Darkroom
21 de posturi deschise64% remoteBraziliaSpaniaPortugalia
E-commerce și retailCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 5% din 21 posturi
Marketing și comunicare50%
Management executiv și conducere18%
Creație, media și redactare14%
Vânzări4%
Dezvoltare full-stack4%
Resurse umane / HR / recrutare4%
Produs și design4%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 21 de posturi în căutare
22joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
21posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
5publicate în ziua cea mai activă (2026-10-09)
36deschise pe pagina de cariere, orice vechime
16vârsta mediană, zile
5%IT (1)
50%în Europa (11)
64%remote
23%cu salariu
Indicator de mărime: 36 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 224 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote14 · 64%
Hibrid7 · 32%
La birou1 · 5%
Nivel de experiență
Staff6 · 27%
Mid-level5 · 23%
Senior3 · 14%
Conducere (C-level)1 · 5%
Junior1 · 5%
Rol
Marketing și comunicare11 · 50%
Management executiv și conducere4 · 18%
Creație, media și redactare3 · 14%
Produs și design1 · 5%
Dezvoltare full-stack1 · 5%
Vânzări1 · 5%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 5%
Țări
Brazilia13
Spania11
Portugalia11
Statele Unite ale Americii9
Argentina2
Mexic2
Franța1
Orașe
New York City7
Washington1
Barcelona1
Bordeaux1
Curitiba1
Florianópolis1
Lisbon1
Madrid1
Joburi din ultimele 30 de zile
VP, Client Leadership
acum 13 hLa birouConducere (C-level)Management executiv și conducere
Senior Director, Paid Social
acum 1 ziHibridStaffMarketing și comunicare
Senior Director, Paid Search
acum 1 ziHibridStaffMarketing și comunicare
Email Marketing Associate
acum 2 zileRemoteJuniorMarketing și comunicare
Specialist/ă Email Marketing
acum 3 zileOriginal: Email Marketing Specialist
RemoteMid-levelMarketing și comunicare
Director/oare Associate, Programmatic
acum 4 zileOriginal: Associate Director, Programmatic
USD 110K / anHibridStaffManagement executiv și conducere
Senior Director, Creative Strategy
acum 7 zileUSD 160K–220K / anRemoteStaffCreație, media și redactare
X Writer
acum 7 zileHibridCreație, media și redactare
Associate Director, Paid Search
acum 9 zileUSD 120K / anHibridStaffMarketing și comunicare
Designer, Social & Brand
acum 10 zileRemoteMid-levelMarketing și comunicare
X Writer
acum 14 zileRemoteCreație, media și redactare
Partnerships, Webinars & Events Manager
acum 14 zileRemoteMarketing și comunicare
Creator Manager
acum 14 zileRemoteManagement executiv și conducere
Lifecycle Manager
acum 14 zileRemoteManagement executiv și conducere
Full-Stack Engineer
acum 16 zileRemoteSeniorDezvoltare full-stackJavaScriptPythonTypeScript
Lead Account Executive, Commerce Growth
acum 16 zileUSD 90K–100K / anHibridSeniorVânzări
Social Media Manager
acum 24 de zileRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Director, Content
acum 25 de zileUSD 120K / anHibridStaffMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 163, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:39 UTC, corp de 679727 octeți.