Binance
226 de posturi deschise8% remoteR.A.S. Hong Kong a ChineiSingaporeTaiwan
Fintech și plățiCompanie de produse softwarePonderea IT: 31% din 226 posturi
Marketing și comunicare17%
Finanțe și juridic14%
Date și machine learning11%
Produs și design9%
Vânzări6%
Dezvoltare software (general)5%
Operațiuni și administrație4%
Altele9%
Pagina de cariere ↗Google ↗Căutare pe LinkedIn ↗Toate cele 226 de posturi în căutare
236joburi, ultimele 30 de zile
42noi, ultimele 7 zile
226posturi distincte (1 anunțuri fiecare)
144publicate în ziua cea mai activă (2026-10-14)
236deschise pe pagina de cariere, orice vechime
9vârsta mediană, zile
30%IT (71)
5%în Europa (11)
8%remote
0%cu salariu
Indicator de mărime: 236 anunțuri deschise pe pagina de cariere (o estimare aproximativă, nu numărul de angajați). Cel mai vechi anunț deschis: 11 zile.
Anunțuri pe lună (toate anunțurile deschise de pe pagina de cariere, după data publicării)
Mod de lucru
Mod de lucru nespecificat217 · 92%
Remote18 · 8%
Hibrid1 · 0%
Nivel de experiență
Senior88 · 37%
Mid-level36 · 15%
Junior15 · 6%
Conducere (C-level)2 · 1%
Staff2 · 1%
Rol
Marketing și comunicare41 · 17%
Finanțe și juridic32 · 14%
Date și machine learning27 · 11%
Produs și design21 · 9%
Vânzări13 · 6%
Dezvoltare software (general)12 · 5%
Operațiuni și administrație10 · 4%
Dezvoltare backend9 · 4%
Țări
R.A.S. Hong Kong a Chinei148
Singapore131
Taiwan109
Emiratele Arabe Unite44
Malaysia42
Australia24
Regatul Unit9
Noua Zeelandă8
Orașe
fără date
Joburi din ultimele 30 de zile
Marketing și comunicare
SeniorFinanțe și juridic
Senior Regulatory Specialist
acum 19 hSenior
SeniorDate și machine learningJavaPythonSQL
SeniorFinanțe și juridic
Senior
Original: Sanctions Investigator (1 year contractor) - MENA
Senior
Earn Operations Intern
acum 2 zileJuniorOperațiuni și administrație
Original: Finance System Admin- Senior Analyst
SeniorSuport IT și administrarePythonSQL
Analist/ă Cazuri (Vorbitor/oare de Arabă)
acum 2 zileOriginal: Case Analyst (Arabic speaker)
JuniorStrategie, consultanță și analiză
Specialist/ă Comunicare Produs
acum 2 zileOriginal: Product Communications Specialist
SeniorMarketing și comunicare
Original: Team Lead — Compliance Monitoring, Assurance & Testing (CMAT)
SeniorFinanțe și juridic
Business Development Afiliați - MENA
acum 2 zileOriginal: Affiliate Business Development - MENA
Vânzări
Sanctions Investigator (1 year contractor)-APAC
acum 2 zileSenior
Manager Operațiuni, Brazilia
acum 2 zileOriginal: Operations Manager, Brazil
Operațiuni și administrație
Binance Accelerator Program (Top Talent Program) – Data Scientist (AI Risk & Fraud Detection)
acum 2 zileDate și machine learning
QA și testareJavaJavaScriptPython
Original: Binance Accelerator Program - Affiliate Operations
JuniorMarketing și comunicare
Techical Support Engineer
acum 3 zileSeniorDezvoltare software (general)DartGolangJava
Fraud Prevention Analyst
acum 3 zileMid-levelStrategie, consultanță și analizăportugheză obligatorie
Manager Operațiuni Produs Earn (Tradfi)
acum 3 zileOriginal: Earn Product Operation Manager (Tradfi)
SeniorManagement executiv și conducere
Earn Institutional BD & Growth
acum 3 zileOriginal: Earn Institutional BD & Growth
Mid-levelMarketing și comunicare
Original: Growth & Partnerships Manager - Staking Products
Mid-levelMarketing și comunicare
Operațiuni Produs Earn și User Growth
acum 4 zileOriginal: Earn Product Operations & User Growth
Marketing și comunicare
Senior Product Manager - Web3 (User Journey)
acum 4 zileSeniorProdus și design
Growth Product Intern
acum 4 zileJuniorMarketing și comunicare
Language Operations
acum 4 zileOperațiuni și administrație
Analist/ă Risc (SQL), Prevenirea Fraudei
acum 4 zileOriginal: Risk Analyst (SQL), Fraud Prevention
SeniorFinanțe și juridic
Data Scientist (Căutare & Recomandare)
acum 4 zileOriginal: Data Scientist (Search & Recommendation)
SeniorDate și machine learning
Audit Manager
acum 4 zileFinanțe și juridic
Reconciliation and Billing Specialist
acum 4 zileFinanțe și juridic
Compliance Product Manager
acum 4 zileSeniorProdus și design
VIP & Institutional Sales (Mandarin Speaker)
acum 4 zileMid-levelVânzări
RemoteDate și machine learning
Mid-levelDezvoltare frontendJavaScriptTypeScript
Customer success și suportspaniolă obligatorie
Customer success și suportspaniolă obligatorie
Customer success și suportspaniolă obligatorie
Original: VIP User Operation Senior Specialist
Senior
Manager Social & Conținut- APAC
acum 7 zileOriginal: Social & Content Manager- APAC
SeniorMarketing și comunicare
Manager Growth & Campanii- APAC
acum 7 zileOriginal: Growth & Campaign Manager- APAC
SeniorMarketing și comunicare
Manager Comunitate și Evenimente- APAC
acum 7 zileOriginal: Community & Events Manager- APAC
SeniorMarketing și comunicare
Growth Marketing Lead-ANZ
acum 7 zileSeniorMarketing și comunicare
Coordonator/oare Global/ă Product Marketing
acum 7 zileOriginal: Global Product Marketing Lead
RemoteSeniorMarketing și comunicare
Original: Global Crypto-as-a-Service Partnership- Senior Specialist
SeniorVânzări
vedeți toate cele 236 de joburi →
Actualitatea datelor
Cereri înregistrate: 551, erori: 0. Ultima cerere: HTTP 304 (not_modified) la 2026-10-24 03:40 UTC, corp de 1925077 octeți.