RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 8 min
Română
Autentificare
Deze pagina is ook beschikbaar in: Nederlands.Wisselen×

← înapoi

DuckDuckGo

10 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale AmericiiCanadaAustria

Sector public, educație și non-profitCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 40% din 10 posturi

Dezvoltare software (general)30%
Marketing și comunicare20%
Produs și design20%
Vânzări10%
Date și machine learning10%
Finanțe și juridic10%
10joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
13deschise pe pagina de cariere, orice vechime
15vârsta mediană, zile
40%IT (4)
60%în Europa (6)
100%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 13 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 193 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
041
051
060
071
080
090
1010

Mod de lucru

Remote10 · 100%

Nivel de experiență

Senior8 · 80%
Staff1 · 10%

Rol

Dezvoltare software (general)3 · 30%
Produs și design2 · 20%
Marketing și comunicare2 · 20%
Vânzări1 · 10%
Finanțe și juridic1 · 10%
Date și machine learning1 · 10%

Țări

Statele Unite ale Americii9
Canada7
Austria6
Elveția6
Cehia6
Spania6
Regatul Unit6
Ungaria6

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·Remote | Japan (Remote) | Slovakia (Remote) | Spain (Remote) | Czechia (Remote) | Switzerland (Remote) | Estonia (Remote) | Singapore (Remote) | Mexico (Remote) | Portugal (Remote) | USA (Remote) | Kyrgyzstan (Remote) | Bulgaria (Remote) | Austria (Remote) | Iceland (Remote) | Hungary (Remote) | Ireland (Remote) | Canada (Remote) | South Africa (Remote) | Brazil (Remote) | Mauritius (Remote) | UK (Remote) | Romania (Remote) | Cyprus (Remote) | Malta (Remote) | Latvia (Remote) | Argentina (Remote) | Bosnia and Herzegovina (Remote) | Poland (Remote) | Uruguay (Remote)original ↗
USD 178,5K / anRemoteSeniorProdus și design
DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·Remote | Japan (Remote) | Slovakia (Remote) | Spain (Remote) | Czechia (Remote) | Switzerland (Remote) | Estonia (Remote) | Singapore (Remote) | Slovenia (Remote) | Mexico (Remote) | Portugal (Remote) | USA (Remote) | Israel (Remote) | Kyrgyzstan (Remote) | Bulgaria (Remote) | Austria (Remote) | Iceland (Remote) | Croatia (Remote) | Hungary (Remote) | Ireland (Remote) | Canada (Remote) | South Africa (Remote) | Brazil (Remote) | Greece (Remote) | Mauritius (Remote) | UK (Remote) | Romania (Remote) | Cyprus (Remote) | Malta (Remote) | Latvia (Remote) | Argentina (Remote) | Bosnia and Herzegovina (Remote) | Poland (Remote) | Uruguay (Remote)original ↗
USD 129K / anRemoteMarketing și comunicare
Original: Director, Paid Marketing - Subscription (US Remote)
DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·United States (Remote)original ↗
USD 243,8K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Original: Senior Product Partnerships Manager (Remote within USA or Canada)
DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·USA (Remote) | Canada (Remote)original ↗
USD 200,3K / anRemoteSeniorVânzări
DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·Remote | USA (Remote) | Canada (Remote)original ↗
USD 190,5K–214,8K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·Remote | Japan (Remote) | Slovakia (Remote) | Spain (Remote) | Czechia (Remote) | Switzerland (Remote) | Estonia (Remote) | Singapore (Remote) | Slovenia (Remote) | Mexico (Remote) | Portugal (Remote) | USA (Remote) | Israel (Remote) | Kyrgyzstan (Remote) | Bulgaria (Remote) | Austria (Remote) | Iceland (Remote) | Croatia (Remote) | Hungary (Remote) | Ireland (Remote) | Canada (Remote) | South Africa (Remote) | Brazil (Remote) | Greece (Remote) | Mauritius (Remote) | UK (Remote) | Romania (Remote) | Cyprus (Remote) | Malta (Remote) | Latvia (Remote) | Argentina (Remote) | Bosnia and Herzegovina (Remote) | Poland (Remote) | Uruguay (Remote)original ↗
USD 190,5K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)C++
DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·Remote | Slovakia (Remote) | Spain (Remote) | Czechia (Remote) | Switzerland (Remote) | Portugal (Remote) | USA (Remote) | Austria (Remote) | Iceland (Remote) | Hungary (Remote) | Ireland (Remote) | UK (Remote) | Romania (Remote) | Poland (Remote)original ↗
USD 190,5K / anRemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·Remote | Japan (Remote) | Slovakia (Remote) | Spain (Remote) | Czechia (Remote) | Switzerland (Remote) | Estonia (Remote) | Singapore (Remote) | Mexico (Remote) | Portugal (Remote) | USA (Remote) | Israel (Remote) | Kyrgyzstan (Remote) | Bulgaria (Remote) | Austria (Remote) | Iceland (Remote) | Hungary (Remote) | Ireland (Remote) | Canada (Remote) | South Africa (Remote) | Brazil (Remote) | Mauritius (Remote) | UK (Remote) | Romania (Remote) | Cyprus (Remote) | Malta (Remote) | Latvia (Remote) | Argentina (Remote) | Bosnia and Herzegovina (Remote) | Poland (Remote) | Uruguay (Remote)original ↗
USD 190,5K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)C#C++JavaScript
Original: Senior Privacy Engineer
DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·Remote | Japan (Remote) | Slovakia (Remote) | Spain (Remote) | Czechia (Remote) | Switzerland (Remote) | Estonia (Remote) | Singapore (Remote) | Mexico (Remote) | USA (Remote) | Israel (Remote) | Kyrgyzstan (Remote) | Bulgaria (Remote) | Austria (Remote) | India (Remote) | Iceland (Remote) | Hungary (Remote) | Ireland (Remote) | Canada (Remote) | South Africa (Remote) | Brazil (Remote) | Finland (Remote) | UK (Remote) | Romania (Remote) | Cyprus (Remote) | Malta (Remote) | Latvia (Remote) | Argentina (Remote) | Poland (Remote) | Uruguay (Remote)original ↗
USD 190,5K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)GolangJavaScriptPerl
DuckDuckGo·Sector public, educație și non-profit·Remoteoriginal ↗
USD 178,5K / anRemoteSeniorProdus și design

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 94, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:06 UTC, corp de 310267 octeți.