RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← înapoi

Docebo

16 posturi deschise28% remoteCanadaGeorgiaItalia

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 56% din 16 posturi

DevOps / SRE / Platformă / Cloud17%
Vânzări11%
Dezvoltare backend11%
Securitate IT11%
Marketing și comunicare11%
Dezvoltare software (general)11%
Dezvoltare full-stack6%
Suport IT și administrare6%
18joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-19)
45deschise pe pagina de cariere, orice vechime
38vârsta mediană, zile
61%IT (11)
22%în Europa (4)
28%remote
78%cu salariu

Indicator de mărime: 45 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 168 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
052
060
072
084
0921
1016

Mod de lucru

Hibrid13 · 72%
Remote5 · 28%

Nivel de experiență

Senior7 · 39%
Mid-level3 · 17%
Junior2 · 11%
Staff1 · 6%
Conducere (C-level)1 · 6%

Rol

DevOps / SRE / Platformă / Cloud4 · 22%
Dezvoltare backend2 · 11%
Dezvoltare software (general)2 · 11%
Vânzări2 · 11%
Marketing și comunicare2 · 11%
Dezvoltare full-stack1 · 6%
Operațiuni și administrație1 · 6%
Securitate IT1 · 6%

Țări

Canada10
Georgia3
Italia3
Statele Unite ale Americii2
Franța2

Orașe

Toronto9
Milan3
Paris2

Joburi din ultimele 30 de zile

Docebo·AI și date·Remote USAoriginal ↗
USD 104K–138,7K / anRemotedoar SUASeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashGolangPython
Docebo·AI și date·Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 102,8K–137K / anHibridSeniorDezvoltare backendGolangPHP
Original: Staff Product Engineer
Docebo·AI și date·Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 148,1K–197,5K / anHibridStaffDezvoltare full-stackGolangJavaScriptPHP
Original: Resource Planning Lead
Docebo·AI și date·Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 79,5K–95K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Original: Founding Forward Deployed Engineer
Docebo·AI și date·Remote Canada | Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 150K–200K / anRemoteDezvoltare software (general)TypeScript
Original: Founding Forward Deployed Engineer
Docebo·AI și date·Remote USAoriginal ↗
Remotedoar SUADezvoltare software (general)TypeScript
Original: Business Development Representative, Mid-Market
Docebo·AI și date·Atlanta, Georgia | Athens, Georgiaoriginal ↗
CAD 76,1K–101,4K / anHibridJuniorVânzări
Docebo·AI și date·Biassono, Italy | Milan, Italyoriginal ↗
EUR 45K–55K / anHibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPython
Docebo·AI și date·Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 123,4K–164,5K / anHibridSeniorDezvoltare backendGolangJavaScriptPHP
Docebo·AI și date·Paris, Franceoriginal ↗
HibridVânzărifranceză obligatorie
Docebo·AI și date·Remote Canada | Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 98,6K–131,4K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Docebo·AI și date·Remote Canadaoriginal ↗
CAD 98,6K–131,4K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Original: Vice President, Information Security
Docebo·AI și date·Atlanta, Georgia | Toronto, Ontario | Athens, Georgiaoriginal ↗
HibridConducere (C-level)Securitate IT

IT Support Analyst II

acum 21 de zile
Docebo·AI și date·Athens, Georgia | Atlanta, Georgiaoriginal ↗
HibridMid-levelSuport IT și administrareBash
Docebo·AI și date·Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 90,8K–121K / anHibridProdus și design

Junior Cloud Engineer

acum 21 de zile
Docebo·AI și date·Biassono, Italy | Milan, Italyoriginal ↗
EUR 25,3K–33,7K / anHibridJuniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPython
Original: Customer Success Manager, Enterprise
Docebo·AI și date·Toronto, Ontariooriginal ↗
CAD 93,3K–124,4K / anHibridSeniorCustomer success și suport
Docebo·AI și date·Biassono, Italy | Paris, France | Milan, Italyoriginal ↗
EUR 52,4K–80,5K / anHibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 187, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:05 UTC, corp de 932097 octeți.