Higgsfield
44 de posturi deschise16% remoteKazahstanStatele Unite ale Americii
Media, divertisment și publicitateCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 27% din 44 posturi
Finanțe și juridic20%
Dezvoltare backend11%
Marketing și comunicare11%
Resurse umane / HR / recrutare9%
Produs și design9%
Date și machine learning7%
Vânzări4%
Altele4%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 44 de posturi în căutare
44joburi, ultimele 30 de zile
12noi, ultimele 7 zile
44posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
7publicate în ziua cea mai activă (2026-09-30)
96deschise pe pagina de cariere, orice vechime
39vârsta mediană, zile
27%IT (12)
0%în Europa (0)
16%remote
32%cu salariu
Indicator de mărime: 96 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 186 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
La birou26 · 59%
Hibrid11 · 25%
Remote7 · 16%
Nivel de experiență
Senior9 · 20%
Staff4 · 9%
Mid-level3 · 7%
Conducere (C-level)2 · 5%
Junior1 · 2%
Rol
Finanțe și juridic9 · 20%
Dezvoltare backend5 · 11%
Marketing și comunicare5 · 11%
Produs și design4 · 9%
Resurse umane / HR / recrutare4 · 9%
Date și machine learning3 · 7%
Management executiv și conducere2 · 5%
Vânzări2 · 5%
Țări
Kazahstan26
Statele Unite ale Americii17
Orașe
Almaty26
San Francisco12
New York City1
Joburi din ultimele 30 de zile
USD 200K–300K / anHibridSecuritate ITGolangJavaScriptPython
USD 200K–300K / anHibrid
Software Engineer, Business Engineering
acum 2 zileOriginal: Software Engineer, Business Engineering
La birouDezvoltare software (general)JavaScriptPythonTypeScript
Membru/ă Staff Tehnic, Securitate ML
acum 3 zileOriginal: Member of Technical Staff, ML Security
USD 200K–300K / anHibridDate și machine learningBashGolangPython
Backend Engineer (Growth Produs)
acum 3 zileOriginal: Backend Engineer (Product Growth)
La birouDezvoltare backend
Product Designer (Product Growth)
acum 3 zileLa birouProdus și design
Product Manager (Product Growth)
acum 3 zileOriginal: Product Manager (Product Growth)
La birouProdus și design
Operating Principal, CEO Office
acum 3 zileHibridConducere (C-level)Management executiv și conducere
Backend Software Engineer, Infrastructură
acum 6 zileOriginal: Backend Software Engineer, Infrastructure
La birouDezvoltare backend
Original: Backend Software Engineer, Trust & Safety (Anti-Fraud)
La birouDezvoltare backendGolangPython
Backend Software Engineer, Agentic
acum 6 zileLa birouDezvoltare backend
Backend Software Engineer, Product
acum 6 zileLa birouDezvoltare backendGolangPythonTypeScript
USD 220K–275K / anRemoteStaffVânzări
Strategic Account Director, Key Accounts
acum 7 zileUSD 220K–275K / anRemotedoar SUAStaffVânzări
Contabil/ă Venituri
acum 9 zileOriginal: Revenue Accountant
USD 100K–140K / anHibridMid-levelFinanțe și juridic
YouTube Scriptwriter (Korean)
acum 9 zileLa birou
Executive Personal Assistant to the CEO
acum 10 zileUSD 110K–175K / anHibridConducere (C-level)Operațiuni și administrație
Head of Policy
acum 14 zileRemotedoar SUAStaffStrategie, consultanță și analiză
Systems Engineer (Ironclad), Operațiuni Juridice
acum 14 zileOriginal: Systems Engineer (Ironclad), Legal Ops
Remotedoar SUASeniorDevOps / SRE / Platformă / CloudJavaScriptPythonSQL
Specialist/ă Operațiuni Juridice
acum 15 zileOriginal: Legal Operations Specialist
USD 110K–150K / anRemotedoar SUAFinanțe și juridic
Junior Finance Specialist
acum 15 zileLa birouJuniorFinanțe și juridic
Consilier/ă Juridic/ă Produs
acum 16 zileOriginal: Product Legal Counsel
La birouSeniorFinanțe și juridic
Creative Content Creator
acum 17 zileLa birouMarketing și comunicare
Accounting Manager
acum 18 zileUSD 160K–200K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
Graphic Designer
acum 18 zileLa birouProdus și design
CX Graphic Designer
acum 20 de zileLa birouProdus și design
GTM Engineer
acum 21 de zileOriginal: GTM Engineer
USD 130K–175K / anHibridSeniorGTM EngineeringJavaScriptPythonSQL
Asistent/ă Executiv/ă
acum 21 de zileOriginal: Executive Assistant
USD 110K–175K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
GTM Content / Copywriter
acum 23 de zileLa birouMid-levelMarketing și comunicare
Coordonator/oare Recrutare Senior
acum 23 de zileOriginal: Senior Recruiting Coordinator
La birouSeniorResurse umane / HR / recrutare
Senior Tech Recruiter
acum 23 de zileOriginal: Senior Tech Recruiter
La birouSeniorResurse umane / HR / recrutare
Head of Recruitment
acum 23 de zileLa birouStaffResurse umane / HR / recrutare
Data Analyst, Antifraud
acum 23 de zileLa birouDate și machine learningPythonSQL
Data Scientist, Antifraudă
acum 23 de zileOriginal: Data Scientist, Antifraud
La birouDate și machine learningPythonSQL
B2B GTM Growth Marketer
acum 25 de zileLa birouMarketing și comunicare
Original: Senior Public Relations Manager - Corporate Affairs & Public Policy
USD 180K–210K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
USD 175K–220K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
Payroll Accountant
acum 27 de zileLa birouFinanțe și juridic
Contracts Manager - Legal
acum 29 de zileUSD 110K–150K / anRemotedoar SUAFinanțe și juridic
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 253, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 06:09 UTC, corp de 1140940 octeți.