RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← înapoi

CreatorIQ

10 posturi deschise50% remoteStatele Unite ale AmericiiPoloniaRegatul Unit

Media, divertisment și publicitateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 30% din 10 posturi

Vânzări28%
Customer success și suport28%
Produs și design17%
Dezvoltare software (general)11%
Management executiv și conducere11%
Dezvoltare backend6%
18joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1.8 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-02)
40deschise pe pagina de cariere, orice vechime
32vârsta mediană, zile
17%IT (3)
39%în Europa (7)
50%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 40 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 191 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
041
050
060
070
084
0922
1013

Mod de lucru

Remote9 · 50%
Mod de lucru nespecificat5 · 28%
Hibrid4 · 22%

Nivel de experiență

Staff5 · 28%
Mid-level2 · 11%
Senior1 · 6%

Rol

Vânzări5 · 28%
Customer success și suport5 · 28%
Produs și design3 · 17%
Dezvoltare software (general)2 · 11%
Management executiv și conducere2 · 11%
Dezvoltare backend1 · 6%

Țări

Statele Unite ale Americii11
Polonia4
Regatul Unit2
Franța1

Orașe

New York City5
Warsaw4
Los Angeles3
Boston2
London2
San Francisco1
Philadelphia1
Atlanta1

Joburi din ultimele 30 de zile

CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Los Angeles | San Franciscooriginal ↗
USD 150K–188K / anStaffVânzări
Original: Enterprise Account Executive
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Boston | Connecticut | New Jersey | Philadelphiaoriginal ↗
USD 120K–130K / anVânzări
Original: Enterprise Account Executive
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Atlanta | Floridaoriginal ↗
USD 120K–130K / anRemoteVânzări
Original: Enterprise Account Executive
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·New Yorkoriginal ↗
USD 120K–130K / anRemoteVânzări
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Warsaworiginal ↗
PLN 231K–289K / anRemoteDezvoltare backendGolangPythonPHP
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Warsaworiginal ↗
PLN 299K–375K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)JavaScriptPythonSQL
Original: Director of Enterprise Sales, East
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·New York | Connecticut | New Jersey | Bostonoriginal ↗
USD 150K–188K / anStaffVânzări
Original: Customer Success Partner (EMEA)
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Parisoriginal ↗
EUR 55K–65K / anHibridMid-levelCustomer success și suportfranceză obligatorie
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Los Angelesoriginal ↗
USD 171K–214K / anStaffDezvoltare software (general)
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Londonoriginal ↗
GBP 70K–91K / anRemoteProdus și design
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·New Yorkoriginal ↗
USD 82K–98K / anCustomer success și suport
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Warsaworiginal ↗
PLN 231K–289K / anRemoteProdus și design
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·New Yorkoriginal ↗
USD 81K–96K / anHibridCustomer success și suport
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·New Yorkoriginal ↗
USD 90K–100K / anHibridMid-levelCustomer success și suport
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Californiaoriginal ↗
USD 139K–157K / anRemoteProdus și design
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Los Angelesoriginal ↗
USD 82K–98K / anHibridCustomer success și suport
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Londonoriginal ↗
GBP 110K–143K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
CreatorIQ·Media, divertisment și publicitate·Warsaworiginal ↗
PLN 383K–536K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 139, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 13:19 UTC, corp de 874704 octeți.