HighlightTA
7 posturi deschise100% remoteCanadaStatele Unite ale AmericiiRegatul Unit
Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-techPonderea IT: 0% din 7 posturi
Finanțe și juridic29%
Marketing și comunicare14%
Creație, media și redactare14%
Produs și design14%
Customer success și suport14%
Strategie, consultanță și analiză14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 7 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
2noi, ultimele 7 zile
7posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
1publicate în ziua cea mai activă (2026-10-21)
17deschise pe pagina de cariere, orice vechime
45vârsta mediană, zile
0%IT (0)
14%în Europa (1)
100%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 17 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 87 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 100%
Nivel de experiență
Senior2 · 29%
Mid-level1 · 14%
Rol
Finanțe și juridic2 · 29%
Produs și design1 · 14%
Marketing și comunicare1 · 14%
Customer success și suport1 · 14%
Strategie, consultanță și analiză1 · 14%
Creație, media și redactare1 · 14%
Țări
Canada6
Statele Unite ale Americii3
Regatul Unit1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Product Designer
acum 2 zileOriginal: Product Designer
USD 105K–120K / anRemoteMid-levelProdus și design
Marketing Manager
acum 3 zileCAD 90K–100K / anRemoteMarketing și comunicare
Assistant Controller
acum 9 zileCAD 170,6K–199,1K / anRemoteSeniorFinanțe și juridic
CAD 68K–85K / anRemoteCustomer success și suport
Data Migration Consultant
acum 17 zileUSD 55K–60K / anRemoteStrategie, consultanță și analiză
Specialist/ă Conformitate Operațională
acum 24 de zileOriginal: Operational Compliance Specialist
GBP 28,9K–36,1K / anRemoteFinanțe și juridic
Lead Instructional Designer
acum 29 de zileCAD 90K–105K / anRemoteSeniorCreație, media și redactare
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 20, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:06 UTC, corp de 317340 octeți.