RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare

← înapoi

DailyPay

10 posturi deschise45% remoteStatele Unite ale Americii

Marketplace-uriCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 10% din 10 posturi

Finanțe și juridic27%
Customer success și suport18%
Management de proiect și program18%
Vânzări9%
Date și machine learning9%
Operațiuni și administrație9%
Strategie, consultanță și analiză9%
11joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
22deschise pe pagina de cariere, orice vechime
35vârsta mediană, zile
9%IT (1)
0%în Europa (0)
45%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 22 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 325 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
010
020
030
040
050
061
072
082
096
1010

Mod de lucru

Hibrid6 · 55%
Remote5 · 45%

Nivel de experiență

Senior9 · 82%
Mid-level2 · 18%

Rol

Finanțe și juridic3 · 27%
Management de proiect și program2 · 18%
Customer success și suport2 · 18%
Vânzări1 · 9%
Operațiuni și administrație1 · 9%
Strategie, consultanță și analiză1 · 9%
Date și machine learning1 · 9%

Țări

Statele Unite ale Americii11

Orașe

New York City7

Joburi din ultimele 30 de zile

DailyPay·Marketplace-uri·NYC Headquartersoriginal ↗
USD 100K–131K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
Original: Account Executive, SME
DailyPay·Marketplace-uri·US-Remoteoriginal ↗
USD 100K / anRemotedoar SUAMid-levelVânzări
Original: Senior Implementation Manager
DailyPay·Marketplace-uri·US-Remoteoriginal ↗
USD 99K–151K / anRemotedoar SUASeniorManagement de proiect și program
DailyPay·Marketplace-uri·NYC Headquartersoriginal ↗
USD 115K–151K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
DailyPay·Marketplace-uri·US-Remoteoriginal ↗
USD 86K–131K / anRemotedoar SUASeniorManagement de proiect și program
DailyPay·Marketplace-uri·NYC Headquartersoriginal ↗
USD 112K–175K / anHibridSeniorCustomer success și suport
DailyPay·Marketplace-uri·US-Remoteoriginal ↗
USD 112K–175K / anRemotedoar SUASeniorCustomer success și suport

Contabil/ă Senior

acum 17 zile
Original: Senior Accountant
DailyPay·Marketplace-uri·NYC Headquartersoriginal ↗
USD 100K–131K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
DailyPay·Marketplace-uri·NYC Headquarters | US-Remoteoriginal ↗
USD 136K–209K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Original: Operational Insights Specialist
DailyPay·Marketplace-uri·NYC Headquartersoriginal ↗
USD 86K–131K / anHibridMid-levelStrategie, consultanță și analiză
DailyPay·Marketplace-uri·US-Remote | NYC Headquartersoriginal ↗
USD 170K–190K / anRemotedoar SUASeniorDate și machine learningGolangPythonSQL

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 97, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:05 UTC, corp de 365117 octeți.