RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare

← înapoi

Vantage

6 posturi deschise100% remoteCanada

E-commerce și retailCompanie non-techPonderea IT: 0% din 6 posturi

Management executiv și conducere29%
Vânzări14%
Resurse umane / HR / recrutare14%
Produs și design14%
Customer success și suport14%
Management de proiect și program14%
7joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
6posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-22)
11deschise pe pagina de cariere, orice vechime
4vârsta mediană, zile
0%IT (0)
0%în Europa (0)
100%remote
71%cu salariu

Indicator de mărime: 11 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 122 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
081
092
107

Mod de lucru

Remote7 · 100%

Nivel de experiență

Senior2 · 29%
Staff2 · 29%

Rol

Management executiv și conducere2 · 29%
Vânzări1 · 14%
Customer success și suport1 · 14%
Management de proiect și program1 · 14%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 14%
Produs și design1 · 14%

Țări

Canada6

Orașe

Toronto6

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Account Manager
Vantage·E-commerce și retail·Toronto - Remoteoriginal ↗
CAD 120K–160K / anRemoteSeniorVânzări
Original: Customer Success Manager
Vantage·E-commerce și retail·Toronto - Remoteoriginal ↗
RemoteCustomer success și suport
Original: Technical Project Manager
Vantage·E-commerce și retail·Toronto - Remoteoriginal ↗
CAD 120K–155K / anRemoteManagement de proiect și program
Original: Sr People Partner
Vantage·E-commerce și retail·Toronto - Remoteoriginal ↗
CAD 120K–145K / anRemoteSeniorResurse umane / HR / recrutare
Original: Director, Global Accounts
Vantage·E-commerce și retail·Toronto - Remoteoriginal ↗
CAD 200K / anRemoteStaffManagement executiv și conducere
Original: Director, Global Accounts
Vantage·E-commerce și retail·Remoteoriginal ↗
RemoteStaffManagement executiv și conducere
Original: Product Manager, Measurement Experience
Vantage·E-commerce și retail·Toronto - Remoteoriginal ↗
CAD 140K–170K / anRemoteProdus și design

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 66, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-23 22:09 UTC, corp de 167528 octeți.