RoleFalconToate joburileJoburi ITExplorațiCompaniiActualizat acum 2 min
Română
Autentificare
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← înapoi

Beam

17 posturi deschise35% remoteRegatul UnitStatele Unite ale AmericiiAustralia

Imobiliare, construcții și proptechCompanie non-tech cu echipă ITPonderea IT: 12% din 17 posturi

Vânzări35%
Marketing și comunicare24%
Dezvoltare full-stack12%
Customer success și suport12%
Resurse umane / HR / recrutare6%
Management executiv și conducere6%
Altele6%
17joburi, ultimele 30 de zile
6noi, ultimele 7 zile
17posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
3publicate în ziua cea mai activă (2026-10-23)
35deschise pe pagina de cariere, orice vechime
31vârsta mediană, zile
12%IT (2)
65%în Europa (11)
35%remote
100%cu salariu

Indicator de mărime: 35 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 470 zile.

Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)

110
120
011
021
030
040
050
060
074
084
098
1015

Mod de lucru

Hibrid11 · 65%
Remote6 · 35%

Nivel de experiență

Senior4 · 24%
Staff2 · 12%
Conducere (C-level)1 · 6%

Rol

Vânzări6 · 35%
Marketing și comunicare4 · 24%
Customer success și suport2 · 12%
Dezvoltare full-stack2 · 12%
Management executiv și conducere1 · 6%
Resurse umane / HR / recrutare1 · 6%

Țări

Regatul Unit11
Statele Unite ale Americii3
Australia1

Orașe

London9
Melbourne1

Joburi din ultimele 30 de zile

Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Remote USA West Coastoriginal ↗
USD 150K–170K / anRemoteSeniorVânzări
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·USAoriginal ↗
USD 80K–130K / anRemoteCustomer success și suport
Original: Customer Success Manager
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·USAoriginal ↗
USD 90K–120K / anRemoteCustomer success și suport
Original: Storytelling and Marketing Lead
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·USAoriginal ↗
USD 110K–140K / anRemoteSeniorMarketing și comunicare
Original: Account Executive – UK based (US Market)
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Hybrid UKoriginal ↗
GBP 66K–90,8K / anHibridVânzări
Original: Founding Account Executive (West Coast)
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Remote USA West Coastoriginal ↗
USD 220K–280K / anRemoteVânzări
Original: Product Marketing Manager
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Londonoriginal ↗
GBP 50K–60K / anHibridMarketing și comunicare

VP Produs

acum 8 zile
Original: VP of Product
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Londonoriginal ↗
GBP 165K–200K / anHibridConducere (C-level)Management executiv și conducere
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Londonoriginal ↗
GBP 180K–250K / anHibridStaffDezvoltare full-stack
Original: Staff Product Engineer (remote)
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Remote UKoriginal ↗
GBP 130K–160K / anRemotedoar UKStaffDezvoltare full-stackRubyTypeScript
Original: Content Creator
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Londonoriginal ↗
GBP 40K–50K / anHibridMarketing și comunicare
Original: Enterprise Account Executive - French Speaking
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Londonoriginal ↗
GBP 131,2K–175K / anHibridVânzărifranceză obligatorie
Original: Enterprise Account Executive - Italian Speaking
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Londonoriginal ↗
GBP 131,2K–175K / anHibridVânzăriitaliană obligatorie
Original: Enterprise Account Executive - Spanish Speaking
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Londonoriginal ↗
GBP 131,2K–175K / anHibridVânzărispaniolă obligatorie
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Hybrid - Melbourneoriginal ↗
AUD 110K–140K / anHibridSeniorMarketing și comunicare
Original: Lead People Partner
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Londonoriginal ↗
GBP 75K–90K / anHibridSeniorResurse umane / HR / recrutare
Beam·Imobiliare, construcții și proptech·Londonoriginal ↗
GBP 28K–36K / anHibrid

Actualitatea datelor

Cereri înregistrate: 96, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 08:07 UTC, corp de 610744 octeți.