RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat chiar acum
Română
Autentificare

← înapoi

HackerOne

8 posturi deschise50% remoteStatele Unite ale AmericiiIndiaRegatul Unit

Securitate ciberneticăCompanie de produse softwarePonderea IT: 62% din 8 posturi

Suport IT și administrare25%
GTM Engineering25%
Securitate IT12%
Marketing și comunicare12%
Finanțe și juridic12%
Customer success și suport12%
8joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
11deschise pe pagina de cariere, orice vechime
7vârsta mediană, zile
62%IT (5)
12%în Europa (1)
50%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 11 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 127 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
082
091
107

Mod de lucru

Remote4 · 50%
La birou4 · 50%

Nivel de experiență

Senior4 · 50%
Mid-level2 · 25%
Conducere (C-level)1 · 12%
Staff1 · 12%

Rol

GTM Engineering2 · 25%
Suport IT și administrare2 · 25%
Finanțe și juridic1 · 12%
Customer success și suport1 · 12%
Marketing și comunicare1 · 12%
Securitate IT1 · 12%

Țări

Statele Unite ale Americii4
India4
Regatul Unit1

Orașe

Pune4
Austin3
Washington3
Boston2
Seattle2
London1
San Francisco1

Joburi din ultimele 30 de zile

HackerOne·Securitate cibernetică·Washington DC | Seattle | San Francisco | Boston | London | Austinoriginal ↗
USD 250K–320K / anRemoteConducere (C-level)Finanțe și juridic
HackerOne·Securitate cibernetică·Boston | Washington DC | Austinoriginal ↗
USD 141K–173K / anRemoteSeniorCustomer success și suport
HackerOne·Securitate cibernetică·Puneoriginal ↗
INR 3.040K–3.420K / anLa birouSeniorGTM Engineering
Original: Applications Engineer, GTM Systems
HackerOne·Securitate cibernetică·Puneoriginal ↗
INR 3.672K–4.131K / anLa birouMid-levelGTM Engineering
Original: Content Marketing Manager
HackerOne·Securitate cibernetică·Austinoriginal ↗
USD 96K–144K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
HackerOne·Securitate cibernetică·Puneoriginal ↗
INR 9.040K–12.000K / anLa birouStaffSuport IT și administrare
Original: Senior Automation Engineer, IT Help Desk
HackerOne·Securitate cibernetică·Puneoriginal ↗
INR 2.200K–2.700K / anLa birouSeniorSuport IT și administrare
HackerOne·Securitate cibernetică·Seattle | Washington DCoriginal ↗
USD 180K–220K / anRemoteSeniorSecuritate ITGolangPython

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 95, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:06 UTC, corp de 240464 octeți.