Beam
17 posturi deschise35% remoteRegatul UnitStatele Unite ale AmericiiAustralia
Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 12% din 17 posturi
Vânzări35%
Marketing și comunicare24%
Dezvoltare full-stack12%
Customer success și suport12%
Resurse umane / HR / recrutare6%
Management executiv și conducere6%
Altele6%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 17 posturi în căutare
17joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
17posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
35deschise pe pagina de cariere, orice vechime
31vârsta mediană, zile
12%IT (2)
65%în Europa (11)
35%remote
100%cu salariu
Indicator de mărime: 35 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 470 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Hibrid11 · 65%
Remote6 · 35%
Nivel de experiență
Senior4 · 24%
Staff2 · 12%
Conducere (C-level)1 · 6%
Rol
Vânzări6 · 35%
Marketing și comunicare4 · 24%
Customer success și suport2 · 12%
Dezvoltare full-stack2 · 12%
Management executiv și conducere1 · 6%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 6%
Țări
Regatul Unit11
Statele Unite ale Americii3
Australia1
Orașe
London9
Melbourne1
Joburi din ultimele 30 de zile
Founding Senior Account Executive
acum 12 hUSD 150K–170K / anRemoteSeniorVânzări
Founding Customer Success Manager
acum 21 hUSD 80K–130K / anRemoteCustomer success și suport
Customer Success Manager
acum 21 hOriginal: Customer Success Manager
USD 90K–120K / anRemoteCustomer success și suport
Original: Storytelling and Marketing Lead
USD 110K–140K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Original: Account Executive – UK based (US Market)
GBP 66K–90,8K / anHibridVânzări
Founding Account Executive (West Coast)
acum 3 zileOriginal: Founding Account Executive (West Coast)
USD 220K–280K / anRemoteVânzări
Product Marketing Manager
acum 7 zileOriginal: Product Marketing Manager
GBP 50K–60K / anHibridMarketing și comunicare
VP Produs
acum 8 zileOriginal: VP of Product
GBP 165K–200K / anHibridConducere (C-level)Management executiv și conducere
Principal Product Engineer
acum 8 zileGBP 180K–250K / anHibridStaffDezvoltare full-stack
Engineer Produs Staff (remote)
acum 8 zileOriginal: Staff Product Engineer (remote)
GBP 130K–160K / anRemotedoar UKStaffDezvoltare full-stackRubyTypeScript
Creator/oare de Conținut
acum 10 zileOriginal: Content Creator
GBP 40K–50K / anHibridMarketing și comunicare
Original: Enterprise Account Executive - French Speaking
GBP 131,2K–175K / anHibridVânzărifranceză obligatorie
Original: Enterprise Account Executive - Italian Speaking
GBP 131,2K–175K / anHibridVânzăriitaliană obligatorie
Original: Enterprise Account Executive - Spanish Speaking
GBP 131,2K–175K / anHibridVânzărispaniolă obligatorie
Communications and Marketing Lead
acum 22 de zileAUD 110K–140K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
Partener/ă People Lead
acum 29 de zileOriginal: Lead People Partner
GBP 75K–90K / anHibridSeniorResurse umane / HR / recrutare
Caseworker - Employment Specialist - Southwark
acum 29 de zileGBP 28K–36K / anHibrid
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 96, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:07 UTC, corp de 610744 octeți.