RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 5 min
Română
Autentificare
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← înapoi

HighlightTA

7 posturi deschise100% remoteCanadaStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit

Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-techPonderea IT: 0% din 7 posturi

Finanțe și juridic29%
Marketing și comunicare14%
Creație, media și redactare14%
Produs și design14%
Customer success și suport14%
Strategie, consultanță și analiză14%
7joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
17deschise pe pagina de cariere, orice vechime
45vârsta mediană, zile
0%IT (0)
14%în Europa (1)
100%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 17 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 87 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
085
096
105

Mod de lucru

Remote7 · 100%

Nivel de experiență

Senior2 · 29%
Mid-level1 · 14%

Rol

Finanțe și juridic2 · 29%
Produs și design1 · 14%
Marketing și comunicare1 · 14%
Customer success și suport1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%
Creație, media și redactare1 · 14%

Țări

Canada6
Statele Unite ale Americii3
Regatul Unit1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Product Designer

acum 2 zile
Original: Product Designer
HighlightTA·Imobiliare, construcții și proptech·United States | Canadaoriginal ↗
USD 105K–120K / anRemoteMid-levelProdus și design
HighlightTA·Imobiliare, construcții și proptech·Waterloo, Ontariooriginal ↗
CAD 90K–100K / anRemoteMarketing și comunicare
HighlightTA·Imobiliare, construcții și proptech·United States | Canadaoriginal ↗
CAD 170,6K–199,1K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
HighlightTA·Imobiliare, construcții și proptech·Canadaoriginal ↗
CAD 68K–85K / anRemoteCustomer success și suport
HighlightTA·Imobiliare, construcții și proptech·Canada | United Statesoriginal ↗
USD 55K–60K / anRemoteStrategie, consultanță și analiză
Original: Operational Compliance Specialist
HighlightTA·Imobiliare, construcții și proptech·United Kingdomoriginal ↗
GBP 28,9K–36,1K / anRemoteFinanțe și juridic
HighlightTA·Imobiliare, construcții și proptech·Canadaoriginal ↗
CAD 90K–105K / anRemoteSeniorCreație, media și redactare

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 20, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:06 UTC, corp de 317340 octeți.