Docebo
16 posturi deschise28% remoteCanadaGeorgiaItalia
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 56% din 16 posturi
DevOps / SRE / Platformă / Cloud17%
Vânzări11%
Dezvoltare backend11%
Securitate IT11%
Marketing și comunicare11%
Dezvoltare software (general)11%
Dezvoltare full-stack6%
Suport IT și administrare6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 16 posturi în căutare
18joburi, ultimele 30 de zile
7noi, ultimele 7 zile
16posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-19)
45deschise pe pagina de cariere, orice vechime
38vârsta mediană, zile
61%IT (11)
22%în Europa (4)
28%remote
78%cu salariu
Indicator de mărime: 45 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 168 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid13 · 72%
Remote5 · 28%
Nivel de experiență
Senior7 · 39%
Mid-level3 · 17%
Junior2 · 11%
Staff1 · 6%
Conducere (C-level)1 · 6%
Rol
DevOps / SRE / Platformă / Cloud4 · 22%
Dezvoltare backend2 · 11%
Dezvoltare software (general)2 · 11%
Vânzări2 · 11%
Marketing și comunicare2 · 11%
Dezvoltare full-stack1 · 6%
Operațiuni și administrație1 · 6%
Securitate IT1 · 6%
Țări
Canada10
Georgia3
Italia3
Statele Unite ale Americii2
Franța2
Orașe
Toronto9
Milan3
Paris2
Joburi din ultimele 30 de zile
Senior Cloud Engineer I
acum 7 hUSD 104K–138,7K / anRemotedoar SUASeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashGolangPython
Senior Product Engineer I - Golang
acum 13 hCAD 102,8K–137K / anHibridSeniorDezvoltare backendGolangPHP
Product Engineer Staff
acum 3 zileOriginal: Staff Product Engineer
CAD 148,1K–197,5K / anHibridStaffDezvoltare full-stackGolangJavaScriptPHP
Coordonator/oare Planificare Resurse
acum 3 zileOriginal: Resource Planning Lead
CAD 79,5K–95K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Forward Deployed Engineer Fondator
acum 4 zileOriginal: Founding Forward Deployed Engineer
CAD 150K–200K / anRemoteDezvoltare software (general)TypeScript
Forward Deployed Engineer Fondator
acum 4 zileOriginal: Founding Forward Deployed Engineer
Remotedoar SUADezvoltare software (general)TypeScript
Original: Business Development Representative, Mid-Market
CAD 76,1K–101,4K / anHibridJuniorVânzări
Senior Cloud Engineer I
acum 15 zileEUR 45K–55K / anHibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPython
Senior Product Engineer II - Backend
acum 16 zileCAD 123,4K–164,5K / anHibridSeniorDezvoltare backendGolangJavaScriptPHP
Account Executive, Mid-Market (France)
acum 17 zileHibridVânzărifranceză obligatorie
Enterprise Marketing Manager, Partnerships
acum 18 zileCAD 98,6K–131,4K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Enterprise Marketing Manager
acum 18 zileCAD 98,6K–131,4K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
Vicepreședinte, Securitatea Informațiilor
acum 18 zileOriginal: Vice President, Information Security
HibridConducere (C-level)Securitate IT
IT Support Analyst II
acum 21 de zileHibridMid-levelSuport IT și administrareBash
Salesforce Product Owner
acum 21 de zileCAD 90,8K–121K / anHibridProdus și design
Junior Cloud Engineer
acum 21 de zileEUR 25,3K–33,7K / anHibridJuniorDevOps / SRE / Platformă / CloudBashPython
Customer Success Manager, Enterprise
acum 25 de zileOriginal: Customer Success Manager, Enterprise
CAD 93,3K–124,4K / anHibridSeniorCustomer success și suport
Senior Site Reliability Engineer
acum 28 de zileEUR 52,4K–80,5K / anHibridSeniorDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 187, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:05 UTC, corp de 932097 octeți.