
Nivel de experiență
Staff4 · 24%
Senior4 · 24%
Rol
Management de proiect și program4 · 24%
Customer success și suport2 · 12%
Produs și design2 · 12%
Management executiv și conducere2 · 12%
Strategie, consultanță și analiză2 · 12%
Dezvoltare software (general)1 · 6%
Marketing și comunicare1 · 6%
Operațiuni și administrație1 · 6%
Țări
Statele Unite ale Americii12
Canada9
Regatul Unit5
Germania4
Irlanda4
Spania3
Franța3
Belgia2
Orașe
Hamburg1
Berlin1
London1
Austin1
Denver1
Los Angeles1
New York City1
San Francisco1
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 170K–230K / anRemoteStaffCustomer success și suport
Original: Mid-Market Customer Success Manager - EMEA
EUR 45K–105K / anRemoteCustomer success și suport
Demo Engineer
acum 2 zileUSD 130K–184K / anRemoteDezvoltare software (general)
Senior Product Manager
acum 2 zileOriginal: Senior Product Manager
USD 190K–230K / anRemoteSeniorProdus și design
Product Manager Staff
acum 2 zileOriginal: Staff Product Manager
USD 220K–280K / anRemoteStaffProdus și design
Mid-Market Implementation Specialist - EMEA
acum 2 zileGBP 90K–120K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program
Manager Reînnoiri, SMB - Americas
acum 3 zileOriginal: Renewal Manager, SMB - Americas
USD 90K–129K / anRemoteManagement executiv și conducere
GBP 95K–115K / anRemoteMarketing și comunicare
Head of Procurement
acum 7 zileOriginal: Head of Procurement
USD 220K–260K / anRemotedoar SUAStaffOperațiuni și administrație
Data Analytics Manager
acum 8 zileUSD 150K–240K / anRemoteDate și machine learningSQL
Original: Senior Strategic Implementation Specialist - Americas
USD 150K–200K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program
Manager Implementări, High Touch - EMEA
acum 15 zileOriginal: Manager of Implementations, High Touch - EMEA
EUR 108,8K–142,4K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Consultant/ă Implementare - Americas
acum 17 zileOriginal: Implementation Consultant - Americas
USD 90K–129K / anRemoteManagement de proiect și program
Consultant/ă Soluții Tehnice - Americas
acum 22 de zileOriginal: Technical Solutions Consultant - Americas
USD 130K–224K / anRemotedoar SUAStrategie, consultanță și analiză
Mid-Market Implementation Specialist - Americas
acum 22 de zileUSD 120K–170K / anRemoteSeniorManagement de proiect și program
Integrations Consultant - Americas
acum 22 de zileUSD 165K–224K / anRemotedoar SUAStrategie, consultanță și analiză
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 225, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 12:12 UTC, corp de 2199625 octeți.