Vantage
6 posturi deschise100% remoteCanada
E-commerce și retailCompanie non-techPonderea IT: 0% din 6 posturi
Management executiv și conducere29%
Vânzări14%
Resurse umane / HR / recrutare14%
Produs și design14%
Customer success și suport14%
Management de proiect și program14%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 6 posturi în căutare
7joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
11deschise pe pagina de cariere, orice vechime
4vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
71%cu salariu
Indicator de mărime: 11 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 122 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Remote7 · 100%
Nivel de experiență
Senior2 · 29%
Staff2 · 29%
Rol
Management executiv și conducere2 · 29%
Vânzări1 · 14%
Customer success și suport1 · 14%
Management de proiect și program1 · 14%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 14%
Produs și design1 · 14%
Țări
Canada6
Orașe
Toronto6
Joburi din ultimele 30 de zile
Project Manager Tehnic
acum 1 ziOriginal: Technical Project Manager
CAD 120K–155K / anRemoteManagement de proiect și program
Sr Partener/ă Resurse Umane
acum 4 zileOriginal: Sr People Partner
CAD 120K–145K / anRemoteSeniorResurse umane / HR / recrutare
Director/oare, Conturi Globale
acum 4 zileOriginal: Director, Global Accounts
CAD 200K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Director/oare, Conturi Globale
acum 4 zileOriginal: Director, Global Accounts
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Product Manager, Experiența de Măsurare
acum 7 zileOriginal: Product Manager, Measurement Experience
CAD 140K–170K / anRemoteProdus și design
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 66, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-23 22:09 UTC, corp de 167528 octeți.