SplitMetrics
9 posturi deschise100% remoteSpaniaPortugaliaSerbia
Software pentru companii (SaaS)Furnizor de servicii tech / agenție / consultanțăPonderea IT: 44% din 9 posturi
Dezvoltare backend33%
Produs și design33%
QA și testare11%
Marketing și comunicare11%
Management executiv și conducere11%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 9 posturi în căutare
9joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
9posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-20)
11deschise pe pagina de cariere, orice vechime
9vârsta mediană, zile
44%IT (4)
100%în Europa (9)
100%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 11 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 70 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote9 · 100%
Nivel de experiență
Senior5 · 56%
Mid-level4 · 44%
Rol
Produs și design3 · 33%
Dezvoltare backend3 · 33%
Marketing și comunicare1 · 11%
QA și testare1 · 11%
Management executiv și conducere1 · 11%
Țări
Spania7
Portugalia5
Serbia2
Ucraina2
Polonia1
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Senior Product Manager - Core
acum 3 zileOriginal: Senior Product Manager - Core
RemoteSeniorProdus și design
Original: Product Marketing Manager - GTM & Enablement
RemoteMid-levelMarketing și comunicare
Graphic Designer
acum 3 zileRemoteMid-levelProdus și design
Team Lead (Python) - Date
acum 4 zileOriginal: Team Lead (Python) - Data
RemoteSeniorManagement executiv și conducere
Senior Backend Engineer (Python) - AI
acum 9 zileOriginal: Senior Backend Engineer (Python) - AI
RemoteSeniorDezvoltare backendPython
Senior Product Designer
acum 24 de zileRemoteSeniorProdus și design
Senior Backend Engineer (Python) - Platform
acum 25 de zileOriginal: Senior Backend Engineer (Python) - Platform
RemoteSeniorDezvoltare backendPythonSQL
Backend Engineer (Python) - Data
acum 25 de zileRemoteMid-levelDezvoltare backendPythonSQL
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 232, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:08 UTC, corp de 154073 octeți.