RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare

← înapoi

Ema

8 posturi deschise44% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitIndia

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 62% din 8 posturi

Date și machine learning22%
Vânzări11%
Securitate IT11%
Dezvoltare full-stack11%
Marketing și comunicare11%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud11%
Suport IT și administrare11%
Altele11%
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
38deschise pe pagina de cariere, orice vechime
91vârsta mediană, zile
67%IT (6)
22%în Europa (2)
44%remote
11%cu salariu

Indicator de mărime: 38 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 730 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

111
120
010
020
031
041
050
065
075
087
092
108

Mod de lucru

Remote4 · 44%
Hibrid3 · 33%
Mod de lucru nespecificat2 · 22%

Nivel de experiență

Mid-level4 · 44%
Senior1 · 11%
Junior1 · 11%

Rol

Date și machine learning2 · 22%
Dezvoltare full-stack1 · 11%
Securitate IT1 · 11%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 11%
Suport IT și administrare1 · 11%
Vânzări1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%

Țări

Statele Unite ale Americii5
Regatul Unit2
India1
Canada1

Orașe

Mountain View3
Bengaluru1
San Francisco1
Vancouver1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Software Engineer, Machine Learning
Ema·AI și date·Mountain View (Hybrid)original ↗
USD 160K–220K / anHibridMid-levelDate și machine learningPythonSQL
Original: Software Engineer, Full-Stack
Ema·AI și date·Mountain View (Hybrid)original ↗
HibridMid-levelDezvoltare full-stackJavaScriptPython
Original: Senior Security Engineer - Cloud & AI Platform
Ema·AI și date·India - Bengaluruoriginal ↗
SeniorSecuritate ITBashPython
Ema·AI și date·Mountain View (Hybrid) | United Statesoriginal ↗
HibridMid-levelDevOps / SRE / Platformă / Cloud

IT Engineer

acum 18 zile
Ema·AI și date·San Francisco Bay Area | United Statesoriginal ↗
RemoteJuniorSuport IT și administrareBashPython

AI Resident UK/EMEA

acum 22 de zile
Ema·AI și date·United Kingdom (Remote)original ↗
Remotedoar UK
Original: Sales Development Representative
Ema·AI și date·United Statesoriginal ↗
RemoteMid-levelVânzări
Original: Software Engineer, Machine Learning
Ema·AI și date·Vancouver, BCoriginal ↗
Date și machine learning
Ema·AI și date·United Kingdom (Remote)original ↗
Remotedoar UKMarketing și comunicare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:06 UTC, corp de 482995 octeți.