RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← înapoi

Darkroom

21 de posturi deschise64% remoteBraziliaSpaniaPortugalia

E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 5% din 21 posturi

Marketing și comunicare50%
Management executiv și conducere18%
Creație, media și redactare14%
Vânzări4%
Dezvoltare full-stack4%
Resurse umane / HR / recrutare4%
Produs și design4%
22joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
21posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-09)
36deschise pe pagina de cariere, orice vechime
16vârsta mediană, zile
5%IT (1)
50%în Europa (11)
64%remote
23%cu salariu

Indicator de mărime: 36 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 224 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
031
041
050
060
072
085
097
1020

Mod de lucru

Remote14 · 64%
Hibrid7 · 32%
La birou1 · 5%

Nivel de experiență

Staff6 · 27%
Mid-level5 · 23%
Senior3 · 14%
Conducere (C-level)1 · 5%
Junior1 · 5%

Rol

Marketing și comunicare11 · 50%
Management executiv și conducere4 · 18%
Creație, media și redactare3 · 14%
Produs și design1 · 5%
Dezvoltare full-stack1 · 5%
Vânzări1 · 5%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 5%

Țări

Brazilia13
Spania11
Portugalia11
Statele Unite ale Americii9
Argentina2
Mexic2
Franța1

Orașe

New York City7
Washington1
Barcelona1
Bordeaux1
Curitiba1
Florianópolis1
Lisbon1
Madrid1

Joburi din ultimele 30 de zile

Darkroom·E-commerce și retail·USA | Californiaoriginal ↗
La birouConducere (C-level)Management executiv și conducere
Darkroom·E-commerce și retail·New York | Florida | New Jersey | USA | California | Texasoriginal ↗
HibridStaffMarketing și comunicare
Darkroom·E-commerce și retail·New York | Florida | New Jersey | USA | California | Texasoriginal ↗
HibridStaffMarketing și comunicare
Darkroom·E-commerce și retail·Brazil | Argentina | Mexico | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteJuniorMarketing și comunicare
Original: Email Marketing Specialist
Darkroom·E-commerce și retail·Brazil | Argentina | Mexico | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteMid-levelMarketing și comunicare

Designer UI/UX

acum 4 zile
Original: UI/UX Designer
Darkroom·E-commerce și retail·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Original: Associate Director, Programmatic
Darkroom·E-commerce și retail·New York | Florida | New Jersey | Texasoriginal ↗
USD 110K / anHibridStaffManagement executiv și conducere
Darkroom·E-commerce și retail·USA | Washington | USA | Californiaoriginal ↗
USD 160K–220K / anRemoteStaffCreație, media și redactare

X Writer

acum 7 zile
Darkroom·E-commerce și retail·New York | Florida | New Jersey | Texasoriginal ↗
HibridCreație, media și redactare
Darkroom·E-commerce și retail·New York | Florida | New Jersey | Texasoriginal ↗
USD 120K / anHibridStaffMarketing și comunicare
Original: Editor, Marketing
Darkroom·E-commerce și retail·Lisbon | Curitiba | Barcelona | Porto | Florianópolis | Belo Horinzote | Rio de Janeiro | Madrid | São Paulooriginal ↗
RemoteMid-levelMarketing și comunicare
Darkroom·E-commerce și retail·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteMid-levelMarketing și comunicare

X Writer

acum 14 zile
Darkroom·E-commerce și retail·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteCreație, media și redactare
Darkroom·E-commerce și retail·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteMarketing și comunicare
Original: Marketing Ops Manager
Darkroom·E-commerce și retail·Brazil | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteMarketing și comunicare

Creator Manager

acum 14 zile
Darkroom·E-commerce și retail·Portugal | Spain | Braziloriginal ↗
RemoteManagement executiv și conducere

Lifecycle Manager

acum 14 zile
Darkroom·E-commerce și retail·Portugal | Spain | Braziloriginal ↗
RemoteManagement executiv și conducere
Darkroom·E-commerce și retail·Braziloriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare full-stackJavaScriptPythonTypeScript
Darkroom·E-commerce și retail·New Yorkoriginal ↗
USD 90K–100K / anHibridSeniorVânzări

Recruiter

acum 21 de zile
Original: Recruiter
Darkroom·E-commerce și retail·Braziloriginal ↗
RemoteMid-levelResurse umane / HR / recrutare

Social Media Manager

acum 24 de zile
Darkroom·E-commerce și retail·Portugal | Spain | Braziloriginal ↗
RemoteMid-levelMarketing și comunicare

Director, Content

acum 25 de zile
Darkroom·E-commerce și retail·New Yorkoriginal ↗
USD 120K / anHibridStaffMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 163, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:39 UTC, corp de 679727 octeți.