DuckDuckGo
10 posturi deschise100% remoteStatele Unite ale AmericiiCanadaAustria
Sector public, educație și non-profitCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 40% din 10 posturi
Dezvoltare software (general)30%
Marketing și comunicare20%
Produs și design20%
Vânzări10%
Date și machine learning10%
Finanțe și juridic10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 10 posturi în căutare
10joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
10posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
13deschise pe pagina de cariere, orice vechime
15vârsta mediană, zile
40%IT (4)
60%în Europa (6)
100%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 13 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 193 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote10 · 100%
Nivel de experiență
Senior8 · 80%
Staff1 · 10%
Rol
Dezvoltare software (general)3 · 30%
Produs și design2 · 20%
Marketing și comunicare2 · 20%
Vânzări1 · 10%
Finanțe și juridic1 · 10%
Date și machine learning1 · 10%
Țări
Statele Unite ale Americii9
Canada7
Austria6
Elveția6
Cehia6
Spania6
Regatul Unit6
Ungaria6
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Senior Product Designer
acum 14 hUSD 178,5K / anRemoteSeniorProdus și design
Communications and Social Media Manager
acum 2 zileUSD 129K / anRemoteMarketing și comunicare
Original: Director, Paid Marketing - Subscription (US Remote)
USD 243,8K / anRemotedoar SUAStaffMarketing și comunicare
Original: Senior Product Partnerships Manager (Remote within USA or Canada)
USD 200,3K / anRemoteSeniorVânzări
Senior Strategic Finance Manager
acum 9 zileUSD 190,5K–214,8K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
Senior C++ Engineer
acum 9 zileUSD 190,5K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)C++
Senior Data Scientist
acum 15 zileUSD 190,5K / anRemoteSeniorDate și machine learningPythonSQL
Senior Web Compatibility Engineer
acum 21 de zileUSD 190,5K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)C#C++JavaScript
Privacy Engineer Senior
acum 21 de zileOriginal: Senior Privacy Engineer
USD 190,5K / anRemoteSeniorDezvoltare software (general)GolangJavaScriptPerl
Senior Product Designer, Design Systems
acum 22 de zileUSD 178,5K / anRemoteSeniorProdus și design
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 94, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:06 UTC, corp de 310267 octeți.