Zip
17 posturi deschise45% remoteStatele Unite ale AmericiiCanadaGermania
AI și dateCompanie de produse softwarePonderea IT: 35% din 17 posturi
Vânzări25%
Suport IT și administrare15%
GTM Engineering10%
Management executiv și conducere10%
Resurse umane / HR / recrutare5%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud5%
Operațiuni și administrație5%
Altele10%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 17 posturi în căutare
20joburi, ultimele 30 de zile
5noi, ultimele 7 zile
17posturi distincte (1.2 anunțuri fiecare)
4publicate în ziua cea mai activă (2026-10-13)
109deschise pe pagina de cariere, orice vechime
66vârsta mediană, zile
35%IT (7)
25%în Europa (5)
45%remote
50%cu salariu
Indicator de mărime: 109 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 423 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid11 · 55%
Remote9 · 45%
Nivel de experiență
Senior8 · 40%
Staff4 · 20%
Mid-level1 · 5%
Rol
Vânzări5 · 25%
Suport IT și administrare3 · 15%
Management executiv și conducere2 · 10%
GTM Engineering2 · 10%
Strategie, consultanță și analiză1 · 5%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 5%
Operațiuni și administrație1 · 5%
DevOps / SRE / Platformă / Cloud1 · 5%
Țări
Statele Unite ale Americii10
Canada4
Germania2
Regatul Unit2
Danemarca1
Israel1
Orașe
San Francisco6
Toronto3
London2
New York City2
Munich1
Joburi din ultimele 30 de zile
Original: Solutions Manager- (German Fluency)
RemoteSeniorStrategie, consultanță și analiză
Senior Manager, Global Payroll
acum 2 zileUSD 142K–210K / anRemotedoar SUAStaffResurse umane / HR / recrutare
Senior ERP Solutions Consultant (SAP or Workday)
acum 3 zileHibridSeniorSuport IT și administrare
Strategic Account Executive
acum 3 zileRemoteSeniorVânzări
Original: Senior Customer Success Manager - Technical Account Manager
RemoteSeniorVânzări
Director/oare Senior, Vânzări Comerciale
acum 9 zileOriginal: Senior Director, Commercial Sales
HibridStaffVânzări
Senior Account Manager
acum 9 zileUSD 200K–240K / anHibridSeniorVânzări
Director/oare Soluții
acum 10 zileOriginal: Solutions Director
HibridStaffManagement executiv și conducere
Director/oare Soluții
acum 10 zileOriginal: Solutions Director
USD 212,5K–262,5K / anHibridStaffManagement executiv și conducere
Enterprise Architect
acum 10 zileRemote
Enterprise Architect
acum 10 zileUSD 233K–336K / anRemotedoar SUA
Manager Operațiuni Produs
acum 16 zileOriginal: Product Operations Manager
USD 170K–230K / anHibridSeniorOperațiuni și administrație
Arhitect/ă de Soluții - Oracle
acum 17 zileOriginal: Solution Architect - Oracle
USD 135K–180K / anRemotedoar SUADevOps / SRE / Platformă / CloudSQL
Solution Integrations Architect - Oracle
acum 17 zileRemoteSuport IT și administrareSQL
Arhitect/ă Integrare Soluții - SAP
acum 17 zileOriginal: Solutions Integration Architect - SAP
RemoteSuport IT și administrare
Asociat/ă Finanțe Strategice/Sr. Asociat/ă - Produs
acum 22 de zileOriginal: Strategic Finance Associate/Sr. Associate - Product
USD 128K–184K / anHibridSeniorFinanțe și juridic
Senior Software Engineer, Platformă pentru Dezvoltatori
acum 25 de zileOriginal: Senior Software Engineer, Developer Platform
HibridSeniorDezvoltare software (general)
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 233, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 07:07 UTC, corp de 1405688 octeți.