Vitalize
12 posturi deschise25% remoteStatele Unite ale Americii
Furnizori de servicii medicaleCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 8% din 12 posturi
Marketing și comunicare33%
Produs și design17%
Management de proiect și program17%
Resurse umane / HR / recrutare8%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud8%
Customer success și suport8%
Altele8%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 12 posturi în căutare
12joburi, ultimele 30 de zile
3noi, ultimele 7 zile
12posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-06)
20deschise pe pagina de cariere, orice vechime
18vârsta mediană, zile
8%IT (1)
0%în Europa (0)
25%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 20 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 310 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid9 · 75%
Remote3 · 25%
Nivel de experiență
Senior3 · 25%
Mid-level2 · 17%
Staff1 · 8%
Conducere (C-level)1 · 8%
Rol
Marketing și comunicare4 · 33%
Management de proiect și program2 · 17%
Produs și design2 · 17%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 8%
Customer success și suport1 · 8%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 8%
Țări
Statele Unite ale Americii10
Orașe
San Francisco10
Joburi din ultimele 30 de zile
Project Manager Implementare
acum 2 zileOriginal: Implementation Project Manager
USD 150K–200K / anRemoteManagement de proiect și program
Specialist/ă Implementare
acum 2 zileOriginal: Implementation Specialist
USD 150K–200K / anRemoteManagement de proiect și program
Senior Product Designer
acum 4 zileUSD 180K–210K / anHibridSeniorProdus și design
Staff Product Designer
acum 10 zileUSD 230K–250K / anHibridStaffProdus și design
Coordonator/oare Operațiuni Recrutare
acum 14 zileOriginal: Recruiting Operations Coordinator
USD 75K–110K / anHibridResurse umane / HR / recrutare
Marketing de Brand
acum 18 zileOriginal: Brand Marketing
USD 160K–190K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
Content Marketing
acum 18 zileUSD 160K–190K / anHibridMid-levelMarketing și comunicare
Growth and Demand Generation
acum 18 zileUSD 140K–170K / anHibridMid-levelMarketing și comunicare
Product Marketing
acum 18 zileUSD 150K–180K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
VP, Customer Success și Delivery
acum 18 zileOriginal: VP, Customer Success & Delivery
USD 250K–280K / anHibridConducere (C-level)Customer success și suport
Platform Engineer
acum 29 de zileOriginal: Platform Engineer
USD 175K–250K / anRemoteDevOps / SRE / Platformă / Cloud
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 93, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 04:08 UTC, corp de 300711 octeți.