HackerOne
8 posturi deschise50% remoteStatele Unite ale AmericiiIndiaRegatul Unit
Securitate ciberneticăCompanie de produse softwarePonderea IT: 62% din 8 posturi
Suport IT și administrare25%
GTM Engineering25%
Securitate IT12%
Marketing și comunicare12%
Finanțe și juridic12%
Customer success și suport12%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 8 posturi în căutare
8joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
8posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
2publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
11deschise pe pagina de cariere, orice vechime
7vârsta mediană, zile
62%IT (5)
12%în Europa (1)
50%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 11 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 127 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote4 · 50%
La birou4 · 50%
Nivel de experiență
Senior4 · 50%
Mid-level2 · 25%
Conducere (C-level)1 · 12%
Staff1 · 12%
Rol
GTM Engineering2 · 25%
Suport IT și administrare2 · 25%
Finanțe și juridic1 · 12%
Customer success și suport1 · 12%
Marketing și comunicare1 · 12%
Securitate IT1 · 12%
Țări
Statele Unite ale Americii4
India4
Regatul Unit1
Orașe
Pune4
Austin3
Washington3
Boston2
Seattle2
London1
San Francisco1
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 250K–320K / anRemoteConducere (C-level)Finanțe și juridic
USD 141K–173K / anRemoteSeniorCustomer success și suport
Senior Applications Engineer, GTM Systems
acum 2 zileINR 3.040K–3.420K / anLa birouSeniorGTM Engineering
Applications Engineer, Sisteme GTM
acum 2 zileOriginal: Applications Engineer, GTM Systems
INR 3.672K–4.131K / anLa birouMid-levelGTM Engineering
Manager Marketing de Conținut
acum 3 zileOriginal: Content Marketing Manager
USD 96K–144K / anRemoteMid-levelMarketing și comunicare
INR 9.040K–12.000K / anLa birouStaffSuport IT și administrare
Automation Engineer Senior, IT Help Desk
acum 9 zileOriginal: Senior Automation Engineer, IT Help Desk
INR 2.200K–2.700K / anLa birouSeniorSuport IT și administrare
Senior Security Engineer, Identity and Access Management
acum 28 de zileUSD 180K–220K / anRemoteSeniorSecuritate ITGolangPython
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 95, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:06 UTC, corp de 240464 octeți.