RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 3 min
Română
Autentificare
Тази страница е достъпна на Български.Превключване×

← înapoi

Vitalize

12 posturi deschise25% remoteStatele Unite ale Americii

Furnizori de servicii medicaleCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 8% din 12 posturi

Marketing și comunicare33%
Produs și design17%
Management de proiect și program17%
Resurse umane / HR / recrutare8%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud8%
Customer success și suport8%
Altele8%
12joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-06)
20deschise pe pagina de cariere, orice vechime
18vârsta mediană, zile
8%IT (1)
0%în Europa (0)
25%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 20 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 310 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
121
010
020
030
040
050
061
070
085
092
1011

Mod de lucru

Hibrid9 · 75%
Remote3 · 25%

Nivel de experiență

Senior3 · 25%
Mid-level2 · 17%
Staff1 · 8%
Conducere (C-level)1 · 8%

Rol

Marketing și comunicare4 · 33%
Management de proiect și program2 · 17%
Produs și design2 · 17%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 8%
Customer success și suport1 · 8%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 8%

Țări

Statele Unite ale Americii10

Orașe

San Francisco10

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Implementation Project Manager
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·Remoteoriginal ↗
USD 150K–200K / anRemoteManagement de proiect și program
Original: Implementation Specialist
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·Remote | San Francisco HQoriginal ↗
USD 150K–200K / anRemoteManagement de proiect și program
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·San Francisco HQoriginal ↗
USD 180K–210K / anHibridSeniorProdus și design
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·San Francisco HQoriginal ↗
USD 230K–250K / anHibridStaffProdus și design
Original: Recruiting Operations Coordinator
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·San Francisco HQoriginal ↗
USD 75K–110K / anHibridResurse umane / HR / recrutare

Marketing de Brand

acum 18 zile
Original: Brand Marketing
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·San Francisco HQ | Remoteoriginal ↗
USD 160K–190K / anHibridSeniorMarketing și comunicare

Content Marketing

acum 18 zile
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·San Francisco HQ | Remoteoriginal ↗
USD 160K–190K / anHibridMid-levelMarketing și comunicare
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·San Francisco HQ | Remoteoriginal ↗
USD 140K–170K / anHibridMid-levelMarketing și comunicare

Product Marketing

acum 18 zile
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·San Francisco HQ | Remoteoriginal ↗
USD 150K–180K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
Original: Enterprise Solutions
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·San Francisco HQ | Remoteoriginal ↗
USD 160K–190K / anHibrid
Original: VP, Customer Success & Delivery
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·San Francisco HQ | Remoteoriginal ↗
USD 250K–280K / anHibridConducere (C-level)Customer success și suport

Platform Engineer

acum 29 de zile
Original: Platform Engineer
Vitalize·Furnizori de servicii medicale·Remoteoriginal ↗
USD 175K–250K / anRemoteDevOps / SRE / Platformă / Cloud

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:08 UTC, corp de 300711 octeți.