Ema
8 posturi deschise44% remoteStatele Unite ale AmericiiRegatul UnitIndia
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 62% din 8 posturi
Date și machine learning22%
Vânzări11%
Securitate IT11%
Dezvoltare full-stack11%
Marketing și comunicare11%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud11%
Suport IT și administrare11%
Altele11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1.1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-01)
38deschise pe pagina de cariere, orice vechime
91vârsta mediană, zile
67%IT (6)
22%în Europa (2)
44%remote
11%cu salariu
Indicator de mărime: 38 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 730 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote4 · 44%
Hibrid3 · 33%
Mod de lucru nespecificat2 · 22%
Nivel de experiență
Mid-level4 · 44%
Senior1 · 11%
Junior1 · 11%
Rol
Date și machine learning2 · 22%
Dezvoltare full-stack1 · 11%
Securitate IT1 · 11%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 11%
Suport IT și administrare1 · 11%
Vânzări1 · 11%
Marketing și comunicare1 · 11%
Țări
Statele Unite ale Americii5
Regatul Unit2
India1
Canada1
Orașe
Mountain View3
Bengaluru1
San Francisco1
Vancouver1
Joburi din ultimele 30 de zile
Software Engineer, Machine Learning
acum 2 zileOriginal: Software Engineer, Machine Learning
USD 160K–220K / anHibridMid-levelDate și machine learningPythonSQL
Software Engineer, Full-Stack
acum 2 zileOriginal: Software Engineer, Full-Stack
HibridMid-levelDezvoltare full-stackJavaScriptPython
Original: Senior Security Engineer - Cloud & AI Platform
SeniorSecuritate ITBashPython
Devops Engineer, US
acum 14 zileHibridMid-levelDevOps / SRE / Platformă / Cloud
IT Engineer
acum 18 zileRemoteJuniorSuport IT și administrareBashPython
AI Resident UK/EMEA
acum 22 de zileRemotedoar UK
Sales Development Representative
acum 22 de zileOriginal: Sales Development Representative
RemoteMid-levelVânzări
Software Engineer, Machine Learning
acum 22 de zileOriginal: Software Engineer, Machine Learning
Date și machine learning
Field Marketing Manager, EMEA
acum 23 de zileRemotedoar UKMarketing și comunicare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:06 UTC, corp de 482995 octeți.