DailyPay
10 posturi deschise45% remoteStatele Unite ale Americii
Marketplace-uriCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 10% din 10 posturi
Finanțe și juridic27%
Customer success și suport18%
Management de proiect și program18%
Vânzări9%
Date și machine learning9%
Operațiuni și administrație9%
Strategie, consultanță și analiză9%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
11joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
22deschise pe pagina de cariere, orice vechime
35vârsta mediană, zile
9%IT (1)
0%în Europa (0)
45%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 22 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 325 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid6 · 55%
Remote5 · 45%
Nivel de experiență
Senior9 · 82%
Mid-level2 · 18%
Rol
Finanțe și juridic3 · 27%
Management de proiect și program2 · 18%
Customer success și suport2 · 18%
Vânzări1 · 9%
Operațiuni și administrație1 · 9%
Strategie, consultanță și analiză1 · 9%
Date și machine learning1 · 9%
Țări
Statele Unite ale Americii11
Orașe
New York City7
Joburi din ultimele 30 de zile
Senior Analyst, Corporate Finance
acum 1 ziUSD 100K–131K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
Account Executive, SME
acum 1 ziOriginal: Account Executive, SME
USD 100K / anRemotedoar SUAMid-levelVânzări
Manager Implementare Senior
acum 3 zileOriginal: Senior Implementation Manager
USD 99K–151K / anRemotedoar SUASeniorManagement de proiect și program
Accounting Manager
acum 9 zileUSD 115K–151K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
Implementation Manager
acum 11 zileUSD 86K–131K / anRemotedoar SUASeniorManagement de proiect și program
Strategic Client Success Manager
acum 15 zileUSD 112K–175K / anHibridSeniorCustomer success și suport
Strategic Client Success Manager
acum 15 zileUSD 112K–175K / anRemotedoar SUASeniorCustomer success și suport
Contabil/ă Senior
acum 17 zileOriginal: Senior Accountant
USD 100K–131K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
Lead Product Operations Manager (Data)
acum 18 zileUSD 136K–209K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Specialist/ă Insight-uri Operaționale
acum 21 de zileOriginal: Operational Insights Specialist
USD 86K–131K / anHibridMid-levelStrategie, consultanță și analiză
Senior Software Engineer, ML Platform
acum 29 de zileUSD 170K–190K / anRemotedoar SUASeniorDate și machine learningGolangPythonSQL
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 97, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:05 UTC, corp de 365117 octeți.