RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 1 min
Română
Autentificare
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← înapoi

Zip

17 posturi deschise45% remoteStatele Unite ale AmericiiCanadaGermania

AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 35% din 17 posturi

Vânzări25%
Suport IT și administrare15%
GTM Engineering10%
Management executiv și conducere10%
Resurse umane / HR / recrutare5%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud5%
Operațiuni și administrație5%
Altele10%
20joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
17posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-13)
109deschise pe pagina de cariere, orice vechime
66vârsta mediană, zile
35%IT (7)
25%în Europa (5)
45%remote
50%cu salariu

Indicator de mărime: 109 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 423 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

111
120
010
020
034
047
052
0611
0713
0822
0931
1017

Mod de lucru

Hibrid11 · 55%
Remote9 · 45%

Nivel de experiență

Senior8 · 40%
Staff4 · 20%
Mid-level1 · 5%

Rol

Vânzări5 · 25%
Suport IT și administrare3 · 15%
Management executiv și conducere2 · 10%
GTM Engineering2 · 10%
Strategie, consultanță și analiză1 · 5%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 5%
Operațiuni și administrație1 · 5%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 5%

Țări

Statele Unite ale Americii10
Canada4
Germania2
Regatul Unit2
Danemarca1
Israel1

Orașe

San Francisco6
Toronto3
London2
New York City2
Munich1

Joburi din ultimele 30 de zile

Original: Solutions Manager- (German Fluency)
Zip·AI și date·Remote - Germanyoriginal ↗
RemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
Zip·AI și date·Remote - USoriginal ↗
USD 142K–210K / anRemotedoar SUAStaffResurse umane / HR / recrutare
Zip·AI și date·Londonoriginal ↗
HibridSeniorSuport IT și administrare
Zip·AI și date·Remote - Denmarkoriginal ↗
RemoteSeniorVânzări
Original: Senior Customer Success Manager - Technical Account Manager
Zip·AI și date·Israel | Tel-Aviv, Israeloriginal ↗
RemoteSeniorVânzări
Original: Senior Director, Commercial Sales
Zip·AI și date·Londonoriginal ↗
HibridStaffVânzări

Account Manager

acum 9 zile
Original: Account Manager
Zip·AI și date·San Franciscooriginal ↗
USD 170K–200K / anHibridMid-levelVânzări
Zip·AI și date·San Franciscooriginal ↗
USD 200K–240K / anHibridSeniorVânzări
Original: Solutions Director
Zip·AI și date·Torontooriginal ↗
HibridStaffManagement executiv și conducere
Original: Solutions Director
Zip·AI și date·San Francisco | New York Cityoriginal ↗
USD 212,5K–262,5K / anHibridStaffManagement executiv și conducere
Zip·AI și date·Remote - Canadaoriginal ↗
Remote
Zip·AI și date·Remote - USoriginal ↗
USD 233K–336K / anRemotedoar SUA
Original: Product Operations Manager
Zip·AI și date·San Franciscooriginal ↗
USD 170K–230K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Original: Solution Architect - Oracle
Zip·AI și date·Remote - USoriginal ↗
USD 135K–180K / anRemotedoar SUADevOps / SRE / Platformă / CloudSQL
Zip·AI și date·Torontooriginal ↗
RemoteSuport IT și administrareSQL
Original: Solutions Integration Architect - SAP
Zip·AI și date·Remote - Germany | Remote - Munichoriginal ↗
RemoteSuport IT și administrare
Original: Strategic Finance Associate/Sr. Associate - Product
Zip·AI și date·San Franciscooriginal ↗
USD 128K–184K / anHibridSeniorFinanțe și juridic

GTM Engineer

acum 23 de zile
Original: GTM Engineer
Zip·AI și date·New York Cityoriginal ↗
USD 150K–190K / anHibridGTM EngineeringSQL

GTM Engineer

acum 23 de zile
Original: GTM Engineer
Zip·AI și date·San Franciscooriginal ↗
USD 150K–190K / anHibridGTM EngineeringSQL
Original: Senior Software Engineer, Developer Platform
Zip·AI și date·Torontooriginal ↗
HibridSeniorDezvoltare software (general)

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 233, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:07 UTC, corp de 1405688 octeți.