RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← înapoi

SplitMetrics

9 posturi deschise100% remoteSpaniaPortugaliaSerbia

Software pentru companii (SaaS)Furnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 44% din 9 posturi

Dezvoltare backend33%
Produs și design33%
QA și testare11%
Marketing și comunicare11%
Management executiv și conducere11%
9joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
11deschise pe pagina de cariere, orice vechime
9vârsta mediană, zile
44%IT (4)
100%în Europa (9)
100%remote
0%cu salariu

Indicator de mărime: 11 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 70 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
093
106

Mod de lucru

Remote9 · 100%

Nivel de experiență

Senior5 · 56%
Mid-level4 · 44%

Rol

Produs și design3 · 33%
Dezvoltare backend3 · 33%
Marketing și comunicare1 · 11%
QA și testare1 · 11%
Management executiv și conducere1 · 11%

Țări

Spania7
Portugalia5
Serbia2
Ucraina2
Polonia1

Orașe

fără date

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Senior Product Manager - Core
SplitMetrics·Software pentru companii (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Serbia | Spainoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Original: Product Marketing Manager - GTM & Enablement
SplitMetrics·Software pentru companii (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteMid-levelMarketing și comunicare
SplitMetrics·Software pentru companii (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Ukraine | Spainoriginal ↗
RemoteMid-levelProdus și design

QA Engineer

acum 3 zile
Original: QA Engineer
SplitMetrics·Software pentru companii (SaaS)·Remote - Europe Time Zonesoriginal ↗
RemoteMid-levelQA și testarePythonSQL
Original: Team Lead (Python) - Data
SplitMetrics·Software pentru companii (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Ukraine | Spainoriginal ↗
RemoteSeniorManagement executiv și conducere
Original: Senior Backend Engineer (Python) - AI
SplitMetrics·Software pentru companii (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Spainoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare backendPython
SplitMetrics·Software pentru companii (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Portugal | Serbia | Spainoriginal ↗
RemoteSeniorProdus și design
Original: Senior Backend Engineer (Python) - Platform
SplitMetrics·Software pentru companii (SaaS)·Remote - Europe Time Zones | Spainoriginal ↗
RemoteSeniorDezvoltare backendPythonSQL
SplitMetrics·Software pentru companii (SaaS)·Polandoriginal ↗
RemoteMid-levelDezvoltare backendPythonSQL

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 232, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:08 UTC, corp de 154073 octeți.