CreatorIQ
10 posturi deschise50% remoteStatele Unite ale AmericiiPoloniaRegatul Unit
Media, divertisment și publicitateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 30% din 10 posturi
Vânzări28%
Customer success și suport28%
Produs și design17%
Dezvoltare software (general)11%
Management executiv și conducere11%
Dezvoltare backend6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
18joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1.8 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-02)
40deschise pe pagina de cariere, orice vechime
32vârsta mediană, zile
17%IT (3)
39%în Europa (7)
50%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 40 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 191 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote9 · 50%
Mod de lucru nespecificat5 · 28%
Hibrid4 · 22%
Nivel de experiență
Staff5 · 28%
Mid-level2 · 11%
Senior1 · 6%
Rol
Vânzări5 · 28%
Customer success și suport5 · 28%
Produs și design3 · 17%
Dezvoltare software (general)2 · 11%
Management executiv și conducere2 · 11%
Dezvoltare backend1 · 6%
Țări
Statele Unite ale Americii11
Polonia4
Regatul Unit2
Franța1
Orașe
New York City5
Warsaw4
Los Angeles3
Boston2
London2
San Francisco1
Philadelphia1
Atlanta1
Joburi din ultimele 30 de zile
Director of Enterprise Sales, West
acum 20 hUSD 150K–188K / anStaffVânzări
Enterprise Account Executive
acum 21 hOriginal: Enterprise Account Executive
USD 120K–130K / anVânzări
Enterprise Account Executive
acum 21 hOriginal: Enterprise Account Executive
USD 120K–130K / anRemoteVânzări
Enterprise Account Executive
acum 1 ziOriginal: Enterprise Account Executive
USD 120K–130K / anRemoteVânzări
Backend Software Engineer (Python / Go)
acum 3 zilePLN 231K–289K / anRemoteDezvoltare backendGolangPythonPHP
PLN 299K–375K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)JavaScriptPythonSQL
Director/oare Vânzări Enterprise, Est
acum 4 zileOriginal: Director of Enterprise Sales, East
USD 150K–188K / anStaffVânzări
Customer Success Partner (EMEA)
acum 18 zileOriginal: Customer Success Partner (EMEA)
EUR 55K–65K / anHibridMid-levelCustomer success și suportfranceză obligatorie
Director of Engineering, Agentic AI and Architecture
acum 21 de zileUSD 171K–214K / anStaffDezvoltare software (general)
Product Manager, Safety & Compliance
acum 21 de zileGBP 70K–91K / anRemoteProdus și design
Customer Success Partner
acum 21 de zileUSD 82K–98K / anCustomer success și suport
Product Manager, Safety & Compliance
acum 21 de zilePLN 231K–289K / anRemoteProdus și design
Customer Success Partner
acum 22 de zileUSD 81K–96K / anHibridCustomer success și suport
Customer Success Partner
acum 23 de zileUSD 90K–100K / anHibridMid-levelCustomer success și suport
Technical Product Manager, Metrics & Measurement
acum 23 de zileUSD 139K–157K / anRemoteProdus și design
Customer Success Partner
acum 24 de zileUSD 82K–98K / anHibridCustomer success și suport
Director of Product, Workflows
acum 25 de zileGBP 110K–143K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Director of Product, Workflows
acum 25 de zilePLN 383K–536K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 139, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 13:19 UTC, corp de 874704 octeți.